12/02/2020 – אינדיאנה – מילוואקי: רצף ההפסדים נעצר

ראשי פורומים פורום NBA 12/02/2020 – אינדיאנה – מילוואקי: רצף ההפסדים נעצר

מציג תגובה משורשרת 1
 • מאת
  תגובות
  • #33458
   Eliko Ben Lulu
   מנחה

   מפגש שלי העונה בין הקבוצות. במשחק הראשון, הובסנו. במשחק השני, הובסנו; משחק מרכזי של ESPN – יום ד', המשודר בפריסה ארצית מחוף-לחוף. אינדיאנה בסגל מלא. מילוואקי מגיעה הערב לאולמנו הביתי ללא יאניס אנטטקומבו, שנמצא בחופשת לידה. למותר לציין שחסרונו יהיה משמעותי הערב, ונותן לנו שביב של תקווה לניצחון. ניצחון יעצור רצף של 6 הפסדים — הארוך ביותר של אינדיאנה מזה 3 שנים, ולמעשה התקופה הרעה ביותר של הקבוצה מאז הצטרף אליה ויקטור אולדיפו. גם קייל קורבר וג'ורג' היל יעדרו משורות הבאקס;

   רבע א': שליטה של אינדיאנה

   פתיחה פשוט מצוינת של אינדיאנה בשני צדי המגרש. התקפית – התנועה טובה, הכדורים מגיעים לידיים הנכונות בכל התקפה. הגנתית – הכיסוי נהדר, העזרה בהגנה מגיעה בתזמון נכון, הבאקס מתקשים להגיע למבטים בלי להיתקל בידיים ארוכות. טי ג'יי וורן פותח טוב עם 8 מ-17 הנק' הראשונות שלנו, מילוואקי תקועה על 7 נק' ב-7 הדקות הראשונות, וההפרש דו-ספרתי כבר בשלב מוקדם. נתונים לדבר עליהם בשלב הזה שמסבירים יותר מכל את מה שקורה על המגרש: אינדיאנה עם 9 מ-12 מהשדה, מילוואקי עם 3 מ-14. אינדיאנה עם 10 ריב', מילוואקי עם – שימו לב – 1 בלבד! ריב' 1 בלבד ב-7 הדקות הראשונות של המשחק! אם זו לא טעות טכנית של ESPN, וזו לא, אני לא זוכר כזה דבר בכל שנותיי כאוהד. 20-34 לאינדיאנה בסיום הרבע הראשון. זו תבוסת הרבע הראשון [14 הפרש] הגבוהה ביותר של הבאקס העונה, וקורה להם בפעם השניה. עם זאת, עדיין התחושה היא שהם יצאו בזול כשבוחנים את המספרים: רק 9 מ-25 מהשדה למילוואקי, 5 איבודים שהובילו ל-11 נק' שלנו, ורק 4 ריב', מתוכם כאמור 1 ב-7 הדקות הראשונות. אנו נהנינו מרבע של 15 מ-21 מהשדה, כולל 3 מ-3 משלוש. אם לא 7 איבודים, היינו מסיימים את הרבע ב-40 נק'.

   רבע ב': מבוא ל-30

   2 דקות בתוך הרבע, דומאס חוטף מרפק בפנים מאריק בלדסו, בעוד האחרון מנסה לגמור את הלייאפ מתחת לסל. לא היה מכוון, אבל השופטים בודקים במצלמות ומחליטים לתת 'פלגרנט'. בלדסו הוא סוס. יחסית לגודלו, הוא ממש חזק.

   מהנקודה הזו מגיעה הבריחה. אינדיאנה פוצחת בריצת 2-10, מילוואקי לא מוצאת את הסל, ובקלות רבה אנו עולים ליתרון 24. קל, ג'ורדי, קל. בהמשך, הבאקס נכנסים לעניינים ונראים קצת יותר מסודרים, אבל המגמה נשמרת, אינדיאנה טובה יותר. 45-68 לאינדיאנה במחצית. זה הפיגור הגבוה ביותר של מילוואקי העונה אחרי מחצית אחת. מחצית שבה הבאקס הרשו 27 נק' מאיבודי כדור [!!!!!!]. זו לא טעות, 27 מ-68 הנק' שלנו הם כתוצאה מאיבודי כדור של היריבה. זה מטורף.

   רבע ג': רק 11 הפרש! היש משחק?!

   המומנטום קצת משתנה ברבע הזה. אינדיאנה מסתפקת בזריקות מבחוץ, גם מהלכי הפיק אנד רול לא מאפשרים החדרת כדורים פנימה. מילוואקי מנצחת את הריבאונד, וזה עוזר לה להקטין מההפרש. הרבע מסתיים בשלשה ארוכה של קריס מידלטון עם יד של סאבוניס בפרצופו, וההפרש רק 11. 71-82 לאינדיאנה בסיום הרבע השלישי. מילוואקי סיימה את הרבע בריצת 5-16. אצלנו רק 3 שחקנים קלעו, כשטי ג'יי וורן אחראי ל-8 מ-14 הנק' ברבע.

   רבע ד': מלקולם ברוגדון משתלט על המשחק!

