galhaase

התגובות שלי בפורום

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 29 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • בתגובה ל: דירוג הפורום: הרשימה מתקצרת #29889
  galhaase
  משתתף

  אני פשוט לא מסכים. קליי הוא בדיוק האם-אמא של הרול פליירס.

  הוא שוטר עליאי ושומר מעולה  = מה-D&3 הטובים בליגה. הוא לא שחקן של אופציה ראשונה של קבוצה, ואין לו סט רחב של כישורים להיות שחקן על. שלא תבינו לא נכון, הוא אחד השחקנים האהובים עלי בליגה, במיוחד גם כי בחור קשה לאללה. אבל עדיין הוא השחקן הכי טוב בטיר השני של השחקנים. מה גם שהוא משחק ליד אחד שנקרא סת' קרי שמעצים אותו בכמה רמות.

  ראס (וגם במידה פחותה יותר קיירי), אם כל הבעיות שלו (ויש) הוא שחקן הרבה יותר מוכשר מקליי והרבה יותר מסוכן ממנו. שים את קליי בסיטואציה שהוא הפוקוס המרכזי של הגנת היריב (מצב שבו ראס וקיירי נמצאים כמעט מהיום הראשון שלהם) ותראה איך שהוא יירד בתפוקה בצורה מטורפת.

  מבחינתי אפילו קאט ובאטלר ראויים לדירוג גבוה יותר מקליי – למרות ההשגיות הלא טובה שלהם – פשוט יש להם יותר כישרון

  • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 5 months, 2 weeks ע"י galhaase.
  בתגובה ל: דירוג הפורום: הרשימה מתקצרת #29875
  galhaase
  משתתף

  קל.  אני ממשיך עם 2 ממקודם:

  קליי תומפסון

  קיירי אירווינג

  בתגובה ל: דירוג הפורום: הרשימה מתקצרת #29873
  galhaase
  משתתף

  ממש ממש מסכים איתך, לדעתי קליי ממש לא מתאים למקום הזה. הוא לא שחקן מוביל. הוא אולי ה-role player הטוב בליגה, אבל ממש לא מתאים למיקום כזה גבוה.

  • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 5 months, 2 weeks ע"י galhaase.
  בתגובה ל: דירוג הפורום: מתקרבים לטופ #29828
  galhaase
  משתתף

  3 נק' – קליי תומפסון – לא מבין איך ממהרים לדרג אחרים לפניו. שחקן נפלא ללא ספק, וקלעי מהטובים בהיסטוריה. אבל מה לעשות שהוא היה ממש מעפן חלקים נכבדים של העונה האחרונה. לא שווה ברמה לשאר השמות שנשארו לנו.

  2 נק' – ג'ימי באטלר. ללא ספק הגיע זמנו לצאת. שחקן צמרת לדעתי, ואני לא כ"כ מתחשב בעניין האופי שלו – מינסוטה מלאה בלוזרים והוא ממש לא טיפוס שמתאים אליהם. בפילי לא היה כזה פיצוץ גדול, והיו כמה משחקים בפלייאוף שהוא הציל במו ידיו. אם זאת מקום 16-17 זה בהחלט מתאים.

  1 נק' – פה עולים לי שלושה שמות – ראס, קאט וקיירי. לדעתי ראס הרבה יותר טוב ממה שנותנים לו קרדיט, כן הוא חווה ירידה אדירה בקליעה העונה, אבל הוא עדיין סופר אתלט, בילתי עציר ולא מתפשרץ שחקן שנותן את כולו על המגרש. אני לחלוטין משוכנע שהעונה המדהימה של ג'ורג' היא בחלקה תודות לכך ששיחק ליד ראס. רק על השינוי החיובי באופי (לא שינוי מוחלט, אבל בכל זאת) ואיך שהוא פירגן לג'ורג' במהלך העונה אני משאיר אותו עוד סיבוב. קאט – כן, כנראה ילד כאפות ויכול להיות שמעולם לא יהיה בטופ התחרותי של הליגה, אבל עדיין ואוו, לראות אותו משחק! מה שמשאיר אותי עם קיירי אירווינג. בואו נגיד ככה, אני ממש לא משוכנע שברוקלין עשתה לעצמה טוב שבחרה בקיירי על חשבון ראסל. יש בעיות גישה (אהם באטלר) ויש להיות מחרב קבוצות… את הכישרון יש לו, אבל את הפיאסקו של העונה האחרונה בבוסטון אסור לשכוח לו.

   

  בתגובה ל: דירוג הפורום: מתקרבים לטופ #29823
  galhaase
  משתתף

  אדרג בהמשך, אבל אני חייב לשאול – אתם רציני מדיחים את ווסטברוק לפני קליי????

