קצת על משחקי הלילה

ראשי פורומים פורום NBA קצת על משחקי הלילה

מציג תגובה משורשרת 1
  • מאת
    תגובות
      Rapgamer
      מנחה

פילדלפיה הפסידה לקליבלנד(!). סימונס פצוע למשך תקופה ועכשיו גם אמביד עם פציעה בכתף. הם לא ניצחו משחק חוץ כבר יותר מחודש ונמצאים בסכנה ממשית לרדת למקום 6, אינדיאנה רודפת רק משחק וחצי מאחור.

מינסוטה עם ניצחון חוץ מפתיע על מיאמי. ההיט לא נראים טוב מאז הטרייד על קראודר ואיגי, הפעם הם גם לא שמרו כשחטפו מאיתנו 129 נקודות. הניצחון חסר משמעות עבורנו בשלב הזה של העונה אבל עשה לי טוב על הלב המהלך המכריע במשחק:
      https://www.youtube.com/watch?v=cSjIgn9g4Ls

אני כמובן מתכוון לכך שבאטלר לכלך על מינסוטה וכו'.

יוסטון שועטת קדימה מאז הטרייד שהביא את קובינגטון. חיברו ניצחון חמישי רצוף, בכולם קלעה 116 נקודות ומעלה. ראסל ווסטברוק מצא את הייעוד שלו בעולם הזה, לשחק בהרכבים סופר סמול של יוסטון. הוא סוגר את חודש פברואר עם ממוצעים של 32 נקודות ב-54% מהשדה. זו לא שגיאת כתיב- אלו אחוזי השדה של ווסטברוק לאחרונה.

יוטה מפסידה משחק ביתי שלישי ברצף- הפעם לבוסטון. זה לא קורה להם הרבה. האמת שהם פשוט נראים פחות טוב עם קונלי מאשר בלעדיו. ג'ייסון טייטום מתעצב לכדי סופרסטאר עם עוד משחק ענק. יש לו 41, 36 ו-33 נקודות במשחקים האחרונים, בכולם קלע מעל 60% מהשדה. נכון לנקודת הזמן הזאת בוסטון נראית לי כמו הקבוצה עם הפוטנציאל הכי גבוה במזרח לאיים על הבאקס.

Krit123
      משתתף

קשה לי לקחת ברצינות את בוסטון עם האין ספסל הזה. יש להם בקושי 7 שחקנים, בהנחה שמול מצ'אפים מסוימים קנטר הוא מכה.
      אין לי מושג איך הם הגיעו למצב הזה (בכלל לא אופייני להם), בתחילת העונה לא הבנתי למה סטיבנס נותן לגרנט וויליאמסים למיניהם כל כך הרבה דקות עד שקלטתי שאין לו ברירה בעצם.

דניאל תייס משחק ממש טוב בשני הצדדים לאחרונה..
      זכור לי שהיה פה איזה אידיוט שאמר שהוא מעדיף את בראון על טייטום, מעניין מה יש לו להגיד עכשיו. מה שבאמת מרשים זה לפני שהתפוצץ התקפית הוא ביסס את עצמו במהלך העונה אולי כשחקן ההגנה הבכיר שלהם. במשחק מול הקליפרס שגלש להארכה כפולה הוא ממש עצר את קוואי בדקות ההכרעה.

מגיע לראס את כל הקרדיט בעולם. עוד לפני הטרייד הוא מיעט לקחת שלשות ושיחק בעיקר פנימה. עכשיו הוא סוף סוף הפסיק להחטיא את כל הלייאפים שהתגלגלו החוצה בשנים האחרונות. בהתסכלות קדימה, בהנחה שהם לא נופלים על קבוצה חלשה בסיבוב הראשון, קשה לי להאמין שהתכנית הזו תעפיל על 4 קבוצות טובות בדרך לאליפות.

Rapgamer
        מנחה

לא יודע האם יש לבוסטון את הכלים לצאת מהמזרח. זה בטוח יהיה קשה מהמקום השלישי, ספק אם יעשו גמר איזורי בתנאים הללו. אבל מנקודת מבטה של מילווקי אם יש קבוצה אחת שעשויה לגרום להם ליותר בעיות- פעם חשבתי שזו פילי, עכשיו בוסטון שכנעו אותי מבחינת המצ'אפ והאקספלוסיביות שלהם. הם עדיין אנדרדוג ברור מול מילווקי, כמו כל קבוצה אחרת במזרח.

לי זכור האידיוט שכינה את דני איינג' אידיוט על כך שבחר את טייטום על פני פולץ (וקיבל עוד בחירת דראפט על הדרך).

