Rapgamer

התגובות שלי בפורום

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 806 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • Rapgamer
  מנחה

  אני מקווה שיתגברו על המכשולים ויהיה סיום אמיתי לעונה הזאת.
  אחת השאלות היא האם ישחקו עוד כמה משחקי עונה רגילה, או רק משחקי חימום ויקפצו ישר לפלייאוף. בשלב הזה אני פשוט אשמח שהליגה תחזור, באיזה פורמט שיראו לנכון.

  בתגובה ל: מתחילים לצוץ קולות אופטימיים #34006
  Rapgamer
  מנחה

  היה קצת מוזר לראות שחקנים זורקים לסל בbackyard שלהם עם סל שקונים במגה ספורט.

  אנחנו כל כך צמאים לספורט שזה לגמרי עדיף על כלום. אפילו אם הביצוע היה לא משהו…

  בתגובה ל: הקורונה מכה ב nba והליגה מושעית #33913
  Rapgamer
  מנחה

  השתגעת? ראש הממשלה נכנס לבידוד ואתה מדבר על NBA.

  האמת שגם אני מתגעגע…

  בתגובה ל: הקורונה מכה ב nba והליגה מושעית #33786
  Rapgamer
  מנחה

  ממש מכה… לא חושב שיחזרו לשחק בזמן הקרוב.

  אולי יוותרו על המשך העונה הרגילה, אבל כולי תקווה שהפלייאוף אכן יתקיים.

  בתגובה ל: בוסטון – יוטה + לייקרס – באקס #33751
  Rapgamer
  מנחה

  ניצחון מרשים של הלייקרס ובפרט של לברון. גם במשחק הקודם הם הגבילו את יאניס להתפלגות זריקות רצויה מבחינתם והוא תפס יום קליעה (5-8 משלוש). פרט לדקות הראשונות במשחק שיאניס חגג בטרנזישן, הלייקרס הצליחו לשלוט במשחק בזכות לברון שהיה הכי טוב על המגרש ושמר נהדר על הגריק פריק.

  ברבע האחרון דיוויס שיחק סנטר ובאמצעות בידודים בפוסט מול מרווין וויליאמס למיניהם, ופיק אנד רול שהוא ולברון טחנו כל הרבע האחרון, הוא השיג סקור דו ספרתי שהביא אותו לממוצעים שלו.

  מסכים לגבי דיוינצ'נזו, שיחק נפלא. במשחקים מסוג זה החיסרון של מילווקי מתבטא בכל הקשור לאיכות השחקנים 2 ו3 בסגל. דיוינצ'נזו stepped up אבל הם יצטרכו שחקנים עקביים לאורך סדרה שלמה.

  הנתון האחרון שהבאת משמעותי מאוד. לדעתי הלייקרס מהווה מצ'אפ קשה למילווקי. הם יעדיפו לפגוש כל יריבה אחרת מהמערב.

  בתגובה ל: מניצחון על טורונטו להפסד מול ג"ס #33640
  Rapgamer
  מנחה

  ההפסד מול גולדן בשלב הזה של העונה מסוג ההפסדים המגעילים שעלולים לעלות ביוקר. גם יוסטון הפסידו לא מזמן אחד כזה לניקס.

  לגבי המצ'אפ מול טורונטו, אתה חושב עליו כשעשוע אינטלקטואלי או שחושב שיש צ'אנס אמיתי לדנבר לצאת מהמערב?

  בתגובה ל: הקליפרס עם הצהרה מול דנבר #33592
  Rapgamer
  מנחה

  זה משחק שסימנתי לעצמי לראות בגלל המשמעות שלו, גם ההצהרתית וגם ב-standings. הקליפרס מאוד הרשימו אותי בהגנה, ולולא זריקות לא פשוטות שקלעו יוקיץ' (איזה טאץ' נדיר יש לו) ומורי מהמיד ריינג', גם הייתם יכולים להיתקע על מספר נקודות נמוך יותר.