  בתגובה ל: דירוג הפורום: מגיעים לכוכבים הגדולים #29804
  galhaase
  משתתף

  אני יכול לומר שלמרות שלא הסכמתי עם הדירוג שיצא למקומות 20-30, אני לחלוטין מסכים עם 18 השמות שנשארו.

  מבחינתי יש 4 שחקנים שצריכים להיות בשיחה בשלב זה – אולדריג', באטלר, גריפין וקליי.

  אולדריג' אנמי ולא בלט בצורה מיוחדת בשום קטגוריה (כולל אחת החשובות לשלב זה – הובלת הקבוצה להישגיות).

  לגבי בטלר אני ממש בדילמה, הוא רוב הזמן לא הראה איזה משהו מיוחד שראוי לטופ 18, אבל יש לו את הרגעים האלו בייחוד ברבע רביעי שנותנ ים תחושה שיש פה שחקן שבקונסטלציה הנכונה (והמיינד סט הנכון מצידו) יכול להיות ענק.

  גריפין הפך לשחקן הרבה הרבה יותר שלם מסתם דאנקר אתלטי, אבל משום מה בגלל שעכשיו שומעים עליו פחות (טוב, הוא תקוע בקבוצה בינונית ומשעממת – שאני אוהד דרך אגב…) אבל תראו איזו שורה מהשנה: 25.5 נק', 7.5 כ"ח, 5.4 אסט' עם 36% סולידי מ-3.

  אני רואה שקליי כמעט לא מוזכר פה ע"י אנשים ולא ברור לי למה – היתה לו עונה בינונית ביותר, כולל תקופות שלמות שהוא היה ממש פח. בפלייאוף השתפר אבל לא משהו מטורף.

  נראה שאני נותן חסד לבלייק, כי באמת שהוא שיחק חזק כל העונה, אז המודחים שלי הם:

  3 נק' ל – למרקוס אולדריג'

  2 נק' ל- ג'ימי באטלר

  נק' ל- קליי תומפסון

   

   

  בתגובה ל: דירוג הפורום- שינוי פורמט #29679
  galhaase
  משתתף

  אני חושב שמגוחך לציין את קאט כבר בשלב הזה.

  אני רחוק להיות אוהד של מינסוטה או של קאט. יש הרבה סימני שאלה לגבי האופי שלו וכן הקבוצה שלו שיחקה לא טוב העונה.

  אבל…

  עם כל זה, רק כמות הכישרון שיש לשחקן הזה שמה אותו לפחות בטופ20 אפילו באיזור ה10-12. אין הרבה שחקנים בהיסטוריה בגובה שלו שעשו את מה שהוא עושה בהתקפה.

  • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 5 months, 3 weeks ע"י galhaase.
  בתגובה ל: דירוג הפורום- שינוי פורמט #29666
  galhaase
  משתתף

  אני הולך עם אותה שלישייה, רק בסדר אחר:

  1. סי ג'יי מקולום – אני היחיד שמצביע לו כבר הרבה סיבובים. אני מבין את הטיעון של ההוםעת פלייאוף האחרונה שלו מעלה את המקום שלו. לא מסכים איתה אבל מבין. בכל מקרה אני לא רואה שום בצדקה שהוא ייכנס לטופ 20 של הליגה
  2. דריימונד גרין – אני חושב שהוא עדיין שחקן עלית, למרות עונה חלשה. להיות בדיוק בקצוות הטופ 20 זה בדיוק המקום בשבילו.
  3. ג'רו הולידיי – הדילמה היתה בינו לבין ווקר, ו-וואלה ראפ שיכנע אותי שמגיע לקמבה לעוף אחריו.

  (לשם הספק הסר – הדירוג שלי הוא 1 = שחקן שמקבל 3 נק' רעות)

  • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 5 months, 3 weeks ע"י galhaase.
  בתגובה ל: דירוג הפורום: נקודת האמצע #29601
  galhaase
  משתתף

  בעד אופציה מספר 3.

