על שולחן המנתחים

פינת ניתוח וידאו חדשה בידי דני אייזיקוביץ, בה הוא ינסה לשפוך אור על תופעות שמתרחשות בליגה הטובה בעולם.

קונטנדרית בהתהוות או פרטנדרטית

מבלי ששמנו לב, הג'אז כבר במאזן של 19 ניצחונות על 5 הפסדים והגיע הזמן שנדבר עליהם באופן רציני. הג'אז נראים כרגע בדיוק כמו שדמיינו אותם לפני שנה וחצי כאשר קונלי הגיע. קו אחורי שכולל אותו ואת מיטצ'ל, פורוורדים ארוכים עם קליעה ויכולת כדרור מצויינת (בוגדנוביץ' ואינגלס) הגנה טובה בכנפיים (רויס אוניל), הגנה מצויינת במרכז ומתחת לטבעת (רודי גובר וגם פייבורס לא פרייאר בכלל), ובנוסף סקורר חסר מצפון שעולה מהספסל (ג'ורדן קלארקסון).

 

כל אלו ביחד, יוצרים קבוצה סופר מעניינת, וגם סופר מורכבת. בניגוד לקבוצות אחרות, אין כאן כוכב על שאפשר לומר הוא הסיבה להצלחה. נוצר מרקם סופר מעניין, עם המון איכויות.

אז מה אתם הולכים לראות בוידאו, התעסקות בשלשות, הובלת הכדור עם 2 מובילים ולפעמים 3, הצוות המסייע, העונה הנפלאה של ג'ורדן קלארקסון, ההגנה של רודי גובר, האופן שבו מיטצ'ל משפיע על הקבוצה וגם לא פחות חשוב על ההגרלה שהייתה להם עד עכשיו.

המון נקודות, המון סימני שאלה, והמון דברים לשים לב אליהם.

מי שרוצה לקרוא עוד קצת, מוזמן לגלול למטה ולראות עוד מספר נתונים מעניינים שלא נכנסו לוידאו.

כמו תמיד, אתם מוזמנים לספר לנו מה חשבתם בתגובות:

 

לג'אז יש 6 שחקנים שקולעים בממוצע עונתי של ספרות כפולות:

דונובן מיטצ'ל עם 23.3 נק', קלארקסון עם 17.6 מהספסל, בוגדנוביץ' עם 16.5, קונלי עם 15.8, רודי גובר עם 13.1 ואינגלס עם 10.2.

 

רוייס אוניל שעולה בחמישייה רוב הזמן משלים את השביעייה הראשונה עם 8 נק' בלבד, מה שמצביע על זה שאת הקרדיט שלו הוא מרוויח בהגנה. מסיבה לא ברורה אוניל לא נמצא בשום דיבור שקשור לחמישיית או שחקן ההגנה, אבל רק לפני שנה היו לו די הרבה רגעים זכורים מול הארדן. בהחלט שווה להמשיך לעקוב על האימפקט ההגנתי שלו:

מייק קונלי, גם לא זוכה מספיק לקרדיט. הוא מספק העונה את המספרים היעילים ביותר וכמה הוא משמעותי לקבוצה אפשר לראות בפלוס מינוס שלו:

 

אפשר להמשיך לספר אינספור סיפורים על הקבוצה, גו'רדן קלארקסון שקולע בלי הפסקה ועוד.

בשורה התחתונה, אסיים בהמלצה:

לכו לראות את הג'אז, מתפתח שם משהו סופר מעניין וכדורסל שכיף לצפות בו.