  התקפית לקליפרס יש משחקים יותר ופחות טובים, אבל הרושם הוא שכאשר הם dialed in בהגנה, זו קבוצה אימתנית.
  מסכים איתך שגראנט צריך לשמור על קוואי וברטון/קרייג על לו וויל. אם הקליפרס הולכים למרכוס מוריס בפוסט, אפילו מול מיס מאץ'- לדעתי זה מסוג הדברים שישחקו לטובת דנבר בטווח הרחוק.

  לו וויל ופול ג'ורג' פחות יציבים העונה. כשהם טובים נורא קשה לנצח את הקליפרס. כשהם חלשים לפעמים הקליפרס נתקעים קצת מבחינה התקפית. אבל בפלייאוף כשהסקור ירד באופן כללי, אני חושב שזו קבוצה שמותאמת להתמודד מול מגוון יריבות.

  בתגובה ל: קצת על משחקי הלילה #33579
  Rapgamer
  מנחה

  שני שומרים אישיים והגנה קבוצתית אינטליגנטית. לא שאני חושב שהם יעצרו את מילווקי בצורה יותר טובה מאשר פילדלפיה, אלא שבצד השני של המגרש הם יכולים להתמודד יותר טוב.

  כמובן שזה לא סביר לראות 5 כפילים אחד של השני ועוד כמה מהספסל, אבל שהמסה הגדולה של הדקות תתנקז כמה שיותר לשחקנים סביב גובה 4'6 עד 9'6. תמיד יהיה מקום לשחקנים טובים יותר נמוכים ויותר גבוהים אבל כמו שירדנו משני ביג מן קלאסיים לאחד, המגמה הזאת רק תמשיך לדעתי. יוסטון משחקת כמעט את כל הדקות שלהם כך. הקליפרס סוגרים משחקים עם שחקנים 8'6 ומטה. בוסטון לפי דעתי גם תסגור כך משחקים בפלייאוף, לפחות את חלקם. ואנחנו מדברים על 3 מהקבוצות היותר טובות בליגה.

  בוא נאמר שלפחות בשלב הזה, קבוצות לא צריכות לפחד מהרכבים כאלה, שאין להם PG או ביג מן קלאסי. למשל אם לבוסטון הייתה האפשרות להעביר את קיירי תמורת קוואי, ולשחק ללא PG קלאסי, זה היה רק משפר אותם בדיעבד. ולא רק כי קיירי לא השתלב שם.

  בתגובה ל: קצת על משחקי הלילה #33565
  Rapgamer
  מנחה

  לא יודע האם יש לבוסטון את הכלים לצאת מהמזרח. זה בטוח יהיה קשה מהמקום השלישי, ספק אם יעשו גמר איזורי בתנאים הללו. אבל מנקודת מבטה של מילווקי אם יש קבוצה אחת שעשויה לגרום להם ליותר בעיות- פעם חשבתי שזו פילי, עכשיו בוסטון שכנעו אותי מבחינת המצ'אפ והאקספלוסיביות שלהם. הם עדיין אנדרדוג ברור מול מילווקי, כמו כל קבוצה אחרת במזרח.

  לי זכור האידיוט שכינה את דני איינג' אידיוט על כך שבחר את טייטום על פני פולץ (וקיבל עוד בחירת דראפט על הדרך).