  נשאר מסיבוב קודם:

  1. סי ג'יי מקולום – עם כל הכבוד לפלייאוף האחרון שלו, הוא שחקן די חד מימדי שאיפלו לא מוביל את הקבוצה שלו, וכמו שצויין פה ע"י מישהו אחר – שאר הופעות הפלייאוף הקודמות שלו לא היו משהו לכתוב עליו הביתה. לדעתי ביל לחלוטין רמה מעליו, וראינו זאת ממש בבירור איך ברגע שוול הפסיק להפריע לו הוא נהיה הבוס הבילתי מעורער של וושינגטון והראה הרבה יכולות מעבר לקליעה. אני די בטוח שאחרי העונה הזו הוא כבר יהיה בטופ 20.
  2. קייל לאורי – נתתי לו המון קרדיט, בכל זאת שחקן מוביל בקבוצה של אליפות אבל זה הגבול העליון מבחינתי לשחקן שקולע 14 נק' (גרין יגיע בקרוב גם כן)

  פה זה נהיה מאוד קשה במחינתי, על סכין – קונלי, ווקר, גרין, הולידיי ותומפסון. תומפסון וגרין מקבלים פס אוטומטי לשלב הבאה בזכות כל מה שעשו בשנים קודמות. הולידיי מקבל פס בזכות עונה מדהימה מבחינת נתונים מתקדמים של יעילות התקפית והגנתית. נשארו ווקר וקונלי. נתתי לסטט' להכריע ובחרתי ב…

  3. מייק קונלי  – בכל זאת קמבה קלע מעל 25 נק' למשחק בלי לפספס משחק אחד כל העונה (בשאר הם די זהים)

  ללא ספק שהבאים שאני בוחר בהם הם גרין, ווקר והולידיי.

  בתגובה ל: דירוג הפורום: קיבלנו אפסט #29542
  galhaase
  משתתף

  ואוו, הורפורד really???? לדעתי שחקן ברמה מעל הרבה שעדיין במשחק. אבל ההחנקות מול מילווקי כנראה עשתה את שלה.

  בכל מקרה להצבעה הזו אין לי שום דילמות:

  דונובן מיצ'ל – איך הוא הגיע עד לפה בחייאת? מה הוא עשה עונה שעברה?

  דמאר דרוזן – לגמרי הגיע זמנו, הוא לא אחד מה-25 שחקנים הטובים בליגה.

  סי ג'יי מקולום – קלעי נפלא, חור בהגנה, כינור שני ליד השחקן שסחב על עצמו את הקבוצה עד לפיינלס. גם מקום 26-27 זה ממש יפה בשבילו.

  יש 3 שמבחינתי ממש צמודים אבל עדיין רמה אחת (קטנה) מעל. אלו יהיו הבאים שאצביע להם – קונלי, לאורי והולידיי.

  בתגובה ל: דירוג הפורום- נפרדים מהפורוורדים #29482
  galhaase
  משתתף

  מאוד מסכים איתך, אני חושב שבעונות קודמות הייתי מדרג את דרוזן גבוה יותר, הוא גם באמת השתדרג כball handler לפני שתי עונות תחת דווין קייסי. הוא שמר על זה יפה גם בסן אנטוניו אבל לאורי היה הPG הפותח של האלופה, זה לא הולך ברגל. אפשר להתווכח עד מחר אם הוא מספר 2 או 3 בקבוצה, לא חושב שזה ממש משנה – הוא היה שחקן משמעותי העונה בקבוצה שלקחה אליפות וסחב אותם על הגב רוב העונה הסדירה.

  בתגובה ל: דירוג הפורום- נפרדים מהפורוורדים #29481
  galhaase
  משתתף

  אף אחד מהארבעה נבחרו אז יוצא מצב שאני צריך לבחור את מי אני כן משאיר. אני אבחר במקולום מה שאומר שאני מדיח את:

  כריס פול

  קריס מידלטון

  דונובן מיטצ'ל

  אני חייב להוסיף שדי מעציב אותי הכיוון שאליו הולך הדירוג הזה, זה מרגיש כמו תחרות פופלאריות ולא באמת איכות השחקנים. לא ברור לי איך שחקנים כמו סימונס, הולידיי, קונלי, גובר, סיאקם, ביל או הורפורד (הוא חד גוני???) מקבלים קולות לפני שחקנים הרבה יותר קולניים שקולעים אולי הרבה נקודות אבל לא קרובים לכמות הכישרון של אלו שציינתי למעלה (שחקנים כמו מיצ'ל, מידלטון, דרוזן ומקולום). לא מבין מה סימונס עשה כל כך רעה העונה שהוא שווה ירידה של 11 מקומות בדירוג – כאילו לוקחים כמובן מאליו את הכישרון הנדיר שלו ומסתכלים רק על זה שהוא קולע לא טוב. כנ"ל גובר שהוא שחקן מאוד לא סקסי ועם פרופיל נמוך.

  בתגובה ל: דירוג הפורום- מגיעים לשמות הגדולים #29460
  galhaase
  משתתף

  הי,

   

  כן אני חושב שחד משמעית מקולום צריך ללכת לפני קונלי – קונלי הוא אחד המנהלי המשחק הטובים בליגה, וגם קלע מצויין. מקולום הוא בעיקר שוטר משודרג. חושב שיש בינהם הפרש מאוד גדול וברור.

