Eliko Ben Lulu

התגובות שלי בפורום

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 46 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • בתגובה ל: מתחילים לצוץ קולות אופטימיים #34003
  Eliko Ben Lulu
  מנחה

  טורניר החיובים היה מוצלח. מי שותף לדעה?

  אנצל את ההזדמנות כדי לדבר קצת על ים מדר. הוא נרשם לדראפט השבוע, והיו כמה פרשנויות שניסו להסביר למה זה קרה. שיערו שהוא קיבל רמזים שמעוניינים בו, חלק טענו שהוא מאמין שהוא יכול להיבחר בסיבוב הראשון [הל נו] או בסיבוב השני [נה], רק דבר אחד לא נאמר, שהוא האמת: המטרה שלו היא לא להיבחר בדראפט, ולכן הוא יוצא לדראפט. הוא לא יכול להיכנס לליגה מבלי לעבור דרך הדראפט ב-4 השנים הקרובות. אם יש לו שאיפות לנסות את מזלו בליגת הקיץ, הוא לא יכול לעשות את זה מבלי ללכת אנדראפטד. כנראה שהשנה זו הזדמנות טובה לנסות לעבור את זה.

  אז זהו, מה יש להגיד, שבוע טוב לכולם, ולא לשכוח, מחר, יום א',  19.04.2020, עולה ב'נטפליקס' הדוקו על מייקל ג'ורדן ועונת האליפות האחרונה של שיקאגו.

  בתגובה ל: הקורונה מכה ב nba והליגה מושעית #33927
  Eliko Ben Lulu
  מנחה

  טוב, נשמע שלא רק שהעונה לא תשוחק בחודשי הקיץ, גם פלייאוף לא יהיה.

  קטונתי מלחלק עצות ליודעי דבר, אבל אני מצר על כך שלוקחים החלטה בתחילת חודש אפריל, שהיא כמובן החלטה מובנת וקשה לחלוק עליה, אבל בכל זאת, כאשר יתכן שיהיה ניתן לקיים משחקים ללא קהל אי שם בחודש יוני, אולי יולי, הרי יבוא יום ונצטרך לצאת מהבתים ולחיות עם המגיפה כשהיא מסביבנו. לפחות שנה קדימה, לא תהיה ברירה. נכון, אין שום סיבה לגמור את העונה הסדירה, אבל פלייאוף של הטוב מ-3, לכל הפחות, זה לא רעיון רע. אפשר גם לוותר על סדרות, ואז לקיים משחק אחד, כאשר כל 16 הקבוצות מגיעות לעיר מסוימת, רצוי עיר שלא נפגעה יותר מדי חזק מהנגיף, מבודדים שם כל הצוות, כולל התקשורת המסקרת, כשבועיים, ואז עולים לשחק באולם כדורסל אחד, משעות הבוקר ועד שעות הערב, בטורניר שיכול להתקיים במתכונת של סדרות 3 משחקים שמשוחקים כל יום, ואז בין סיבוב לסיבוב יום מנוחה, או בלי סדרות, ואז המנצחת עולה לסיבוב הבא, וכך תוך כמה ימים אתה מכריע אליפות. רעיון אחר, אם לא מתכנסים בעיר אחת, הייתי מנצל את המצב כדי לקיים את המשחקים הללו באולמות קטנים, בקהילות קטנות בפרוורי העיר, היכן שבדרך כלל משחקים כדורסל תיכונים והגאווה המקומית היא כאשר שחקן מגיע לדויז'ן 1 במכללות, זה כאילו השיא, לא יוצאים משם שחקנים מקצוענים. זה יכול לעזור לקדם את הקשר שבין האוהדים לקבוצות ורק יבנה אותנו לעתיד. לא לשחק בכלל, רעיון לא טוב לדעתי. אבל מה אני יודע.

  אז זהו. עוד מעט צריכים להתחיל לדבר על הלוטרי, ואיפה אנו רואים ורוצים את דני בעונה הבאה.

  בשורות טובות לכולם. חג שמח!

