22/01/2020 – פיניקס – אינדיאנה: לא ממש יכלו לנו

ראשי פורומים פורום NBA 22/01/2020 – פיניקס – אינדיאנה: לא ממש יכלו לנו

מציג 0 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #33170
   Eliko Ben Lulu
   מנחה

   רבע א': השחקנים הבכירים הגיעו, משחק טוב

   משחק קצבי בדקות הראשונות. לא הגנות רכות, אבל גם לא התקפה מי-יודע-מה טובה בשני הצדדים. מה שכן, הכוכבים באו, ומורגשים. בהמשך, אינדיאנה נראית יותר טוב, אבל פיניקס במשחק, והאמת, ההגנה שלהם לא רעה בכלל, גורמים לנו לעבוד בהתקפה בשביל המבטים. כ-9 דקות בתוך המשחק מגיעה השלשה הראשונה במשחק, מידיו של מלקולם ברוגדון. 24-30 לאינדיאנה בסיום הרבע הראשון. בסה"כ אחוזים טובים. אינדיאנה ב-56%. פיניקס ב-48%, למרות אף שלשה. דבין בוקר עם 10 נק' [שיחק את כל הרבע]. אצלנו, טי ג'יי וורן הוביל עם 8.

   רבע ב': יתרון דו-ספרתי לאינדיאנה

   האחוזים נופלים בדקות הראשונות. אינדיאנה פותחת את הרבע ב-1 מ-5 מהשדה, ויותר מזה, אנו ב-0 מ-3 מהעונשין הערב, 15 דקות לתוך המשחק. לא זוכר כזה דבר. פיניקס עם 1 מ-7 הזריקות הראשונות שלה. ההפרש מתייצב על חד-ספרתי גבוה לנו, כך שהמספרים הללו משחקים לטובתנו. דומאנטס סאבוניס עם האנד וואן, במהלך של 3 נק', מעלה ליתרון דו-ספרתי ראשון הערב, כ-4 דקות מפתיחת הרבע.

   הנעת הכדור בפיניקס משתפרת, הם מגיעים הרבה לקו, חרף העובדה שזה קורה להם עם המחליפים המחוזקים בבוקר, ולא עם החמישייה הראשונה המלאה, וכך חוזרים לפיגור של פוזישן אחד. אלא שאינדיאנה נראית כמו קבוצה, שגם אם לא בערב הכי טוב שלה, עדיין גדולה על פיניקס, ואנו לא מאפשרים לסאנס להמשיך יותר מדי את המומנטום. 48-54 לאינדיאנה במחצית. רק 41% לפיניקס במחצית הראשונה, ללא אף שלשה [0 מ-7]. די בקלות, לא עבדנו יותר מדי קשה, ההגנה של פיניקס היתה חדירה מדי, והכתבנו את הקצב כראות עינינו. אם נרים את הרמה בחצי השני, בעיקר הגנתית, אם ניכנס לרצף עצירות, תגיע הבריחה.

   רבע ג': הבריחה מגיעה

   נתון חשוב, קיינדה, לדבר עליו: פיניקס מחזיקה ברצף המשחקים של קבוצה בליגה עם לפחות שלשה אחת במשחק. הרצף הזה עומד על 1,265 משחקים, כשתחילתו ב-29 במרץ, 2004. הערב, כשאנו כבר באמצע הרבע השלישי, הם 0 מ-9 משלוש. האם הרצף ישבר?

   דבין בוקר מחטיא זריקת סטפבק, וכעת הם 0 מ-10 משלוש. הם משחקים הרבה פנימה הערב, כך שזו אכן בעיה מבחינתם למצוא את השלשה הראשונה, הם לא מחפשים אותה בכוח, שזה בסדר. ההפרש כבר 15. ושוב, די בקלות. לא יצאנו מגדרנו הערב, שזה מפתיע, ציפיתי לפגוש קבוצה שמגיעה בסגל מלא בסך-הכל, והיא לא הנמושה של השנים האחרונות.

   קצת פחות מ-5 דקות לסיום הרבע, הנעת כדור נהדרת בהתקפה, כדור עובר מיד ליד, וזה מסתיים בשלשה – 20 הפרש לאינדיאנה. המחליפים שלנו כרגע על המגרש עם מיילס טרנר, מתפוצצים על פיניקס, למרות שעל המגרש בוקר ודיאנדרה אייטון, הם לא נופלים מהם.