   לפני שאני מבין מה קורה, מילוואקי רצה את המגרש, סליחה – טסה את המגרש! ומורידה ל-5 הפרש בלבד כדקה אחת בלבד בתוך הרבע הרביעי. נתון שעולה על המסך: ב-4 מ-6 המשחקים האחרונים הובלנו ברבע האחרון, וכידוע, הפסדנו את כולם.

   בפוזישנים הבאים מלקולם ברוגדון מתעורר, גם כקלעי וגם כמוסר, אחראי על משהו כמו 15 נק' ברציפות שלנו מתוך קליעות ואסיסטים שלו, והיתרון חוזר לדו-ספרתי כ-6 דקות לסיום. זה מה שהיינו צריכים ממנו במשחקי ההפסד האחרונים, ולא קיבלנו.

   בדקות הבאות אינדיאנה ממשיכה את הריצה, שכעת עומדת על 2-14 בכ-4 דקות של כדורסל, וההפרש הוא כבר 16, כ-4 דקות לסיום. בול גיים. בסיום 111-118 לאינדיאנה. רצף 6 ההפסדים מגיע לסיומו! רצף 5 ההפסדים הביתיים מגיע לסיומו! רצף 4 ההפסדים למילוואקי מגיע לסיומו! ניצחון יוקרתי נגד הקבוצה הטובה בליגה, שסופגת את הפסדה השמיני בלבד העונה, והראשון נגד יריבה בתוך הדויז'ן! יודעין כל ברי ובנות דעת כי אם יאניס אנטטקומבו היה משחק התוצאה היתה נראית אחרת, אבל ניצחון זה ניצחון, לחגוג מותר לנו, ובהחלט אפשר לברך על הופעה נהדרת שלנו במחצית הראשונה.

   השחקן המצטיין: אלך עם טי ג'יי וורן. 35 נק' [19-16 מהשדה, 2-1 משלוש, 2-2 מהקו], 7 ריב' [1 בהתקפה] ו-4 חט' ב-39 דקות משחק. 13 נק' היו לו ברבע הרביעי;

   מלקולם ברוגדון מסיים עם 17 נק' [שלשה אחת] ו-13 אס' [4 איבודי כדור]. 13 אס' משווה שיא קריירה. היו לו 10 נק' ו-5 אס' ברבע האחרון, כך שבפירוש הוא מי שהציל לנו את היתרון שירד כבר ל-4 בדקות המומנטום של מילוואקי בתחילת הרבע. ובכל זאת, בחרתי ללכת עם וורן כ'איש המצטיין', מפני שגם אם ברוגדון היה זה שהוביל כדור ויצר את המהלכים, אני חייב לתת קרדיט לוורן שלכל אורך המשחק עבד נכון, חלוקת הנקודות שלו היתה טובה, עשה את התנועה הנכונה בהתקפה וקלע את הזריקות שלו באחוז מאוד גבוה, כולל ברבע האחרון מאסיסטים של ברוגדון. וורן הוא השחקן הכי נייד שלנו בהתקפה. כשהוא זז טוב את המגרש, הסיכוי גובר שההתקפה תסתיים בזריקה נוחה; דומאנטס סאבוניס עם ערב שקט של 15 נק' [4 מ-15 מהשדה, 7 מ-10 מהקו] ו-8 ריב'; מיילס טרנר עם דאבל-דאבל של 14 נק' [2 שלשות] ו-10 ריב' [1 בהתקפה]; ויקטור אולדיפו עם 13 נק' [5 מ-7 מהשדה] ב-29 דקות. זה ניצחון ראשון של אינדיאנה מאז שויק חזר מהפציעה; ג'רמי למב הוסיף 13 נק' [2 שלשות] ב-26 דקות מהספסל;

   במילוואקי, קריס מידלטון מסיים עם 17 נק' [6 מ-17 מהשדה]; אריק בלדסו תרם 15 נק' ו-4 אס' [אבל 5 איבודים] ב-27 דקות; מילה טובה מגיעה לדונטה דיביצ'נזו ה'סופמור', שעושה עונה טובה, לא יודע אם עונת פריצה אבל בהחלט עונה טובה, והערב רשם לא מעט דקות טובות מהספסל, אם אפשר לקרוא לזה ככה בערב נורא חלש של קבוצתו. הוא מסיים עם 19 נק' [3 שלשות] ב-30 דקות;

   טי ג'יי ליף: התלבש, אבל לא שיחק.

   המשחק הבא — לאחר פגרת ה'אול סטאר'. יוצאים לניו יורק למפגש נגד הניקס, ולאחר מכן נצפין למפגש חוץ נגד טורונטו.

  • #33460
   Rapgamer
   מנחה

   מה ההתרשמות הכללית שלך מוורן? שחקן שכל הקריירה שיחק בקבוצה מפסידה, ועכשיו מגיע לקבוצה חיובית ושומר על תפוקה יפה. האם הוא ביצע שינויים כלשהם במשחק שלו, או מה שעבד בפיניקס עובד גם באינדיאנה, עם שחקנים טובים יותר מסביב?

מציג תגובה משורשרת 1
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.