  לגבי סימונס – זה כבר יותר צמוד, אבל כמו שכתבתי – לדעתי נוצר מצב שכולם שופטים את סימונס בחומרה בגלל הדבר היחיד שהוא לא טוב בו ושוכחים בכמה דברים אחרים הוא מצטיין – הוא כישרון נדיר ומיוחד ולדעתי טוב יותר מעוד שחקן שעיקר מעלתו הוא קליעה ממש טובה

  בתגובה ל: דירוג הפורום- מגיעים לשמות הגדולים #29433
  galhaase
  משתתף

  צודק לגבי דונובן מיצ'ל (אני כן הצבעתי לו) – לא מבין איך מצביעים פה לביל, גובר או אפילו סיאקם לפניו.
  כנראה שיש לו עתיד טוב, אבל עונת רוקי מצויינת ואחרי זה די ישורת, זה לא מספיק כדי לעקוף את גובר או ביל שהם בטופ של הליגה בעמדות שלהם או סיאקם שפרץ ונתן פלייאוף יפה מאוד בקבוצה שלקחה פאקינג אליפות!

   

  קשה לי גם עם זה שכולם מצביעים לסימונס. זה מתחבר לי ממש חזק למשהו ששמעתי בפודקאסט של דה רינגר – יש שחקנים שמשום מה מסתכלים אצליהם רק על מה שהוא לא עושים טוב. נכון, לסימונס יש חרא ג'אמפ שוט – אבל רבעק! חוץ מזה הוא עושה דברים מדהימים שבחיים לא ראו אצל שחקנים בגובה שלו – איך הוא יכול לעוף כל כך מוקדם???

  בתגובה ל: דירוג הפורום- מגיעים לשמות הגדולים #29413
  galhaase
  משתתף

  זה באמת מתחיל להיות מעניין ומאתגר.

  נשאר מסיבוב קודם:

  כריס פול – מפתיע אותי שרק אני נתתי לו קול עד עכשיו, הוא דעך מאוד עונה שעברה פלוס כמעט אין שום סיכוי שהוא יצליח לסיים עונה עם יותר מ50-60 משחקים. עדיין שחקן טוב מאוד ואחד הגנרלים הטובים, אבל ממש לא צריך להיות יותר ממקומות 30-40

  כאן הגעתי לשם האחרון בקבוצה הנוכחית להדחה שהוא קייל לאורי, ולאור הקמפיין להשארתו החלטתי להכניס אותו לקבוצה הבא ולראות אם הוא בעיני שורד, והאמת יצא שכן לפחות לסיבוב הזה. אני חייב לציין שבשלב זה אני מתחיל לשם דגש גדול על שני אספקטים: נק' ויכולת בשני צידי המגרש. הגענו לקרם דה לה קרם ופה כבר קשה לתרץ לטובת שחקן שחזק רק בצד אחד של המגרש או לטובת שחקן שלא מגיע ל20 נק' למשחק. אז שחקנים כאלו מקבלים אצלי מינוס רציני (חוץ מדריימונד כי הוא משהו מיוחד)

  אז יש לי קבוצה חדשה של שחקנים לבחור מהם, שניים מהם היו די אוטומטים:

  קריס מידלטון – כולם יסכימו שזו היתה עונה מאכזבת יחסית. עדיין קלעי שלשות עליאי, אבל תכלס לא הרבה מעבר. בייחוד עונה לא בולטת הגנתית.

  סי ג'יי מקולום – גם הוא חווה עונה שאולי קצת מאכזבת בכך שלא המשיך להשתפר. קלע טוב, אבל חוץ מזה די כלום

  על השלישי התחלתי לשבור את הראש, זה היה אמור להיות לאורי, אבל ראפ קצת שכנע אותי שמגיע לו להשאר עוד סיבוב. המועמדים האחרים שלי הם: סיאקם (אבל אהבתי סה"כ את התרומה שלו בפלייאוף), הורפורד (אבל זה הורפורד), קונלי (עונה מתחת לרדאר בגלל הקבוצה לא בגללו), סימונס (אבל מרגיש לי מוקדם בשביל כישרון נדיר כמו שלו, למרות העדר הג'אמפ שוט) והאריס (אבל נתן חצי עונה על גבול הסופרסטאר בקליפרס). בקיצור נשארתי עם מיצ'ל ודרוזן. אז הלכתי לסטט' ויצא:

  דונובן מיצ'ל – הוא עוד רק ילד, והיתה לו אחלה עונה, אבל התחיל לא טוב, לא נתן תחושה אמיתית של שיפור מעונה שעברה.

   

   

   

   

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 29 סה״כ)