Leon25

התגובות שלי בפורום

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • בתגובה ל: סקר האהדה הגדול #31019
  Leon25
  משתתף

  היי Larry Legend, אני שמח שלא רק אותי זה מעניין ואני מקווה גם כן שתהיה פה היענות כללית לעניין. וואו, אז אתה כבר המון שנים בעסקי ה- NBA (: בוסטון היא קבוצה טובה מאוד ולארי בירד הוא באמת אחד הגדולים ביותר. אתה יודע שהלילה יש משחק הכנה בין בוסטון לשארלוט, נכון?

  בתגובה ל: איזו קבוצה לאהוד? #30031
  Leon25
  משתתף

  היי אליקו בן לולו,

  אהבתי מאוד את התגובה שלך (: אני שמח שיש אנשים שחושבים שזה הגיוני מאוד לבחור קבוצה לאהוד, והדוגמה שלך על השיקאגו קאבס רק מוכיחה שאפשר להפוך להיות אוהד אמיתי של קבוצה גם בלי שיש לך רקע קודם כלשהוא על הענף שבו היא מתחרה, וששווה לבחור קבוצה שעוד לא טעמה אליפות מעולם. תראה, אני לא יודע למה אבל משום מה אני נמשך דווקא לקבוצות ה"נישה" של המרקטים הקטנים בליגה. תחושת בטן אומרת לי שכדאי לי דווקא לבחור קבוצה קטנה שאף פעם לא זכתה באליפות ה-NBA ולרוץ איתה לאורך כל הדרך, גם אם זה אומר שלא יהיו שותפים למסע הזה (או שאולי יהיו מעט מאוד). כנראה שבדומה אליך לא מפריע לי לא לחלוק את האהדה שלי עם אנשים אחרים, למרות שמצד שני כן הייתי רוצה להרגיש תחושה של שייכות לקבוצה שאני לא האוהד היחיד שלה בארץ. מבחינתי ללכת נגד הזרם ולאהוד מרקט קטן זה משהו מיוחד שאפשר להיות שמח בו ומרוצה ממנו, אולי דווקא בגלל העובדה שהאהדה במקרה כזה לא מתחלקת בין הרבה אנשים. אינדיאנה נראית לי אחלה קבוצה, והיא בהחלט אחת האופציות שלי כרגע למרות שעוד לא החלטתי סופית. נראה לי שאני אתחיל לצפות במשחקים של תחילת העונה ואז אחרי החודשיים הראשונים אבחר מבין כמה קבוצות שמושכות אותי את זאת שהכי עושה לי את זה. אז תודה לך ובהצלחה לפייסרס (:

  בתגובה ל: איזו קבוצה לאהוד? #29509
  Leon25
  משתתף

  היי myway23, הסיבה שבגללה אני רוצה לצמצם מלכתחילה את הבחירה שלי לקבוצות שמופיעות ברשימה היא שאני מעדיף לבחור בקבוצה שעוד אף פעם לא זכתה באליפות. אני מתחיל לעקוב אחרי ה- NBA ולהיות אוהד באופן כללי, ולכן אני מרגיש שאם אני אבחר בקבוצה שלא זכתה מעולם באליפות אחד מן הדברים המרכזיים והמרגשים ביותר שאליו אני אוכל לשאוף במהלך השנים שלי כאוהד הקבוצה הזאת הוא זכייה באליפות היסטורית של המועדון. אני בטוח שיש אנשים שירימו גבה לגבי העניין הזה ולא יסכימו איתי, אבל סבבה…זאת זכותם. אני אישית מאוד הייתי רוצה במהלך חיי להיות עד כאוהד לזכייה היסטורית ראשונה אי פעם של המועדון שלי, וזה השיקול. לכן, מה שאני צריך לעשות כרגע הוא לעקוב אחרי הקבוצות בליגה שעוד לא זכו באליפות, לראות אותן משחקות ואז להחליט למי מהן אני מתחבר יותר. rotem elran זה בדיוק מה שאני מתכוון לעשות על סמך צפייה במשחקים של הקבוצות שכתבתי ברשימה למעלה. נראה לי שהבחירה שלי תתבסס יותר על סמך אהבה של שיטת המשחק ולווא דווקא בגלל אהבה לשחקן מסוים (כי שחקנים באים והולכים כל הזמן…ככה זה בליגה הזאת) ואני כבר סקרן מאוד לדעת מי הכי תרשים אותי. חבל שהעונה לא מתחילה כבר עכשיו כי אני כבר לא יכול לחכות (:

