02/03/2020 – סן אנטוניו – אינדיאנה: אחוזים גבוהים

ראשי פורומים פורום NBA 02/03/2020 – סן אנטוניו – אינדיאנה: אחוזים גבוהים

מציג 0 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #33734
   Eliko Ben Lulu
   מנחה

   אינדיאנה ממשיכה את מסע המשחקים בחוץ, והערב מפגש בטקסס נגד גרג פופוביץ' וקבוצתו. הפייסרס הערב ללא ויקטור אולדיפו הפצוע, אולם סן אנטוניו מגיעה ללא למרקוס אולדריג', שזה משמעותי הרבה יותר. אני מצפה לניצחון הערב, מיינד יו;

   רבע א': יתרון מוקדם של סן אנטוניו

   פתיחת 0-10 מסעירה של סן אנטוניו ב-2 הדקות הראשונות של המשחק.

   בהמשך אינדיאנה נכנסת למשחק ומאורגנת יותר בחלק ההתקפה, אבל הגנתית עדיין מתקשה. שחקנינו מאחרים בצעד לכל כדור.

   בחצי השני של הרבע ההגנה משתפרת. סן אנטוניו נשענת בעיקר על מהלכי פיק-אנד-פופ, אבל הכדורים בכל זאת נכנסים לה. ריצת 0-7 של אינדיאנה נעצרת, וסן אנטוניו מסיימת את הרבע עם 6 נק' מהירות של פטי מילס, 4 במהלך של שלשה אנד וואן, ולייאפ קל אחרי איבוד כדור שלומיאלי של טי ג'יי מקונל בחצי המגרש שלנו, והתוצאה היא חד-ספרתי גבוה, בניגוד לאיך שהדקות האחרונות של הרבע שוחקו. 26-34 לסן אנטוניו בסיום הרבע הראשון. 13 מ-18 לספרס מהשדה, כולל 7 מ-8 משלוש [!!!]. טריי ליילז הוביל עם 11 נק'. בראיין פורבס קלע 9 נק' [3 שלשות].

   רבע ב': חגיגת שלשות שלנו

   הדקות הראשונות שייכות לג'אסטין הולידיי ודאג מקדרמוט, שמהספסל מחזירים אותנו למשחק, מקדרמוט עם 3 צ'אקות ברציפות מחוץ לקשת, והולידיי עם אחת משלו. ריצת 2-13 של אינדיאנה עד אמצע הרבע, נותנת לנו יתרון ראשון הערב. שתי התקפות לאחר מכן עוד שלשה, הפעם מידיו של ארון הולידיי הצעיר, ואינדיאנה עומדת כעת על 10 מ-15 משלוש. אחוז מדהים. בקצב הזה לספרס אין מה למכור נגדנו, אין להם את הכלים להגיב. אז בואו נמשיך לרוץ!

   במעבר לחמישיות ראשונות האחוזים שלנו משלוש יורדים, הכדורים פתאום לא נכנסים, למרות שהמבטים טובים. סן אנטוניו מנצלת את זה כדי לקזז מההפרש שלנו, שכבר איים להגיע לדו-ספרתי. ואף על פי כן, שלשה של מלקולם ברוגדון סמוך לסיום המחצית מורידה אותנו להפסקה עם מומנטום כביר. 57-66 לאינדיאנה במחצית. רבע שני של 40 נק', ב-14 מ-21 מהשדה, כולל 9 שלשות [!!!!!]. ניצלנו רבע שבו סן אנטוניו הוגבלה ל-6 סלי שדה בלבד, ו-4 איבודים שלה הובילו ל-10 נק' שלנו. דאג מקדרמוט הוביל עם 12 נק' [4 שלשות] ועליו אני יכול להצביע כמצטיין של המחצית. אם לא הוא, אני לא מרגיש שהיינו מוצאים את האנרגיות הנכונות לחזור למשחק כפי שעשינו.

