18/11/19- ברוקלין- אינדיאנה: רצף אכזרי מהשדה

ראשי פורומים פורום NBA 18/11/19- ברוקלין- אינדיאנה: רצף אכזרי מהשדה

מציג 2 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      Eliko Ben Lulu
      מנחה

<div>מפגש שני העונה בין הקבוצות. במשחק הראשון ברוקלין לא הופיעה; אינדיאנה מגיעה גם למשחק הזה ללא מלקולם ברוגדון הפצוע, וזה משמעותי. נהיה גם ללא טי ג'יי מקונל, וזה חבל, כי לאחרונה הוא שיחק טוב. ג'רמי למב יחמיץ משחק נוסף. שחקנים יצטרכו להרים את הרמה שלהם, בפרט ג'אסטין הולידיי, שמאכזב העונה בהזדמנויות שמקבל בחמישייה; בברוקלין, קאיירי אירווינג לא ישחק משחק שני ברציפות, וזה משמעותי גם כן, כי אין מה לעשות, הוא גיים צ'נג'ר במשחקים נגדנו;</div>
      <div></div>
      <div>רבע א': שתי הקבוצות מתקשות למצוא את הסל
      9 נק' לברוקלין ב-3 הדקות הראשונות. אינדיאנה מתקשה בפתיחה לייצר זריקות טובות מבחוץ.</div>
      <div>4:47 לסיום הרבע, טי ג'יי ליף נכנס למשחק בפעם הראשונה, בפיגור 4. לא רבע טוב שלנו עד עכשיו. ככל שהתקדמו הדקות הצלחנו לייצר מבטים נוחים, גם בחוץ וגם בפנים, אבל הכדורים סירבו להיכנס. רק 4 מ-21 מהשדה עד כה.</div>
      <div>פוזישן הגנה – קריאת מהלך טובה של טי ג'יי, מזהה את המסירה פנימה ומגיע בזמן לעזור, כך שמונע מג'ו האריס לסיים את הלייאפ.</div>
      <div>פוזישן התקפה – מיד בצד השני, ליף חותך בתזמון נכון, טי ג'יי וורן מוצא אותו, אבל ליף לא מצליח לסיים את האפ-אנד-אנדר מתחת לסל. זה מהלך יותר מדי אתלטי בשבילו לעשות.</div>
      <div></div>
      <div>גם בדקות הבאות כדורסל רע של שתי הקבוצות, שיושבות על אחוז נמוך ומסיימות פוזישנים ריקים. אינדיאנה בעיצומה של ריצת 0-8, כאשר ברוקלין ברצף של 10 החטאות מהשדה!</div>
      <div>7 שניות לסיום הרבע, טי ג'יי יורד בשיוויון 18, וזו גם תוצאת הרבע. שתי הקבוצות מתחת ל-30% מהשדה. טי ג'יי וורן הוביל עם 8 נק' [שיחק את כל הרבע].</div>
      <div></div>
      <div>רבע ב': בול גיים
      3 דקות בתוך הרבע, יש נתון על המסך שמראה שאחרי שהנטס פתחו ב-5 מ-8 מהשדה, מאז הם רק 1 מ-17! יריבה שאין לה מה למכור הערב. הבריחה היא רק עניין של זמן. אפשר לארוז, חבר'ה, איפה הטרולי שלי?</div>
      <div></div>
      <div>נתון מדהים נוסף: 5 דקות בתוך הרבע, סאבוניס כבר עם ריב' 14 משחק. זה 14 ריב' ב-17 הדקות הראשונות. עד אמצע הרבע, ברוקלין עם 1 מ-12 מהשדה ברבע השני [!!!], ממשיכה לא לפגוע, ואינדיאנה ביתרון 18.
      בדקות האחרונות של המחצית אנו רואים שינוי קל בברוקלין – מוביל ספנסר דינבידי, שגם קולע וגם מוסר – אבל אינדיאנה בשליטה, רצה ריצת 0-13, מגיעה ל-28 הפרש, שקצת יורד בשניות הסיום, וגומרת סיפור כבר במחצית. אם לוקחים בחשבון שאינדיאנה היא אחת מקבוצות הרבע השלישי הטובות בליגה, קאמבק לא יהיה פה, אז אין אלא לקרוא בול גיים מחציתי. 35-59 לאינדיאנה. ברוקלין רושמת שיא שלילי העונה ב-NBA עם 35 נק' במחצית אחת. הנטס הפסידו לנו את הרבע השני ב-24 הפרש, רבע שבו אינדיאנה קלעה 7 שלשות. רק 1 ריב' התקפה של ברוקלין כל המחצית הגיע ברבע הזה, והם הפסידו את הנתון ב-9 [סה"כ – מינוס 18 בריב'!]. אלו מספרים שלא רואים כל יום בקבוצה שמשחקת מול הקהל הביתי שלה.</div>
      <div></div>
      <div>רבע ג': ברוקלין מתעוררת, אבל מאוחר מדי
      4:42 לסיום הרבע, טי ג'יי נכנס ביתרון 18.
      4:10 לסיום, טי ג'יי יורד ביתרון 15 לאחר שברוקלין קולעת שלשה חמישית ברבע ונמצאת במומנטום ראשון במשחק. פתאום הכדורים נכנסים.</div>
      <div>3 דקות לסיום, במצב של 13 הפרש וכ-3 דקות שלנו ללא סל שדה, איבוד כדור שלנו לפי החלטת השופטים, הולך למצלמות לאחר שמקמילן מערער על ההחלטה – והשופטים, לאחר בדיקה מעמיקה, משנים את החלטתם. נגיעה אחרונה על כדור אובד לא היתה של הולידיי. זה נגמר בנקודות בניסיון הנוסף, וזה עוצר את המומנטום של ברוקלין. עד לסיום הרבע, אינדיאנה שומרת על היתרון הגדול. 68-84 לאינדיאנה בסיום הרבע השלישי. תרשמו 16 נק' לדינבידי ברבע הזה [שיחק את כל הרבע].</div>
      <div></div>
      <div>רבע ד': גארבג' טיים
      אינדיאנה אמנם משתפת את שחקניה הבכירים, אבל אין הרבה על מה לשחק. ריצת נוספת שלנו, 2-13, מגדילה את ההפרש ל-25, מבוא ל-30, כ-4 דקות לסיום. אני מופתע לראות שטי ג'יי לא מקבל דקות.</div>
      <div>2:20 לסיום, טי ג'יי נכנס ביתרון 27, אך לא משפיע על התוצאה. בסיום 86-115 לאינדיאנה. הפייסרס משלימים ניצחון שישי ברציפות נגד הנטס. 63 ריבאונדים לאינדיאנה במשחק! 63! ניצחנו 4-15 בריב' התקפה. לא אחוז גבוה מהשדה, וזה מה שאפיין את המשחק. אינדיאנה ב-44%, ברוקלין ב-36%, שהיה בסביבות 30% רוב הזמן.</div>
      <div>השחקן המצטיין: ארון הולידיי. ניתן לו את זה, למה לא. 24 נק' [19-10 מהשדה, 7-4 משלוש], 6 ריב' [2 בהתקפה] ו-13 אס' [2 איבודי כדור] ב-31 דקות;</div>
      <div></div>
      <div>אחיו ג'אסטין, שביקשתי ממנו לתת משחק אחד טוב על כל הקרדיט שהוא מקבל, הגיב עם ערב של 20 נק' [4 שלשות]. היה בולט הפעם בצורה חיובית, ממובילי הריצה שלנו ברבע השני; סאבוניס רושם דאבל-דאבל שמיני ברציפות, גם הפעם זה הגיע מהר, כבר בתחילת הרבע השלישי. 16 נק' ו-18 ריב' [5 בהתקפה] ב-29 דקות. 18 ריב' זה שיא קריירה לדומאס; טי ג'יי וורן הוביל כקלעי. מסיים עם 19 נק' ב-38 דקות. בהחלט שיחק המון דקות גאברג' טיים, אך היה יעיל, למרות ש-19 נשמע מעט במשחק כזה;</div>
      <div></div>
      <div>בברוקלין, ספנסר דינבידי הוביל עם 28 נק' [4 שלשות] ו-8 אס' [3 איבודי כדור], אבל התפוקה שלו היתה מועטה מול הדומיננטיות שלנו, כשמסביב לא היתה לו שום עזרה כל הערב; ג'רט אלן תרם דאבל-דאבל של 10 נק' ו-12 ריב' [2 בהתקפה]; גרט טמפל השחקן השלישי והאחרון בברוקלין שרשם ספרות כפולות עם 10 נק' [2 שלשות];</div>
      <div></div>
      <div>טי ג'יי ליף: 0 נק' [1-0 מהשדה] ו-4 ריב' ב-8 דקות משחק [פלוס 3];</div>
      <div></div>
      <div>המשחק הבא — חוזרים הביתה, הפעם לרצף משחקים, ארבעה בסה"כ עד לסוף החודש, כשמתחילים נגד אורלנדו [ש']. יש לנו מספר ימי מנוחה מלאים, הקבוצה לא תתאמן בימים הקרובים ותאפשר התאוששות לכל הפצועים. בואו נקווה שנגיע למשחק הבא עם ברוגדון, הוא הכי חשוב לנו.</div>