  בתגובה ל: הקורונה מכה ב nba והליגה מושעית #33910
  Eliko Ben Lulu
  מנחה

  עברו שבועיים בלבד, ומרגיש כמו חודשיים. לא יודע, אולי רק אני.

  @Rapgamer , מה החלטת? אתה מחזיר אותנו לשחק? לא מחזיר אותנו לשחק? סליחה, הומור לא בא טוב בימים האלה, אבל מה אני יעשה.

  בתגובה ל: הקורונה מכה ב nba והליגה מושעית #33798
  Eliko Ben Lulu
  מנחה

  מבחינת לוחות זמנים זה מסתדר, חודש לפלייאוף, אבל קשה לראות השתלטות על הנגיף לפחות עד חודש מאי, כך שאני לא אופטימי בכלל. גם אם יחזרו לשחק, באיזה כושר השחקנים יהיו אחרי חודש. אני מבין שההשבתה היא מלאה, כלומר גם אין אימונים נכון לרגע זה. אין מה לעשות, פורס מאז'ור, הבריאות קודמת לכל, זו תהיה החלטה מטופשת [ומסוכנת] לחדש פעילות בזמן הקרוב. לדעתי ההחלטה לבטל היא נכונה, אין מנוס. רק בריאות לכולם, סטיי סייף.

  בתגובה ל: 25/02/2020 – אינדיאנה – שארלוט: שרשרת המזון #33587
  Eliko Ben Lulu
  מנחה

  משהו בי מאוד רוצה לראות את דני נבחר ע"י שארלוט.

  משהו בי מאוד לא-רוצה לראות את זה קורה.

  מרקט מעניין לשחק בו מבחינתי כאוהד, ודקות משחק בעמדה ארבע יהיו כמה שנים קדימה, אבל אני מפחד מחוסר היכולת של הארגון הזה לקדם שחקנים.

  מגיע הרגע הזה של העונה, שמתחילים לחשוב איפה אנחנו רוצים את דני בעונה הבאה, בחירות 5 עד 8.

  בתגובה ל: 25/02/2020 – אינדיאנה – שארלוט: שרשרת המזון #33571
  Eliko Ben Lulu
  מנחה

  אגב, דבונטה גרהאם לא שיחק במשחק הזה. קיבל מנוחה, או מה שזה לא יהיה. לא יודע אם היה מצליח לשנות את התוצאה, אבל חסרונו הורגש בהחלט.

  בתגובה ל: אנתוני דיוויס שחקן ההגנה של העונה? #33512
  Eliko Ben Lulu
  מנחה

  נצל"ש – הלייקרס חתכו את דמרקוס קאזינס, כדי להחתים את מארקיף מוריס. החתמה סולידית, אבל מה שתפס אותי זה שיש מצב שקאזינס ישיג אליפות ראשונה כנחתך, כמו עמרי.

  בתגובה ל: בדיוק שבוע עבר #33388
  Eliko Ben Lulu
  מנחה

  אכן. אותי זה תפס לא מוכן אולי יותר מחלק מהאוהדים האחרים, כי הוא המשיך להיות חלק מהתודעה שלי אחרי הפרישה. כל קטעי הוידאו הללו שמראים, מתוך תכניות אירוח, והיו לו הרבה הופעות בתכניות הללו, ראיתי אותם בזמן-אמת, או נגיד, יום אחרי ששודרו. ואז פתאום שקורה דבר כזה, קשה להבין. אני חושב שיותר ויותר העניינים חוזרים לשגרה, אין ברירה אחרת, אבל עוד מעט פגרת ה'אול סטאר', אני יודע שהחגיגות יוקדשו לקובי, בטח כשזה נערך בעיר כדורסל כמו שיקאגו, שידעה איזושהי היסטוריה אישית איתו, גם אם זה לא התממש לכדי מעבר מלוס אנג'לס. אני מניח שמייקל יגיע. לפני שכל זה קרה, הייתי בטוח שזו תהיה הזדמנות לחגוג את מייקל אחרי הרבה שנים שלא עשו לו את זה בשיקאגו, ותראו איך התכניות השתנו בין רגע. הוא יגיע, כנראה, אבל לא מהסיבות שרציתי. זו תהיה גם הזדמנות לשמוע מהשחקנים על ההתמודדות שלהם בימים האחרונים. עד עכשיו לא באמת שמענו מה יש להם לומר, חוץ מראיונות קצרים אחרי משחקים. תמיד בסופ"ש יש להם הזדמנות לדבר בגובה העיניים, בדופק במנוחה. יהיה מעניין לראות את הצד שלהם בסיפור.