  יוסטון סופר מעניינת מאז הטרייד, אני חושב שהיא הקבוצה שהבכירות במערב (שתי ה-LA) לא ירצו לפגוש. התקרה שלהם עוד יותר גבוהה אבל גם הרצפה ירדה יותר נמוך, למשל המצ'אפ מול דנבר עשוי להפוך לבעייתי בשבילם אחרי שנראו טוב מולכם באופן כללי בשנים האחרונות.
  מה שאני אוהב בניסוי של יוסטון זה שהוא חדשני, אני מתבטא כבר כמה שנים שהעתיד של הליגה הוא חמישה שחקני פרימטר שיודעים לעשות הכל. זו הסיבה שהצעתי בזמנו שבוסטון תעשה טרייד של קיירי תמורת קוואי שרצה לצאת מסאן אנטוניו. אפרופו בוסטון, כרגע הם לא רחוקים מהמודל הזה עם רביעייה של סמארט-בראון-היוורד-טייטום, לצד סקורינג/פליימייקינג של קמבה או הסייז והריבאונד של תייס.

  • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 months, 1 week ע"י Rapgamer.
  בתגובה ל: אנתוני דיוויס שחקן ההגנה של העונה? #33514
  Rapgamer
  מנחה

  עברו שנתיים מאז אותה פציעת אכילס של בוגי במדי ניו אורלינס. מאז הוא היה בעיקר פצוע, אבל גם כשראה מגרש לא הזכיר את השחקן האיכותי מלפני הפציעה.

  לפני שבוע היה דיווח שאולי הוא יחזור במהלך העונה הנוכחית. החיתוך שלו לטובת מרקיף מוריס מלמד על כך שהוא רחוק מחזרה, או שהלייקרס לא מאמינים שיהיה פרודוקטיבי עבורם העונה, או גם וגם.

  בתגובה ל: אנתוני דיוויס שחקן ההגנה של העונה? #33508
  Rapgamer
  מנחה

  בהחלט יש לדיוויס קייס טוב. מבחן העין מדהים במקרה שלו.
  הייתי מציין גם את יאניס בדיון של שחקן ההגנה. מילווקי קבוצת ההגנה הטובה בליגה בפער, לפי רייטינג הגנתי. יש להם הרבה שחקני הגנה טובים אבל יאניס הבולט שבהם.

  בתגובה ל: דנבר – לייקרס: חזרנו לקרקע לפני הפגרה #33493
  Rapgamer
  מנחה

  מסכים כמובן לגבי ה"מיאוס". האמת שאני גם סקפטי לגבי דנבר, וחושב שהמקום השני קריטי עבורכם, אבל סך הכל אתם קבוצה עם סגנון משחק קצת שונה מרוב מה שאנחנו רואים היום בליגה וזה כבר טוב. בנוסף לשלם שגדול מסך חלקיו.

  בתגובה ל: דנבר – לייקרס: חזרנו לקרקע לפני הפגרה #33480
  Rapgamer
  מנחה

  גרנט שחקן הגנה נפלא, ובנוי בעיקר מול כמה מהסקוררים הכי משמעותיים העונה בתמונה על האליפות (יאניס, קוואי, לברון, דיוויס).

  ג'מאל מורי ממש מרשים אותי לאחרונה, אני כל פעם לא מבין איך הסטט' שלו כל כך פחות טובה ממבחן העין. אני רואה שפתח את העונה שקט ומאז בעלייה.

  לא יודע לענות על השאלה שלך לגבי המצ'אפ מול LA. מסכים שהסיכוי נמוך מאוד either way. אתה המומחה לענייני דנבר, מה דעתך?

  Rapgamer
  מנחה

  מה ההתרשמות הכללית שלך מוורן? שחקן שכל הקריירה שיחק בקבוצה מפסידה, ועכשיו מגיע לקבוצה חיובית ושומר על תפוקה יפה. האם הוא ביצע שינויים כלשהם במשחק שלו, או מה שעבד בפיניקס עובד גם באינדיאנה, עם שחקנים טובים יותר מסביב?

  בתגובה ל: כשמורי רואה את פיניקס וביזלי עם דרישת שלום #33416
  Rapgamer
  מנחה

  26 שלשות של מינסוטה… שיא מועדון או גם שיא nba? מסתבר שכל מה שהצטרכנו זה להעיף את וויגינס כדי להשתלט על הליגה

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 806 סה״כ)