  בתגובה ל: איזו קבוצה לאהוד? #29412
  Leon25
  משתתף

  ניר אור-אל חחחחח סבבה לגמרי (: וכשאני אכתוב פה סופית איזו קבוצה אני אוהד אני אשמח לדעת כמה אנשים באתר של הכדור הכתום אוהדים את הקבוצה שלי.

  בתגובה ל: איזו קבוצה לאהוד? #29407
  Leon25
  משתתף

  אוקיי, בסופו של דבר נראה לי שהכול עניין של צפייה במשחקים, קריאה על קבוצות ומעקב שוטף. רשמתי לפניי את הקבוצות שהמלצתם לי לעקוב אחריהן. תודה רבה על העצות, אני בהחלט איישם אותן. בואו נקווה שהעונה הבאה בליגת ה- NBA תהיה מרתקת ומיוחדת (:

  בתגובה ל: איזו קבוצה לאהוד? #29399
  Leon25
  משתתף

  <span style="font-size: 14pt;"><span style="font-size: 12pt;">שלום לכולם</span>,</span>

  תודה רבה על התגובות והעצות. קודם כל חשוב לי להבהיר שלא מדובר בכלל בהטרלה, כי אני באמת מעוניין לשמוע את דעתכם בנושא של בחירת קבוצה לאהוד ב- NBA. התחלתי לאהוב את הליגה הזאת בגיל מאוחר, ואין לי בניגוד לרבים מכם איזה רגע מכונן שבו הבנתי איזו קבוצה אני רוצה לאהוד. אני חושב שלא כל אדם שכותב או מגיב בפורום הזה חייב לכתוב בו מראש אך ורק כשיש לו ידע עמוק בכל מה שקשור לכדורסל ולליגת ה- NBA. גם אתם הייתם פעם אוהדים חדשים שרצו לצבור ידע בתחום ולהתחיל להתמצא בו. עקבתי זמן מה אחרי הפורום הזה ואתם נראים לי אנשים עם ידע רחב בכל מה שקשור לליגה, ולכן החלטתי להתייעץ אתכם…אני לא רואה בזה שום דבר פסול. ליאור אדלר תודה על ההמלצות שנתת לי לסרטים. אני אקח בחשבון את אינדיאנה פייסרס, סן אנטוניו ספרס ויוטה ג'אז. מה דעתך על דטרויט פיסטונס ומיאמי היט בהקשר של משחק קבוצתי ומורשת של כדורסל? האם אפשר להכניס גם אותם לרשימה? צל ענן תהיה בטוח שאני אעקוב אחרי הדיונים באתר כי הוא מאוד מעניין אותי. אני גם מקשיב באופן קבוע לפודקאסט של הכדור הכתום כדי ללמוד ולנסות להבין קצת יותר את העולם הזה, וזה ממש כיף. האלמנטים שכתבת (העיר שממנה הקבוצה מגיעה, הקהל שמאחוריה והמסורת של התחרות בפלייאוף) יכולים באמת לתת לי מושג רחב יותר לגבי קבוצה כזאת או אחרת כי הם דברים קבועים שלא משתנים, בניגוד לאופי מאמן או שחקנים. אני אוכל כמובן למצוא באינטרנט מידע לגבי הקריטריונים האלה. האמת שחשבתי על ממפיס בתור אפשרות, ונראה לי שלמרות שהיא קבוצה בבנייה זה יכול להיות נחמד להתחיל לתמוך בקבוצה חדשה ורעננה שיש בה שחקנים צעירים שצריכים להתפתח ולצמוח לתוך המשחק כדי להגיע לשיא. יש פה גרעין ששווה להתחיל לעקוב אחריו כבר עכשיו כי יש לאן לשאוף (אטלנטה וניו אורלינס עוברות עכשיו תהליך דומה, נכון?). אני מתכוון לצפות במשחקים ומקווה שיחד עם קריאה על הקבוצות השונות באתר הזה ובאינטרנט והאזנה לפודקאסטים אני אקבל תמונה מלאה של הכול.