  בתגובה ל: סיכום הטריידים שקרו אמש #33387
  Eliko Ben Lulu
  מנחה

  הכל נאמר ונכתב, אז להבדיל, אדבר על קבוצתי, אינדיאנה.

  נתחיל מטי ג'יי ליף. גם שמו עלה כמועמד לעזוב, אלא שאינדיאנה לא מצאה אף קבוצה שמוכנה לקחת אותו, מה שידענו עוד לפני העונה – אם לא יתפתח העונה להיות שחקן רוטציה, זו תהיה עונתו האחרונה בליגה. יש סיכוי קלוש שיקבל חוזה דו-צדדי אחרי שישוחרר בקיץ מאינדיאנה, אבל קשה לראות איך חוזה כזה מחזיר אותו לליגה. זה לא שחקן שאני יכול להגיד עליו שהסיטואציה באינדיאנה לא טובה לו, דוקא היא באופן יחסי כן. הדקות היו שם כל העונה, דיברנו על זה. הוא פשוט לא תיפקד. בהזדמנויות המעטות שקיבל היה ממש מתחת לכל ביקורת, ומי שעוקב אחרי הסיכומים שלי יודע מבלי שאפרט איך ולמה זה לא עבד. אני בעדו, כן? אני אוהד את הקבוצה בגללו. אבל האמת צריכה להיאמר. העתיד שלו באירופה, אם לא בעונה הבאה אז בעוד שתי עונות.

  ברמה הקבוצתית, אם ננתח את הדדליין שלנו, אז ארון הולידיי הוזכר כשחקן שקבוצות מעוניינות בו, אבל שום סיכוי שפריצ'רד היה מוכר אותו. הולידיי הצעיר בעונת פריצה. הוא לא יהיה ברוגדון, הוא לא יהיה אולדיפו, אבל הוא רכז שאני רוצה בקבוצה שלי, במיוחד כשהוא תחת חוזה 'רוקי', במיוחד כשאני מאוד הייתי רוצה להחזיר את ג'אסטין הולידיי בעונה הבאה. עוד שני שחקנים שדיברו עליהם, אולי יותר באינטרנט מאשר בחדרי הג'נרל מנג'רים, הם מיילס טרנר, שחקן שבאופן קבוע אוהדים חושבים איך אפשר לקבל עליו את התמורה הטובה ביותר, וג'רמי למב, שהוא בסך-הכל עושה עבודה טובה עבורנו, אבל אם המטרה היא לשחק עם ברוגדון ואולדיפו ביחד וגם לנסות למצוא דקות לווינגים הטובים שלנו מהספסל ג'אסטין הולידיי ודאג מקדרמוט, וזו אכן המטרה, אני לא רואה סיטואציה שבה למב, עם כל השנים שלו בליגה כשחקן חמישייה, יסכים לרדת לספסל או להיות שחקן של 20 דקות. מאחר שאנו בשלב כל כך מתקדם של העונה, אני לא חושב שיהיה מספיק זמן לזה לחלחל ולהשפיע על הכימיה הקבוצתית עד לפלייאוף, זאת אומרת, גם אם באמת אולדיפו ינגוס בדקות של למב, כפי שצפוי לקרות מהר מאוד, אני לא חושב שלמב לא ימצא דרך להשתלב. הוא ישחק את העונה בכל סיטואציה שלא תהיה, ולכן אולי אינדיאנה לא חשבה איך "להיפטר" ממנו, אלא ידעה שלא תהיה פה בעיה. בקיץ זה סיפור אחר. אני מעריך שלמב ימצא את דרכו החוצה, אינדיאנה תשתמש בחוזה היחסית גדול שלו, כדי להשתדרג בשחקן טוב בעמדה אחרת, אולי שחקן פנים טוב, אולי מישהו כמו דדמון, אולי גאלינארי, אולי משהו מעניין כזה.