   רבע ג': יתרון דו-ספרתי לאינדיאנה!

   הכדורים ממשיכים להיכנס לנו בדקות הראשונות. כ-5 דקות מפתיחת הרבע, השופטים שורקים ל'גולטנדינג' על חסימה של מיילס טרנר, אלא שצ'אלנג' של נייט מקמילן משנה את ההחלטה לחסימה חוקית, ובצדק – הכדור לא פגע בלוח.

   בדקות האחרונות של הרבע סן אנטוניו דומיננטית, כדורי הפיפטי-פיפטי נופלים בצד שלה ומייצרת המון נקודות במעבר בהתקפות שבהן יש לה יתרון ספרתי של שחקנים בהתקפה, ועדיין, אינדיאנה מובילה. 84-92 לאינדיאנה בסיום הרבע השלישי.

   רבע ד': עשינו פוזישנים טובים יותר בדקות ההכרעה

   המומנטום של סן אנטוניו ממשיך בדקות הראשונות, וההפרש יורד ל-2 בלבד. אני לא מקבל מהספסל את האנרגיות של הרבע השני, ופתאום סאבוניס מתקשה להגיע למבטים בצבע, וברוגדון מחטיא את הזריקות שלו. כ-5 דקות מפתיחת הרבע, שלשה של פטי מילס, מי אם לא הוא, נותן יתרון נקודה לספרס. התקפה לאחר מכן, שלשה של לוני ווקר הרביעי נותנת יתרון 4 לספרס, וזו כבר בריחה בערב כזה. מקמילן ממהר לקחת פסק-זמן כאשר המומנטום דקות ארוכות בצד של המארחת.

   בחזרה מפסק הזמן אינדיאנה מתייצבת, ומשתווה לסן אנטוניו. המשחק הופך אגרסיבי יותר, ושתי הקבוצות מרבות להגיע לקו. אינדיאנה עולה ליתרון 4 מאחורי החפירות של דומאנטס סאבוניס, וגרג פופוביץ' לוקח פסק-זמן לפני שהמשחק בורח לו.

   3 דקות לסיום, שלשה של פטי מילס מורידה ל-1 הפרש. ברוגדון עונה בצד השני עם סל לשתיים, וההפרש 3. זה יכול ללכת לכל צד. כדקה לסיום, פטי מילס מקבל את מיילס טרנר עליו אחרי פסק-זמן, עולה לשלשה ארוכה – בחוץ. 3 הפרש וכדור של אינדיאנה, יתכן שזו שירת הברבור של סן אנטוניו. כחצי דקה לסיום, מילס מקבל שוב, סוף שעון, חודר, מוצא את טריי ליילז, שנחסם ע"י מיילס טרנר! חוקי?! השופטים אומרים שכן, זה יהיה חוץ מהצד לסן אנטוניו עם 0.2 שניות על השעון הקבוצתי. המשחק מחודש, הזריקה מתחת לסל בזמן, אבל הכדור לא נכנס. השופטים עוצרים ואומרים שהזריקה הגיעה אחרי שעון ה-24, ולדעתי זה היה די ברור כבר בזמן-אמת. יורדים לפסק-זמן. 18 שניות על השעון, 3 הפרש לאינדיאנה. מיד נחזור.

