שנות ה90 היפות

ראשי פורומים פורום NBA שנות ה90 היפות

מציג תגובה משורשרת 1
  • מאת
    תגובות
      שגיא רפאל
      מנהל בפורום

אני מניח (ומאוד מקווה) שאני לא היחיד פה שגדל על הכדורסל של שנות ה90. מייקל ג'ורדן הגדול כמובן, אבל תאכלס, כל קבוצה מאלה שבתמונה יש לי המון סימפטיה. אני חושב שבסופו של דבר בעיני הסאנס היו הכי אכזרי. סדרת גמר אדירה, משחקים שלא נגמרו, וסל נצחון הכי אכזרי שיש שמנע מאיתנו משחק 7 ראוי.

גם פורטלנד של דרקסלר זכורה לטובה, וכמובן הג'אז. כנראה שזה הסל של פקסון ששבר את ליבי באותה עונה שנותן יותר סימפטיה לפיניקס. אחרי זה כבר פשוט איבדתי תקווה. את ג'ורדן אף אחד לא ינצח.

בלי קשר, אלעד זאבי כתב על מארק איטון. עוד שריד של ילדותי. עזבו את מה שהוא עשה עם יוטה, אני כמובן מדבר על המשחק הנוסטלגי של לייקרס נגד הסלטיקס. היה שם את קארים שהיה בלתי עציר, היה שם את מייקל, ומג'יק ולארי, אבל איטון של המציאות, היה חותם בעיניים עצומות על היכולות של איטון של המשחק. עד היום אנשים אוהדים את יוטה בגללו ובגלל המשחק הזה.

urik
      חבר

לא כל כך הבנתי את התגובה על איטון (אחלה כתבה!)

אני ספציפית התחלתי לראות NBA החל מסדרת הגמר אורלנדו-יוסטון, אז קשה לי לחוות דעה על פורטלנד או פיניקס (חוץ ממה שקראתי ומיוטיוב).

קודם כל, אני אוהד מיאמי, אז אני רוצה לתת לה את הכבוד. ב-97 הם היו הקבוצה השניה הכי טובה, עם השישיה האהובה עלי בכל הזמנים, הרדווי, מארלי/וושון לנרד, ג'מאל מאשבורן, זו וכמובן פי.ג'יי בראון האגדי. הם הגיעו לגמר המזרח, כולל סדרה אגדית מול הניקס, ונתנו פייט יפה לבולס.

אבל הקבוצה השניה הכי טובה בשנות ה-90 היא יוטה. היא היתה אמורה להיות הספרס של שנות ה-90. קבוצה משעממת עד מוות, אבל קטלנית. היה בה גם אפקט של הפתעה: קבוצה עם המיילמן, שלושה לבנים ואח של ווילי אנדרסון אמורה לנצח את הבולס? והם נתנו את הפייט הכי טוב מול ג'ורדן (שוב, את פיניקס לא יצא לי לראות), ומול הגרסה הכי טובה של הבולס, עם רודמן וקוקוץ' (איזה קבוצת הגנה אדירה הם היו). הבולס היו צריכים מאמץ על כדי לזכות באליפויות האחרונות (כולל משחק החום המפורסם).

מציג תגובה משורשרת 1
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.