16/11/19-אינדיאנה-מילווקי: 32% מהשדה

ראשי פורומים פורום NBA 16/11/19-אינדיאנה-מילווקי: 32% מהשדה

מציג 0 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #32120
   Eliko Ben Lulu
   מנחה

   מיילס טרנר חוזר באינדיאנה מפציעה וישחק לראשונה בחודש נובמבר, אבל האם זה יספיק מול ג'יאניס אנט…אנטטה…. קאם אן ניגז, אתם יודעים שאני צוחק! היש אוהד כדורסל שלא יודע להגות את השם הזה כבר?! בקיצור, לא יהיה פשוט נגד השחקן 'אול אראונד' הדומיננטי ביותר בעולם נכון להיום. תוסיפו לזה את העובדה שמלקולם ברוגדון, אחד משני השחקנים הטובים ביותר שלנו, שנפצע אתמול נגד יוסטון, לא ישחק, וזו מכה שיהיה קשה להתאושש ממנה נגד קבוצה מאוד טובה;

   רבע א': עדיין תחרותי
   יאניס פותח אגרסיבי כבר בפוזישנים הראשונים. איתו גם אריק בלדסו. אינדיאנה נהנית מהעובדה שאנו קולעים 3 שלשות כבר בדקות הראשונות של המשחק, וכך גם מחזיקים ביתרון. הגנתית, מילוואקי משחקת פנימה, מה שיותר פנימה, וב-7 הדקות הראשונות נתון לשים לב אליו: כל 14 הנק' של הבאקס הושגו בצבע, בעוד 13 הנק' שלנו נקלעו מחוץ לצבע.

   4:30 לסיום הרבע, טי ג'יי ליף נכנס ביתרון נקודה.
   פוזישן התקפה – טי ג'יי מקבל על הקשת, מזהה את הנתיב, חודר, אבל מחטיא. מחטיא גם את הטיפ.

   פוזישן התקפה – יש! התקפה לאחר מכן, ליף מקבל בפינה, לבבבבבבבד, וקובר את השלשה.

   54 שניות לסיום הרבע, טי ג'יי יורד ביתרון נקודה. הרבע מסתיים עם שלשת פול-אפ יפה של יאניס שניות לאחר שחזר מהמנוחה כדי לקחת את הזריקה האחרונה. 22-26 למילוואקי בסיום הרבע. 2-18 למילוואקי בנק' צבע. אחוזים נמוכים יחסית של שתי הקבוצות, אבל אינדיאנה נהנית מ-4 שלשות, מתוכן 2 של טי ג'יי וורן, שהוביל את הרבע עם 10 נק' אישיות.

   רבע ב': אינדיאנה לא מייצרת פוזישן ראוי אחד לרפואה
   ריצת 2-15 של מילוואקי דייטינג בק לרבע הקודם נותנת לאורחת יתרון 9. מבוא לבריחה. יאניס פשוט נהדר, גם בהגנה וגם בהתקפה. הוא יודע לשחק כדורסל האיש הזה, ידעתם את זה? לא ידעתם?! באמת שלא? ואו, אני שמח שנפל בחלקי ללמד אתכם את זה. בשלב הזה, דברו איתי על 11 נק' של מילוואקי מאיבודי כדור שלנו ב-14 הדקות הראשונות של המשחק. עוד נתון בומבסטי הייתי אומר.

   אינדיאנה שומרת על פיגור חד-ספרתי, אבל נראית קטסטרופה בהתקפה, רק 29% מהשדה 3 דקות למחצית, טוב מספיק בשביל 32 נק'. 36-49 למילוואקי במחצית. סאבוניס בכלל לא במשחק, רק 3 נק' ב-17 דקות [ללא אף סל שדה], באחד ממשחקיו הגרועים בשנתיים האחרונות, ממש מתקשה. אינדיאנה איבדה 8 כדורים ברבע השני, שהובילו ל-11 נק' של מילוואקי [0-20 בנתון הזה לבאקס במחצית ! ! !], ובנוסף הלכה 6 מ-21 מהשדה, בעוד רבע על אחוז נמוך.

   רבע ג': אינדיאנה בתמונה, למרות שאי אפשר לציין לטובה אף שחקן
   יאניס לא עוצר, גם חדירות עם הסבסוב האופייני, גם שלשות. אם הוא לא היה משחק, למרות היכולת המאוד חלשה שלנו והעובדה שכל הערב אנו לא מגיעים למבטים טובים, היה על מה לשחק.

   אמצע הרבע, שלשה קשתית של מיילס טרנר מורידה ל-10 הפרש, אלא שברוק לופז — לרגע שכחתי שהוא לא בברוקלין — מחזיר בשלשה משלו.

   3:59 לסיום הרבע, טי ג'יי נכנס בפיגור 12. מיילס טרנר ממשיך לחמם את הידית וקולע שלשה נוספת שמורידה לחד-ספרתי אחרי הרבה זמן – רק 9 הפרש.