  מעבר לכך, אינדיאנה חייבת להתחזק בסנטר כבר העונה, והיא כמובן תהיה פעילה מאוד בשוק הבייאאוטים. אני לא חושב שיש אופציות טובות לבייאאוט העונה כמו בשנים קודמות, אבל נראה איך זה משוחק.

  בתגובה ל: 05/02/2020 – טורונטו – אינדיאנה: שמטנו יתרון 18 #33385
  Eliko Ben Lulu
  מנחה

  12 ניצחונות ברציפות זה שיא של הרפטורס בכל הזמנים, ומעבר לזה, שיא של מי מקבוצות הספורט בעיר טורונטו. כל הכבוד להם. בלי קוואי, אני רק יכול להוריד את הכובע על הקבוצה שיש להם.

  בתגובה ל: אינדיאנה – ניו יורק: מרקוס מוריס היה גדול #33296
  Eliko Ben Lulu
  מנחה

  נגיד גם שהניקס ניצחו אותנו 23 הפרש בריבאונד [!!!!!!!], כולל ניצחון 4-19 בנק' מהזדמנויות שניות בהתקפה. קונטנדרית לא יכולה להרשות כזו נרפות במשחק בית. פשוט לא הגענו, הצדק נעשה.

  בתגובה ל: 26/01/20- פורטלנד- אינדיאנה: לזכרו של המאמבה! #33269
  Eliko Ben Lulu
  מנחה

  כמו שאתם יודעים, אתם מכירים אותי לא מאתמול, במשך המון שנים היתה לי יריבות ספורטיבית קשה עם קובי. מאוהד גדול שלו, הפכנו ליריבים מרים. היריבות הספורטיבית הזו חצתה את גבולות המגרש, ממש 'שנאתי' אותו, את הדמות הזו, אם אפשר לקרוא לזה כך. יכולים להגיד את זה 29 מחנות אוהדים בליגה, אבל אתם יודעים שבמקרה שלי, כאוהד גדול של שאקיל, זה היה אישי. רציתי שיפסיד, זה כל הסיפור. רציתי שיובס, וש"ייענש" על כך שלא עשה שהדואו (duo) שלנו יעבוד לעולמי עולמים, כשבעצם ידעתי שהפרידה היתה הכרחית, זה לא רק הוא, האחריות היתה גם עליי ועל שאקיל, ועשתה טוב לשנינו. כל השנים העברתי ברצון עז לראות את קובי נכשל, וכשזה לא קרה, נצבטתי. אבל אני מודה שאחרי הפרישה שלנו ממשחק פעיל, ואולי מהרגע שקובי עבר אותנו ברשימת קלעי כל הזמנים, שיחררתי. הטינה נעלמה, לחלוטין, וחזרתי לאהוב. אני לא יודע למה הייתי צריך כל כך הרבה שנים, אולי פשוט, באופן סמלי, הייתי צריך 'לשחרר' ברגע הנכון, והרגע הזה היה כשהוא עבר אותנו ברשימת הקלעים, כך שלא היה כבר על מה "להיאבק". הבנתי שזה היה טיפשי, כל כך הרבה שנים מבוזבזות, אבל, לא יודע, לא יכולתי לשלוט ברגשות. שנאתי את האיש, ולא היה אפשר לעשות כלום נגד זה. במשחק הפרישה נגד יוטה, אחרי כל סל, זכיתי לחזור אחורה בזמן ולהרגיש איך זה להיות בצד שלו שרוצה לראות את הכדור פוגש את הרשת מהצד הפנימי שלה. שמחתי בשבילו, על העובדה שכל הליגה חגגה אותו, כל האוהדי הכדורסל, גם מי ששנא אותו. משחק הפרישה שלו לעד יהיה אחד מרגעי הכדורסל הגדולים ביותר של חיי, ואני רק יכול לברך על כך שניתנה לי הזדמנות "לסלוח" בזמן הנכון, לפני שהכל נגמר, כדי ליהנות מאותו ערב בלתי נשכח, ולא להמשיך לסחוב את הגראדג' המטופש הזה כל החיים. עשיתי את סגירת המעגל שלי איתו, והרווחתי להיות חלק ממה שהפכו בדיעבד להיות השנים האחרונות של חייו. זהו, השבוע זה נגמר, לא יהיה יותר קובי. מחשבה איומה שקשה לשאת אותה. הוא יחסר מאוד! לי, לנו, לכל עולם הכדורסל. אדם ששינה את תרבות המשחק, מהמעטים שהצליחו לעשות את זה.