  בתגובה ל: איזו קבוצה לאהוד? #29391
  Leon25
  משתתף

  ליאור אני מדבר על אינדיאנה פייסרס, שנראית לי קבוצה מעניינת מאוד. סבבה, אז מה שמושך אותי במשחק הזה הוא משחק קבוצתי עם עבודת צוות של שחקנים שיודעים מצוין איך לשתף פעולה אחד עם השני ולא לקחת את הקרדיט לעצמם. אני לא אוכל להיות אוהד של קבוצה שמורכבת מסופרסטארים שמחפשים כל אחד לבלוט מעל האחרים ולקלוע כמה שיותר נקודות, תוך כדי הרס של המשחק הקבוצתי. דבר נוסף שחשוב לי הוא לאהוד קבוצה עם מורשת של כדורסל, שיודעת להצמיח דורות חדשים של שחקנים טובים ויודעת לאן היא הולכת. מבין כל 30 הקבוצות ב- NBA, אילו מהן לדעתך הכי מתכתבות עם שני הדברים האלה?

  בתגובה ל: איזו קבוצה לאהוד? #29390
  Leon25
  משתתף

  ניר אור-אל אני מבין את מה שאתה טוען, ובפוסט הקודם כתבתי שאני בעצם נמשך לקבוצה אחת שיצא לי לראות קצת משחקים שלה ושיש לי תחושה טובה לגביה. נראה לי שאני אתחיל לעקוב אחרי העונה הרגילה ואז אחליט סופית. 88nothing אם אולסטאר בקבוצה שלי יפצע זה לא יוריד לי מהקבוצה… ממש לא. אני מאמין הרבה יותר במשחק קבוצתי מאשר במשחק של אולסטארים, ולכן יהיה לי קשה לצפות במשחקים שבהם אולסטאר אחד לוקח את כל הזריקות לעצמו ומנסה לקלוע כמה שיותר נקודות. וחוץ מזה, לכל קבוצה יש את העליות והמורדות שלה ולכן אני מתכוון לתמוך בה בכל מצב. זאת כל המהות של להיות אוהד, נכון?

  בתגובה ל: איזו קבוצה לאהוד? #29388
  Leon25
  משתתף

  ליאור תודה רבה על העצות. לגבי מי שהכי עושה לי את זה: אני תוהה האם אפשר לבחור קבוצה על פי תחושת בטן בלבד? ראיתי ראיון עם המאמן שלה ושני משחקים שלה בליגת הקיץ פלוס משחק אחד או שניים בפלייאוף של העונה שעברה, ויש לי תחושה שזאת קבוצה טובה לאהוד אותה כי היא ביתית וחמימה, הקהל שלה מסור ונאמן ויש בה גרעין טוב של שחקנים שיכולים להצעיד אותה קדימה. האם לדעתך זה מספיק כדי להחליט או שצריך משהו נוסף מעבר לזה? רועי, בהקשר למה שכתבת…יכול להיות שתחושת הבטן הזאת שנוצרה לי לגבי הקבוצה הזאת היא בדיוק מה שטענת שצריך להגיע מבפנים ושזה מספיק כדי להחליט. העניין הוא שאין לי קילומטראז' של שנים ב- NBA ולא צפיתי במספיק משחקים כדי להתרשם באופן רחב מספיק משחקנים ומיכולות של קבוצות מסוימות, למרות שיכולת זה דבר משתנה מעונה לעונה. בכל מקרה, יש לי תחושה טובה לגבי הקבוצה הזאת.

  בתגובה ל: איזו קבוצה לאהוד? #29374
  Leon25
  משתתף

  היי ליאור,

  אפשר לומר שאני חדש לגמרי בעסק. צפיתי קצת בפלייאוף של העונה האחרונה אבל לא יצא לי לצפות בכלל במשחקים של העונה הסדירה. לכן אני רוצה לבחור לי קבוצה ולעקוב אחריה מהתחלה כבר בעונה הקרובה.

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)