יוסטון סופר מעניינת מאז הטרייד, אני חושב שהיא הקבוצה שהבכירות במערב (שתי ה-LA) לא ירצו לפגוש. התקרה שלהם עוד יותר גבוהה אבל גם הרצפה ירדה יותר נמוך, למשל המצ'אפ מול דנבר עשוי להפוך לבעייתי בשבילם אחרי שנראו טוב מולכם באופן כללי בשנים האחרונות.
        מה שאני אוהב בניסוי של יוסטון זה שהוא חדשני, אני מתבטא כבר כמה שנים שהעתיד של הליגה הוא חמישה שחקני פרימטר שיודעים לעשות הכל. זו הסיבה שהצעתי בזמנו שבוסטון תעשה טרייד של קיירי תמורת קוואי שרצה לצאת מסאן אנטוניו. אפרופו בוסטון, כרגע הם לא רחוקים מהמודל הזה עם רביעייה של סמארט-בראון-היוורד-טייטום, לצד סקורינג/פליימייקינג של קמבה או הסייז והריבאונד של תייס.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 months ע"י Rapgamer.
          Krit123
          משתתף

אני עדיין מאמין שזו פילי. לבוסטון יש.. 2 שחקנים? שמסוגלים לשמור על יאניס? לא ברור אם קנטר רלוונטי לסדרה אז אני לא רואה אותם מחזיקים מעמד. מילא אם הסנטר הקפיצי שלהם שברח לי השם שלו היה רץ איתם תקופה…

פילי נבנתה להתרסק, אבל פשוט יש להם שחקנים ממש טובים. אני חושב שהצירוף של אלק ברקס והקפיצה של קורקמז מוסיפה עוד קצת הובלת כדור.

יש לי הסתייגות לגבי חמשת שחקני הפרימטר כששיטה גורפת, קשה לי להאמין שקבוצות יצליחו למצוא מספיק מועמדים בשביל למלאות סגל לפלייאוף. אני מאמין שתמיד נראה הבדלים בעמדות 1/5 כשזה נוגע לסייז. העובדה שיהיו חמישה שחקנים נמוכים יחסית תאפשר להחביא גארדים נמוכים עוד יותר על החוליה החלשה התקפית, בתמורה לרמת סקיל גבוהה יותר בצד השני שמאפיינת שחקנים נמוכים. באותה מידה זה יענה לעיתים קרובות בגבוה שמסוגל לזוז בהגנה, ומוסיף את המימד של הגנה על הטבעת/ריבאונד וכל מה שקשור בסייז.
          אני כן מסכים שמבחינת עמדות 2-4 זה יהיה המצב.

Rapgamer
            מנחה

שני שומרים אישיים והגנה קבוצתית אינטליגנטית. לא שאני חושב שהם יעצרו את מילווקי בצורה יותר טובה מאשר פילדלפיה, אלא שבצד השני של המגרש הם יכולים להתמודד יותר טוב.

כמובן שזה לא סביר לראות 5 כפילים אחד של השני ועוד כמה מהספסל, אבל שהמסה הגדולה של הדקות תתנקז כמה שיותר לשחקנים סביב גובה 4'6 עד 9'6. תמיד יהיה מקום לשחקנים טובים יותר נמוכים ויותר גבוהים אבל כמו שירדנו משני ביג מן קלאסיים לאחד, המגמה הזאת רק תמשיך לדעתי. יוסטון משחקת כמעט את כל הדקות שלהם כך. הקליפרס סוגרים משחקים עם שחקנים 8'6 ומטה. בוסטון לפי דעתי גם תסגור כך משחקים בפלייאוף, לפחות את חלקם. ואנחנו מדברים על 3 מהקבוצות היותר טובות בליגה.

בוא נאמר שלפחות בשלב הזה, קבוצות לא צריכות לפחד מהרכבים כאלה, שאין להם PG או ביג מן קלאסי. למשל אם לבוסטון הייתה האפשרות להעביר את קיירי תמורת קוואי, ולשחק ללא PG קלאסי, זה היה רק משפר אותם בדיעבד. ולא רק כי קיירי לא השתלב שם.

Krit123
              משתתף

אני מסכים שיהיו יותר ניסיונות, אבל לא בטוח לגבי ההיקף או ההצלחה שזה יביא. אני מאמין שרק קבוצות מסוימות יוכלו להרשות לעצמם הרכבים כאלו, לרוב יהיה יותר קל למצוא PG/גבוה מתאים.

יש בפילי חמישייה התקפית שיכולה לעבוד, אבל זה תלוי בכמה אפשר לספסל את הורפורד (ובכושר המשחק שלו כשהוא על המגרש). אני לא יודע כמה אינטיליגנצית משחק תעזור לסלטיקס כשיכנסו לבעיית עבירות ולא יהיה מי לעלות מהספסל בכלל, ולשמור על יאניס בפרט. התקפית הם נראים טוב מפילי כרגע, אבל גם שם הזהות לא הרמטית.

מציג תגובה משורשרת 1
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.