ליאור אדלר

התגובות שלי בפורום

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 258 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • בתגובה ל: המונדובאסקט מתחיל ביום שבת #30425

  מניח שהם הבריזו, מן הסתם.

  בתגובה ל: המונדובאסקט מתחיל ביום שבת #30420

  לי חסרה דווקא נבחרת אפריקאית. לפחות בכל מה שקשור לקו קדמי פוטנציאלי קמרון יכולה להסתכל לארה"ב בלבן של העיניים…

  בתגובה ל: ***דירוג הפורום: סיבוב הגמר*** #30396

  אני חושב שהגענו לנקודה שכמעט לא אפשרי להשוות סקילסט של שחקנים כי צריך למצוא אצלם חסרונות מתחת לאבנים. זה השלב שבו אני נותן משקל כמעט בלעדי לקבלות. ולכן קווין דוראנט ידורג שלישי.

  לגבי המנצח זה כמובן עניין של טעם, מי שנותן עודף משקל לעונה האחרונה (ובעיקרה הפלייאוף) יעדיף את קוואי שנתן את אחת מהופעות הפלייאוף הטובות בכל הזמנים, מי שמעדיף המשכיות לאורך זמן ישים את סטף ראשון. אני בעיקרון שייך יותר לסוג השני (למרות שזה תלוי בנסיבות. לברון יותר הישגי משניהם לאורך זמן, אבל בגיל 35 יש יותר משקל לעונה האחרונה כי קיים הספק שהוא פשוט בירידה טבעית ביכולת) ולכן מדרג את סטף ראשון, אבל במאמר מוסגר אני חושב שאין שחקן שנשדד בדירוג שלנו לאורך השנים יותר מקרי, האיש שינה לחלוטין את המשחק, זכה בשני MVP רצוף ומוביל זה שנה חמישית ברצף את הקבוצה הטובה בהיסטוריה ועדיין לא דורג ראשון אפילו פעם אחת (לדעתי הגיע לו לזכות לפחות ב2017), אני לגמרי חושב שהגיע הזמן לתיקון, בטח כשהסיבה שלברון (ולפעמים גם דוראנט) תמיד הועדף על פניו הייתה אותה המשכיות שבה לקרי יש יתרון די משמעותי על לנארד.

  לסיכום:

  1. קרי
  2. לנארד
  3. דוראנט
  בתגובה ל: דירוג הפורום- מגיעים לאפקס #30206

  לפני הצבעה אני שואל את עצמי מי מהשחקנים שנותרו הוא השחקן שהכי פחות יעזור לי לנצח סדרת פלייאוף דמיונית שתתחיל מחר (כשהטוויסט היחיד שמשנים בעלילה זה שמתעלמים מהפציעה של דוראנט). לדעתי זו השאלה שהכי עוזרת לך לסנן את התכונות הלא רלוונטיות (לא אכפת לי בן כמה הוא או כמה גדול הפוטנציאל שלו או על איזה חוזה הוא יושב) ולהתייחס לאלה שכן (כמה טוב הוא כרגע, האם יש לו הילוכי פלייאוף נוספים, כמה דקות הוא מסוגל להיות על הפרקט ומה הסיכוי שייפצע, עד כמה הוא מנוסה, עד כמה הוא הוכיח את עצמו במעמדים האלה, עד כמה הוא משפיע לטובה על המשחק ועל החברים שלו לקבוצה וכו').

  סתם עצה ידידותית, אתה לא חייב ליישם אם אתה חושב שזה חסר טעם.

  • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 9 months, 1 week ע"י ליאור אדלר.
  בתגובה ל: דירוג הפורום- מגיעים לאפקס #30172

  בוא, את רוב המשחקים שהוא החמיץ, הוא החמיץ כי הלייקרס הרימו ידיים במאבק על הפלייאוף והושיבו אותו בחוץ. אם באמת היה מאבק הוא היה משחק כמו גדול. הם פשוט הפסידו משחקים גורליים עד שהסיכוי הפך לאפסי.

  בתגובה ל: דירוג הפורום- מגיעים לאפקס #30166

  הם בקושי היו במאזן חיובי כשהוא שיחק ולא היו בקצב של פלייאוף.

  בתגובה ל: דירוג הפורום- מגיעים לאפקס #30145

  השאלה שצריכה להנחות אותך היא לא למי היית נותן חוזה ל4 שנים אלא למי היית נותן חוזה לעונה אחת.

