04/12/19- אוקייסי – אינדיאנה: הוכרע בדקה האחרונה

ראשי פורומים פורום NBA 04/12/19- אוקייסי – אינדיאנה: הוכרע בדקה האחרונה

מציג 0 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #32426
   Eliko Ben Lulu
   מנחה

   מפגש שני ואחרון העונה בין הקבוצות. במשחק הראשון, לפני כשלושה שבועות, הבסנו;

   רבע א': 12 נק' לסטיבן אדאמס

   סטיבן אדאמס פותח עם 10 מ-13 הנק' הראשונות של התאנדר, ב-4 מ-4 מהשדה. זה על מיילס טרנר. אצלנו, מלקולם ברוגדון עם 10 מ-20 הנק' הראשונות שלנו ב-7 הדקות הראשונות של המשחק. עונה מצוינת של מלקולם, וכמעט שלא מדברים על זה. 26-29 לאוקלהומה סיטי בסיום הרבע הראשון.

   רבע ב': שליטה של אוקייסי בצבע

   גם ברבע הזה אוקייסי ממשיכה לשחק פנימה. אנו לא מצליחים לבצע את האג'סטמנטס לפיק אנד רולים שלהם, כשכריס פול, ואפשר לציין לטובה גם את דניס שרודר, עושים משחק טוב כמובילי הכדור. 49-50 לאוקלהומה סיטי במחצית. שני נתונים חשובים בניצחונות שלנו: נק' ספסל, ונק' צבע. בשניהם אוקלהומה סיטי מובילה עלינו במחצית הראשונה בהפרש גדול – 16+ בנק' צבע ו-11+ בנק' ספסל. 36 מ-50 הנק' של התאנדר הגיעו בצבע, וזה יותר מדי. נצטרך לעשות עבודה טובה יותר.

   רבע ג': אינדיאנה ביתרון!

   גם ברבע השלישי אותו סיפור. אוקייסי הולכת פנימה וכמעט כל חדירה מסתיימת באיום ממשי על הסל. אינדיאנה לא בערב רע מבחינה התקפית, אני מאוד אוהב את המשחק שלנו. הגארדים שלנו בכושר טוב, ויש להם יכולת לייצר זריקות במהלכים יחידניים. הכדורים נכנסים באחוז סביר, פשוט בהגנה אנו לא מצליחים למצוא פתרון לחדירות. גם העזרה מגיעה מאוחר, ואם מגיעה היא לא יעילה. אוקייסי עולה ליתרון 7, אבל לא מצליחה לברוח. פוזישנים אחרונים רעים של אוקייסי מאפשרים לנו לסיים ביתרון. 78-79 לאינדיאנה בסיום הרבע השלישי. מנקודת מבט של אוהד כדורסל, משחק נחמד מאוד הערב.

   רבע ד': היינו טובים יותר בקלאץ'

   האחוזים לא טובים בשני הצדדים בפתיחת הרבע, וזה אומר שההפרש נשמר על פוזישן אחד. זה ילך צמוד עד הסיום, כך נראה.

   כ-3 דקות לסיום, שיי גילגס אלכזנדר נעזר בגוף הגדול של אדאמס ומגיע עד הסל, שם הוא קולע את הלייאפ ומוציא את העבירה. משלים מהקו מהלך של 3 נק', וההפרש הוא רק נקודה לאינדיאנה. התקפה לאחר מכן, אדאמס דוחק החטאה של כריס פול פנימה ונותן יתרון נקודה לאוקייסי. בהתקפה, מיילס טרנר עם שלשת קלאץ' קשתית נותן לנו יתרון 2! קרדיט גדול למיילס! במשחק חלש, אבל זה סל של משחק.

   אחרי כמה פוזישנים שבהם שתי הקבוצות הלכו לקו וגם היתה מחלוקת אחת שביקשה עצירה לצורך בדיקה במצלמות, אינדיאנה נותנת את הכדור לברוגדון, שעושה בחכמה, במקום לקחת זריקה מבחוץ על אדאמס לאחר שפוזישן אחד קודם לכן הגבוה הניו-זילנדי חסם אותו, הוא נותן לג'רמי למב את הכדור, שמזהה את נתיב החדירה הפנוי כשאדאמס איננו שם, ולמב מסיים את הפלוטר 'רק רשת' – 5 הפרש לאינדיאנה, כדקה לסיום. בצד השני, כריס פול יוצא קדימה, מוצא את גילגס-אלכזנדר, שקולע גם הוא פלוטר. 3 הפרש לאינדיאנה, פחות מדקה לסיום. בהתקפה, ברוגדון חודר, אבל מחטיא. כדור בידיים של כריס פול, כחצי דקה לסיום. התקפת המעבר נתקעת לאוקייסי – שניות אחרונות של ההתקפה, פול חודר, מוציא החוצה לטרנס פרגסון, אבל בחוץ! ריבאונד שלנו! 13.2 שניות על השעון, עבירה על טי ג'יי וורן. נקודה מהקו תגמור את זה. וורן קולע 2 מ-2. יתרון 5 לנו, יורדים לפסק-זמן.