   חזרנו. ברוגדון לקו. קולע פעמיים. בול גיים. בסיום 111-116 לאינדיאנה. ערב של אחוזים טובים בשני הצדדים. שתי הקבוצות מסיימות מעל 50% מהשדה, כולל 15+ שלשות [מעל 50%]. ניצחון רביעי ברציפות לאינדיאנה, שמחזיר אותנו למקום החמישי [בשיוויון עם פילדלפיה]. סן אנטוניו מפסידה משחק 8 מה-11 האחרונים שלה, ולמעשה זה די גומר את העונה מבחינתה, כאשר היא רחוקה כבר 4 משחקים מהמקום השמיני, המוביל לפלייאוף. ההיעדרות של אולדריג' שיחקה תפקיד משמעותי הערב. לסן אנטוניו היה חסר גוף גדול שמסוגל להתמודד בריבאונד עם סאבוניס, ובכלל, עם מהלכי הפוסט אפ שלו. זה הכריע את הרבע האחרון. יותר מדי נוכחות עמוק בצבע של דומאס בדקות המכריעות של הרבע הרביעי, פשוט לא היה להם מצ'אפ נגדו. בכל אופן, ניצחון זה ניצחון. אני לא מסתכל על מי לא שיחק. סן אנטוניו אולי ירדה מגדולתה, אבל אני מאוד מרוצה מהמשחק ששיחקנו הערב. השחקנים עבדו יפה. שוב לא פתחנו טוב, אבל רבע שני גדול שלנו מבחינה התקפית, וגם הגנתית התחלנו לשמור ולאלץ אותם לשחק מחוץ לצבע, וזה כל מה שאתה רוצה לראות מהקבוצה שלך. זה אחד מניצחונות החוץ היותר מרשימים של אינדיאנה בחודשיים האחרונים מבחינת איכות המשחק, אם לוקחים את הרבע שני וחלקים של הרבע הרביעי.

   השחקן המצטיין: ניצחנו בזכות רבע אחרון נהדר של דומאס, אבל אני חייב ללכת עם האיש שדי הביא אותנו לשם אחרי הפתיחה הגרועה. מלקולם ברוגדון. 26 נק' [15-8 מהשדה, 5-2 משלוש, 8-8 מהקו], 6 ריב' ו-7 אס' [3 איבודי כדור] ב-36 דקות [פלוס 15];

   דומאנטס סאבוניס מסיים עם דאבל-דאבל של 14 נק' [4 מ-11 מהשדה, 6 מ-8 מהקו] ו-11 ריב' [4 בהתקפה]. לא מספרים מפוצצים, אבל קחו בחשבון שהוא קלע 9 נק' ברבע האחרון והוריד 8 ריבאונדים; טי ג'יי וורן השלים עם 23 נק' [3 שלשות] ב-40 דקות; מיילס טרנר עם ערב של 17 נק' ו-4 חס'. משחק טוב שלו; דאג מקדרמוט עם 14 נק' [4 שלשות] ב-18 דקות וג'אסטין הולידיי עם 11 נק' [3 שלשות] ב-21 דקות סייעו מהספסל;

   בסן אנטוניו, פטי מילס הוביל עם 24 נק' [6 שלשות] ב-23 דקות מהספסל. 9 מה-24 הגיעו ברבע האחרון; טריי ליילז קלע 20 נק' [4 שלשות]; דמאר דרוזן איכזב עם 10 נק' [4 מ-10 מהשדה], 6 ריב' ו-7 אס' [1 איבוד כדור] ב-38 דקות. ברח מהכדור ברבע האחרון ונתן למילס את מהלכי הבידודים. לעניות דעתי, לא טוב לסן אנטוניו ששחקן כמו פטי מילס הוא הגו-טו-גאיי שלה. הוא שחקן מעולה מהספסל, שלא תטעו. אבל הם צריכים שחקן כמו דרוזן שיוביל ויקח את הזריקות עליו, ודרוזן פשוט לא הדמות לעשות את זה, ולכן הם בבעיה אם מסתכלים קדימה, לעונה הבאה וזו שאחריה, כי גם אם הם יחליטו להחתים אותו על חוזה חדש, הוא לא האיש להחזיר אותם לקדמת הבמה; רודי גיי, מיודענו, חברנו לשעבר בסקרמנטו, הוסיף 13 נק' מהספסל;

   טי ג'יי ליף: התלבש, אבל לא שיחק.

   המשחק הבא — יוצאים למילוואקי [ד'].

מציג 0 תגובות משורשרות
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.