עדכונים ונרגעים מהדראפט:
 
ראיין רוסילו אומר שכל הסימנים הם שלברון יעזוב את קליבלנד, אבל הוא עדיין מגשש ומחפש כוכבים שיצטרפו אליו שם. כרגע הוא עדיין לא מצא.
 
כריס ברושרד מפרסם שיש מתח בין כריס פול והרוקטס:
"ממה שאומרים לי, יש מתח בין יוסטון וכריס פול. בקיץ שעבר היה סוג של לחיצת יד, קריצה-קריצה, שיתנו לו חוזה מקסימום הקיץ. עכשיו הם לא כל כך בטוחים. יוסטון, עם סיבות טובות, לא רוצה לעשות את זה. יש להם מוצא בגלל שיש בעלים חדשים. דריל מורי יכול ללכת לפול ולהגיד לו 'אני רוצה לעשות את זה, אבל יש בעלים חדש והוא לא רוצה לתת לך מקסימות'"
 
טראוויס שלנק, הג'י אם של אטלנטה אמר שלדעתו שרודר ויאנג יכולים לשחק ביחד. אטלנטה מעוניינת להעביר את שרודר, אבל בינתים העניין בו נמוך מאוד.
 
הבחירה של דאלאס בדונצ'יץ' אמש הושפעה מהפספוס של הגריק פריק בדראפט 2013. באותו דראפט דאלאס בחרה 13, דוני נלסון רצה לבחור את יאניס, אבל לא הצליח לשכנע את קיובן שהעדיף לשמור על שכר וירד לבחירה 18 (אחרי עצירה בבחירה 16). אמש נלסון שוב התלהב מאוד משחקן אירופאי, והפעם קיובן החליט להקשיב לו. מה שמצחיק אותי זה שנלסון אמור להיות הג'י אם של דאלאס.
 
דונובן מיטשל אישר את הבחירה בגרייסון אלן:
"היה קשה להתחרות נגדו, אני רוצה להתחרות איתו."
 
ריילי אומר שההיט לא הציעו את חסן וייטסייד באף שיחת טרייד.
 
ראיין מקדונהיו אומר שאלי אוקובו, הבחירה ה-31 בדראפט אמש, יהיה ברוסטר של הסאנס בעונה הבאה. לסאנס אין כוונות לאחסן אותו באירופה עוד עונה.
 
טים קונלי אומר שניקולה יוקיץ' יהיה בדנבר עוד המון זמן.
 
אר סי ביופורד אומר שהספרס מעדיפים לשמור את קוואי לנארד, אבל יבדקו את כל האופציות.
 
הלייקרס הודיעו רשמית לליאנג'לו בול שהוא לא יהיה חלק מהסגל שלהם לליגת הקיץ. לאבאר טרם הגיב.

 
זוכרים שברביעי סיפרנו לכם שהליגה הגיעה להסכמה עם התקשורת שהם לא ידליפו בחירות לפני ההכרזה? אז זה לא בדיוק הלך טוב. ווג' ישב בברקלי סנטר וכנציג של ESPN לא יכל להפר את ההסכם, אז הוא פשוט מצא כל מיני שיטות לרמוז על הבחירה הבאה, וכמו כל דבר שקשור ל-NBA, יש גם דירוג של כל הציוצים שלו אמש
 
 
אז אחרי שסיימנו עם העונה, ואחרי שסיימנו עם הדראפט מקווה שאתם מתרגשים לקראת יום שני. הערב שאף אחד לא רצה, והנה הוא בא – הליגה תחלק את הפרסים על העונה הרגילה שאף אחד כבר לא זוכר. לפוסט זה מצורפים לוחות הזמנים והמועמדים לכל פרס. תבלו.