   חזרנו. חטיפה של ג'אסטין הולידיי! טרנס פרגסון לא הצליח להוציא את מסירת האינבאונד לכריס פול, והולידיי מסיים את זה בדאנק קל! וזה חותם את תוצאת המשחק! בסיום 100-107 לאינדיאנה. אף קבוצה לא הובילה יותר מ-7 הפרש. משחק כיפי לצפייה. קל להגיד את זה כשמנצחים, אבל חשבתי כך גם כשהיינו בפיגור. גם ננסי ליברמן אמרה את זה באולפן סיכום המשחק של 'פוקס ספורטס'. ערב נחמד מאוד של כדורסל קבוצתי, אבל אינדיאנה פשוט נמצאת בכושר משחק יותר מדי טוב, ורואים את זה בדקות מכריעות של משחקים. היכולת של שחקנים להגביר את הקצב, גם לדחוף את הכדור קדימה וגם להרים את רמת האינטנסיביות של המשחק שלהם בדקות האחרונות, אפילו מיילס טרנר, נגיד, שמשחק שלם הוא חור בהגנה, ובהתקפה לא פוגע ומאבד כדורים, היא מה שעושה את ההבדל בין קבוצה בבנייה, ששחקניה המובילים נמצאים אחרי הפריים, לקבוצה מנצחת ששחקניה המובילים נמצאים בפריים של הקריירה. מסקרן לראות מה יקרה כשויקטור אולדיפו יחזור. זה יכול ללכת לכיוון מאוד-מאוד רע אם היוסג' שלו יבוא על החשבון של ברוגדון, וזה יכול ללכת לכיוון טוב, שיעשה מאינדיאנה קבוצה שאף אחת לא תרצה לפגוש בפלייאוף, נניח, עד הגמר האזורי.

   השחקן המצטיין: טי ג'יי וורן. גם הקלע המוביל וגם שתי קליעות קלאץ' מהעונשין, אז ניתן לו. 24 נק' [15-9 מהשדה, 3-1 משלוש, 6-5 מהקו] ב-35 דקות משחק;

   מלקולם ברוגדון קלע 11 נק' [2 שלשות] ומסר 6 אס' [1 איבוד כדור] ב-31 דקות; דומאנטס סאבוניס עם דאבל-דאבל נוסף, והפעם 17 נק' ו-13 ריב' [5 בהתקפה]. היו לו דקות מאוד חשובות בהן היכולת שלו לייצר נקודות מתחת לסל עזרה לנו להישאר במשחק במחצית הראשונה; מיילס טרנר קלע 12 נק' ב-26 דקות. רק שלשה אחת, אבל שלשה די מכרעת שנתנה יתרון שאותו כבר לא הפסדנו, אז כל הכבוד לו שהגיע ל'מאני טיים'; ג'רמי למב [13 נק'], וג'אסטין הולידיי [12 נק'] ודאג מקדרמוט [14 נק', מתוכן 9 קריטיות ברבע האחרון – רבע שבו כקבוצה פגענו רק ב-40% מהשדה] מהספסל, הוסיפו לקלוע בספרות כפולות;

   באוקלהומה סיטי, סטיבן אדאמס הוביל עם 20 נק' [8 מ-8 מהשדה, 4 מ-4 מהקו] ו-9 ריב' [5 בהתקפה] ב-29 דקות בלבד; דאנילו גאלינארי קלע 18 נק' [4 שלשות], מתוכן 14 ברבע השלישי; כריס פול קלע רק 4 נק' [2 מ-9 מהשדה], אבל מסר 10 אס' [ללא אף איבוד כדור], והיה מעורב כאחד השחקנים המובילים של אוקייסי הערב; דניס שרודר קלע 18 נק' ב-23 דקות מהספסל. פתח טוב את המשחק עם 13 מה-18 שלו במחצית הראשונה;

   טי ג'יי ליף: התלבש, אבל לא שיחק.

   המשחק הבא — ממשיכים את מסע משחקי החוץ בדטרויט [ו']. זה יהיה משחק רביעי ואחרון העונה שלנו נגד דטרויט במסגרת העונה הסדירה, ועוד לפני חג המולד! לא זוכר כזה דבר.

מציג 0 תגובות משורשרות
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.