   23 שניות לסיום הרבע, הנה זה מגיע! שלשה ראשונה של פיניקס במשחק אחרי 11 החטאות! והרצף לא נשבר. תרשמו משחק 1,266 ברציפות של הסאנס עם לפחות שלשה אחת [הרצף הפעיל הארוך בליגה]. 65-83 לאינדיאנה בסיום הרבע השלישי. כבר היה 25 הפרש. וורן עם 9 נק' ברבע השלישי. שוב רבע באחוז נמוך של פיניקס, שקלעה רק 7 מ-21, וגם איבדה יותר כדורים [5] מאשר מסרה [2].

   רבע ד': גארבג' טיים

   בדקות הראשונות מתבהרת התמונה, פיניקס לא תחזור מהפיגור הגדול, ואינדיאנה מעבירה את הדקות עם המחליפים ודומאס איתם. מבוא ל-30. בסיום 87-112 לאינדיאנה. אינדיאנה הובילה כל המשחק. ניצחון שישי ברציפות של אינדיאנה על פיניקס. שתי הקבוצות זרקו לא יותר מ-20 שלשות הערב כל אחת. זה המשחק השני בלבד העונה בליגה ששתי הקבוצות זורקות 20 שלשות או פחות כל אחת [המשחק הראשון היה בין קליבלנד לדטרויט ב-9 בינואר]. מה נגיד, ערב שבו פיניקס קלעה רק 40 נק' בצבע, ב-43%. לקלוע 43% בתוך ה'בקבוק', זה נמוך להפליא.

   השחקן המצטיין: דומאנטס סאבוניס. 24 נק' [11-8 מהשדה, 11-8 מהקו], 13 ריב' [3 בהתקפה] ו-4 אס' [1 איבוד כדור] ב-34 דקות משחק;

   טי ג'יי וורן מסיים עם 25 נק', באחוזים טובים, ו-3 חט' ב-30 דקות. זה היה המשחק הראשון שלו נגד פיניקס מאז שעבר בטרייד אלינו. הוא שיחק בסאנס את 5 העונות הראשונות שלו בליגה, ובעונה שעברה היה ברור שהיחסים בין הצדדים לא טובים. אחרי המשחק ענה בצורה עוקצנית, כשנשאל על ההבדלים בין הקבוצות: "זה מאוד כיף. להגיע לארגון שהוא משפחתי, לגדול ולהיבנות עם החבר'ה הללו. כל אחד משלים את השני, כולם מסתדרים. זה נהדר להיות בסביבה כזו"; מלקולם ברוגדון עם ערב שקט של 5 נק' ו-3 אס' [ללא אף איבוד כדור] בלבד ב-16 דקות; עיקר התרומה הגיעה מהספסל, כאשר טי ג'יי מקונל הוביל עם דאבל-דאבל של 10 נק' ו-11 אס' [1 איבוד כדור], דאג מקדרמוט עם 12 נק', וג'אסטין הולידיי עם 11 נק';

   בפיניקס, דבין בוקר היה בערך השחקן הכי טוב שלהם, לפחות למחצית אחת. מסיים עם 16 נק', אבל רק 5 מ-12 מהשדה, ללא אף שלשה, ובהחלט לא הסקורר המדופלם שאנו מכירים. רק 2 נק' היו לו במחצית השניה [1 מ-4 מהשדה] ב-12 דקות. ערב מאכזב שלו, כמו כל הקבוצה; קלי אוברה ג'וניור הקלע המוביל בשורות פיניקס עם 17 נק' ו-9 ריב'; דיאנדרה אייטון מסיים עם 10 נק' ו-8 ריב' [3 בהתקפה]. בהחלט לא מספרים של ביג שאמור להוביל; ריקי רוביו לא היה פקטור. רק 7 נק' ו-3 אס' [3 איבודי כדור]; זו פחות או יותר התמונה, מה שפיניקס קיבלה הערב מכלל שחקניה;

   טי ג'יי ליף: התלבש, אבל לא שיחק.

   המשחק הבא — יוצאים לגולדן סטייט [ו']. הפסדנו 6 מ-8 המפגשים האחרונים נגדם, אלא שהפעם המפגש הוא נגד גולדן סטייט אחרת מזו שהכרנו בשנים האחרונות ואני מצפה לניצחון.

מציג 0 תגובות משורשרות
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.