Eliko Ben Lulu
      מנחה

בוקר טוב. אני מתחיל להבין – יש מגבלת תווים בכותרת של דיון חדש שפותחים. עכשיו, אני מקבל שגיאה שהכותרת ארוכה מדי לאחר שאני מסיים לכתוב את דבריי ולוחץ 'שליחה', ואז מנסה להקטין אותה במעט, בין אם זה על-ידי מחיקה של מילים או בין אם על-ידי מחיקת רווחים בין תווים. ככה, ניסיונות חוזרים, כי אני לא יודע מהי הכמות המותרת ורק מהמר בכל פעם שזה הפעם יצליח, גורמים למערכת לזהות אותי כ'רובוט' של ברית המועצות שמנסה להספים את הפורום, ואז הדיון מקבל שגיאת pending approval, כרוצה לומר, מנהל יתן אישורו לתוכן המפורסם.

כדי למנוע את זה, מהי מגבלת התווים בכותרת?

עריכה: רשום 80 תווים, אבל זה לא. הכותרות שלי לא ארוכות מ-50 עד 60 תווים, אולי 70. בדיון הזה 45 בדיוק [כולל הרווחים].

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 weeks, 3 days ע"י Eliko Ben Lulu.
      Rapgamer
      מנחה

באמת שהייתי רוצה להבין בעצמי יותר טוב את המערכת הזאת…

מציג 2 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.