  כתבתי את זה בסיכום המשחק, שיום אחרי המוות של קובי, היו לי רגעים ששכחתי שהוא מת. ואז כשנזכרתי, פתאום ליוותה אותי תחושת עצב עמוקה, ואתם יודעים, אני חושב כזה 'ואו, הוא באמת מת'. לקח לי כמעט שבוע, עד היום בעצם, להשלים את האובדן. רק היום אני כבר באמת מבין שהוא מת ולא צריך להזכיר לעצמי כל פעם שזה באמת קרה. ואני חושב שמה שעזר לי לעכל, זה שבמשך השבוע דיברו על זה בכל מקום, במיוחד אנשים בתוך קהילת הכדורסל שלנו שהתייסרו ונתנו לכאב לצאת, ושיתפו, אם זה שחקנים, מאמנים או אנשי תקשורת, שראיתי אצלם התמודדות דומה להתמודדות שלי. ראיתי את גל מקל מדבר על זה שהוא לא זוכר מתי הרגיש עצב כל כך גדול על מוות של מישהו שהוא לא הכיר באופן אישי, והוא לא ידע להסביר למה הוא מרגיש ככה. זה מאוד נכון. אבל, זה החיים, אובדן הוא חלק מהתהליך, מפה ממשיכים הלאה וחוגגים כל יום, במיוחד אם יש משפחה שאוהבים אותה ואוהבת אותנו בחזרה, שום דבר לא שווה חוץ מהזמן שאפשר לבלות עם יקירנו בעודם איתנו ואנו איתם.

  • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 4 months ע"י Eliko Ben Lulu.
  בתגובה ל: אני רועד. #33191
  Eliko Ben Lulu
  מנחה

  כמעט חצי שעה מאז שהידיעה יצאה, אני מתקשה לעמוד על הרגליים. גם מתנשם בכבדות. אני פשוט לא יכול לעכל את זה. זה הולך להיות לילה קשה. כל כך צעיר, זה לא בסדר.

  בתגובה ל: הלילה מיאמי- קליפרס #33173
  Eliko Ben Lulu
  מנחה

  אני לא רוצה להגזים ולהגיד שהקליפרס טובים יותר בלי פול ג'ורג', אבל רק אומר, אם הם לא היו עושים את הטרייד עליו, לא יודייייייע עד כמה זה היה פוגע בסיכויים שלהם בטווח הקצר ובטווח הארוך. דעתכם?

  עריכה: אני מבין שבלעדיו הם לא היו מחתימים את קוואי, זה ברור. אני מסתכל על זה היפותטית. עם קוואי, בלי ג'ורג'.

  • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 4 months, 1 week ע"י Eliko Ben Lulu.
  Eliko Ben Lulu
  מנחה

  אציין שדנבר ניצחה את הריבאונד [6+], כך שהיא נפלה לאחר המשחק למאזן 3-19 במשחקים שבהם מנצחת את הריבאונד. זה רק מגדיל את ההישג שלנו, אם כי, שוב, הם הגיעו בסגל חסר מאוד, וזו בהחלט לא הקבוצה שנפגוש שוב, אם נפגוש אותה, בגמר הליגה.

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 46 סה״כ)