  בתגובה ל: דירוג הפורום- מגיעים לאפקס #30144

  שני המודחים הבאים הם נו בריינר מבחינתי. הראשון יהיה הארדן. לברון מקבל סיבוב הנחה על הישגי עבר מרשימים יותר כולל בעבר הלא רחוק, אבל אחרי שהארדן יודח כבר לא יישאר לו קייס על פני האחרים.

  הארדן הוא בבירור שחקן ההגנה החלש ביותר ברשימה וגרוע מכך – המנהיג הכי גרוע ברשימה. אם היינו מדרגים סקורינג בלבד הוא בודאות היה מדורג גבוה יותר (אולי אפילו בפסגה) אבל כמעט בכל תכונה אחרת הוא בתחתית, לא מספיק מבחינתי בשביל להמשיך הלאה.

  בתגובה ל: דירוג הפורום: 7 האחרונים #30097

  דייויס

  בתגובה ל: דירוג הפורום: כרמלו מצטרף למשחק #30093

  1. גם אם תשאל עוד 50 פעם זה לא יהפוך את השאלה שלך ליותר רלוונטית מהסיבה הפשוטה שעובדות > דעות. אם דנבר היא הקבוצה השניה בטיבה או החמישית בטיבה במערב זה משהו שאפשר להתווכח עליו. אי אפשר להתווכח על כך שהיא ניצחה 54 משחקים למרות חודש אחרון של 6-6, סיימה שנייה (לפני הקבוצות שאתה טוען שהן יותר טובות) ועשתה את זה בקונפרנס היותר קשה. לכן אני לא רואה סיבה למה לקחת מיוקיץ׳ הישג שהוא חתום עליו.

  2. אם לא הצלחת להבין עד עכשיו אז קשה לי לראות איך אני יכול להסביר לך טוב יותר. אני רק אוסיף שכבר בעבר טענתי שאינדיאנה 2012/13 שבה ג׳ורג׳ היה שחקן של 17 נקודות (ושומר אדיר) הייתה טובה יותר מהקבוצה של שנה לאחר מכן (שבה ג׳ורג׳ כבר עלה ל24 נקודות למשחק והיה המנהיג הבלתי מעורער) ודעתי נשארה בעינה.

  בתגובה ל: דירוג הפורום: כרמלו מצטרף למשחק #30087
  1. ונניח שאתייחס, איך זה ישנה משהו? מקומות 1-6 במערב אשתקד מול מקומות 1-6 במזרח ב2014. איזה קונפרנס קשה יותר? בוא נגיד שהקבוצה הפחות טובה מבין השישייה המובילה במערב הייתה בקלות מסיימת מקום 3 בקונפרנס ההוא עם אופציה להתקדם מעבר.
  2. אינדיאנה הגיעה לשלב המצופה ממנה בהתחשב בעוצמת הקונפרנס. זה קרה לפני שג'ורג' היה שחקן מוביל ואחרי שהפך לשחקן מוביל. אם בא לך לזקוף לזכותו הישג כזה ועוד בעידן שבו הכדורסל היה שונה לחלוטין ומעט מאוד ממנו עדיין רלוונטי אז שיהיה לך בכיף.
  בתגובה ל: דירוג הפורום: כרמלו מצטרף למשחק #30084
  1. אני שמח שאתה יודע מה ברור לי ומה לא. אני לא חוזר בי ממה שכתבתי, וממש לא מהמר שהעונה היא תגיע פחות רחוק.
  2. לא אמרתי שאינדיאנה לא הגיעה רחוק. פשוט לא היה מדובר באובראצ'יבינג כמו דנבר בעונה האחרונה. כל דבר פחות מגמר המזרח בעונה ההיא היה נחשב כישלון אדיר. מנגד היו אנשים שהימרו שדנבר לא תגיע לפלייאוף בכלל.
  • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 9 months, 1 week ע"י ליאור אדלר.
  בתגובה ל: דירוג הפורום: כרמלו מצטרף למשחק #30082

  התייחסנו לנסיבות. אתה חושב שהם הגיעו למקום שני וחצי הגמר במזל, ואני חושב שלא.

  בתגובה ל: דירוג הפורום: כרמלו מצטרף למשחק #30080

  אם אין בשבילך הבדל בין המזרח ב2014 למערב אשתקד, אז בסדר.

  בתגובה ל: דירוג הפורום: כרמלו מצטרף למשחק #30079

  להוביל את הפליקנס לחצי גמר המערב (או בכלל לפלייאוף) זה הישג גדול. זה כבר שנה אחת יותר אובראצ'יברית מג'ורג' מאז שחזר מהפציעה.

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 258 סה״כ)