   פוזישן הגנה – עבודה טובה של טי ג'יי. נשאר עם רובין לופז ומוריד לו את האחוזים.

   פוזישן התקפה – רובין לופז לא מצליח להשתלט על מסירה בהיי פוסט, ומאבד. טי ג'יי משתלט ראשון על הכדור, הולך קוסט טו קוסט ומסיים את זה בפלוטר. ירידה רעה של מילוואקי להגנה, לא היו עם ליף ידיים, אבל אני לא מתלונן. אם כן, 2 דקות לסיום הרבע, רק 7 למילוואקי. יש על מה לשחק! זו ריצת 0-8 שלנו ב-2 הדקות האחרונות. 5 איבודים של מילוואקי עד כה ברבע, בהחלט עזרו לנו. אך צריכים לזכור שיאניס נח דקות ארוכות.

   פוזישן התקפה – טי ג'יי מקבל על הקשת, מקפיץ את השומר שלו וחודר, מוציא החוצה לטי ג'יי וורן החופשי, שמחטיא את השלשה – 'אירבול'. היה חייב לקלוע את זה וורן.

   פוזישן התקפה – טי ג'יי מקבל על הקשת, זורק – בחוץ.

   63-71 למילוואקי בסיום הרבע השלישי. 7 איבודי כדור לבאקס ברבע אחרי שאיבדו 7 כל המחצית הראשונה.

   רבע ד': אחרי כמה דקות זה נהפך לגארבג' טיים
   כצפוי, מילוואקי פותחת חזק את הרבע עם יאניס, שמחלק מתנות לחבריו, והבאקס כבר ביתרון 16. זו ריצת 2-10 של האורחת שגומרת את הסיפור. עוד מוקדם, נמתין עם ההכרזות, אבל המגמה ברורה כל הערב, בערב התקפי חלש שלנו, שממשיך ככה גם בתחילת הרבע הרביעי. בשלב הזה, 9:19 לסיום, טי ג'יי יורד בפיגור16.

   אמצע הרבע, אינדיאנה פשוט לא מצליחה לייצר התקפה ראויה, ואחרי שלשה נוספת של יאניס, ההפרש מגיע לשיאו – 23 למילוואקי. בול גיים. בסיום 83-102 למילוואקי. קרדיט לבאקס. להגיד לכם שראיתי פה הגנה של סן אנטוניו בימיה הגדולים? לא. אבל הקבוצה מסודרת, יש טביעת אצבע של מאמן, הרוטציות ברורות, השחקנים מרגישים בנוח אחד ליד השני, יש מי שמוביל ויש מי שמובל, ההיררכיה ברורה, הצוות המסייע אפור אך מרים את הרגליים בהגנה. פשוט שיתקו אותנו בערב שבו לא קיבלנו כלום, ואני לא יכול להצביע על אף שחקן שעשה את העבודה אצלנו. רק 26 נק' של הפייסרס בצבע [13 מ-39!], רק 32 מ-100 מהשדה [אם השתמטתם מבית ספר, אגיד לכם שזה שווה ערך ל-32%].

   השחקן המצטיין: יאניס אנטטקומבו. 26 נק' [17-10 מהשדה, 6-3 משלוש, 5-3 מהקו], 13 ריב' [3 בהתקפה] ו-6 אס' [5 איבודי כדור] ב-28 דקות משחק [פלוס 19]. היה אגרסיבי כל הערב, ויעיל במיוחד;

   ברוק לופז תרם 15 נק' ו-5 חס'; אריק בלדסו פתח אגרסיבי, אבל אז נעלם. בכל זאת מסיים עם 10 נק' ו-5 אס' [3 איבודי כדור]. מבחינתי, כל התקופה שלו בקבוצה עד היום, הוא לא מתרומם לרמה שציפו ממנו; דונטה דיבינצ'נזו תרם 14 נק' [2 שלשות] ב-24 דקות כשחקן חמישייה;

   באינדיאנה, דומאנטס סאבוניס עם דאבל-דאבל שביעי ברציפות, 11 נק' [אבל רק 3 מ-13 מהשדה, כולל 2 שלשות] ו-14 ריב' [6 בהתקפה] ב-30 דקות; טי ג'יי וורן בלט בחולשתו. רק 6 מ-21 מהשדה, טוב בשביל 15 נק'; מיילס טרנר עם דאבל-דאבל של 16 נק' [3 שלשות] ו-10 ריב' [2 בהתקפה] במשחק החזרה שלו מפציעה. הוסיף גם 4 חסימות;

   טי ג'יי ליף: 5 נק' [5-2 מהשדה, 2-1 משלוש], 5 ריב' [1 בהתקפה], 1 אס' [ללא אף איבוד כדור] ו-1 חט' ב-10 דקות משחק [מינוס 4];

   המשחק הבא – יוצאים לברוקלין [ב'] למשחק שצריכים להצליח בו.

   • הדיון הזה עודכן לפני 6 months, 2 weeks ע״יEliko Ben Lulu.
מציג 0 תגובות משורשרות
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.