סיכום של חלק ממשחקי אתמול

ראשי פורומים פורום NBA סיכום של חלק ממשחקי אתמול

מציג 2 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      Krit123
      משתתף

פיניקס – לייקרס היה ממש אחלה

היה צמוד לאורכו והאינטנסיביות רק עלתה. פיניקס קלעו יפה מחוץ לקשת, בעיקר הגבוהים בערב נדיר (ביינס/שאריץ'/קמינסקי 10-15 ביחד). ההתקפה שלהם מאוזנת בהרבה השנה, אבל התקשו להגיע לצבע ככל שהמשחק התקדם. אם ביינס יקבל איכשהו MIP העונה זה יהיה אחד הסיפורים היפים.

בוקר עם מספרים סולידים אבל לא הצליח להיות מעורב כמו שרצה, דווקא הפוזשנים בהם איבד או הכריח היו יותר בולטים. קלי אוברה היה על הפנים לראשונה העונה ושותף מעט יחסית, הרוקי קם ג'ונסון החליף אותו בזכות קליעה טובה מבחוץ. יש לו שחרור זריקה מהיר וסייז טוב, לא הולך מספיק לסל.

כנראה שהלייקרס יתקלו באזורית לאורך העונה (לא זכור לי מתי עוד קרה לאחרונה), לראשונה גם 3 מלפנים 2 מאחור, אבל רק לפוזישן אחד ואולי בכלל היה בלבול בהגנה של פיניקס. הפעם לברון היה באמצע וכנראה שככה היא הכי פתירה מבחינתם.

הם הלכו לדיוויס בפתיחת המשחק וסוף המחצית, הווארד ומקגי המשיכו את הנזק בצבע כל אחד בתורו (11-14 מהשדה יחדיו). המספר של המשחק הוא 39 אסיסטים על 9 איבודים בלבד(!), תוסיפו ל-53% מהשדה ו-40% לשלוש (רק 52% מהקו). רונדו חזר מפציעה ונראה חד, וקוזמה ממש היה נראה כמו אופציה שלישית הפעם, כולל שתי שלשות חשובות עמוק ברבע האחרון שעשו את ההבדל. לברון קצת מתחרבש עם גיר ההילוכים בניסיון להחליף בין מוסר לסקורר, המעבר לפעמים מלווה בכמה החטאות או החלטות לא משהו. הוא ו-AD שיחקו כמעט 40 דקות, מעניין לראות איך הרוטציה תתנהל עכשיו כשקוזמה ורנדו חזרו.

מיאמי – פיסטונס

ראיתי רק מחצית ראשונה כי שם נגמר הסיפור… מיאמי רקדה על המגרש ולדטרויט אין מספיק כישרון התקפי לעמוד בקצב (בלייק/די-רוז בחוץ). מרקוס מוריס פתח, אבל רק איפשהו ברבע השני שמתי לב שהוא על המגרש, ושהוא בכלל משחק בדטרויט. באטלר סיים עם 13 אסיסטים, כיף לראות אותו מנהל את העניינים במיאמי.

דנבר – טריי יאנג

האיש פירק אותנו. את החיים שלנו פירק.
      דווקא אטלנטה פתחה באנגריה כמעט תבוסתנית, שלטנו ברוב הרבע הראשון בכדורסל יפהפייה. אבל הם חזרו אט אט לתמונה, עד שאיפשהו ברבע השני טריי החליט להסיר מעליו מאפייני בן תמותה והתחיל לקלוע מהחצי. כל הקבוצה נסחפה אחריו ליום קליעה טוב ואז קשה היה לצופף בצבע סביב ההגנה המביכה של הג'וקר. לא הצלחנו להביא עזרה מהאיש הנכון, בזמן, או בכלל… טריי סיים עם 42-11, 8-13 מחוץ לקשת. היה לו קרוסאובר יפה על בארטון במחצית הראשונה, ובשנייה העביר לו את הכדור בין הרגליים וקלע מקו הבסיס, ואז לכלך על הספסל שלנו. פה הוא היה צריך לקבל מרפק ממישהו..

ג'וקר ממשיך להתגלגל החוצה ולהחטיא בערימות מהשלוש, 1-8 הפעם. גארי האריס לפעמים ביכולת דלה בהתקפה כי הוא לוקח על עצמו משימות הגנתיות מפרכות, אבל הפעם לא שמר על יאנג עד לסוף הרבע השלישי (למה?) ולא פגע בכלל. החטאנו כל כך הרבה מבטים לקראת סוף המשחק שהיה בזה אלמנט קומי.
      עכשיו בדקתי ולא האמנתי, איבדנו רק 3 כדורים כל המשחק!!. זה אמיתי? חייב להיות טעות.. מתי עוד קבוצה הפסידה בבית עם נתון דומה? הזוי..
      וויל ומילסאפ המשיכו יכולת טובה כמו גם מוריס מהספסל, והאמת כמעט חזרנו בשלב מסוים, אבל משהו עדיין חורק מפתיחת העונה. הפסד מיותר בבית לקבוצה חלשה יחסית בהרכב חסר.

• הדיון הזה עודכן לפני 2 months, 2 weeks ע״יKrit123.
      noam lev
      משתתף

אם מישהו פה מכיר את שגיא רפאל ויכול לקשר אותו אלי אני יותר מאשמח אני נער בן 18 וכרגע אין לי כרטיס אשראי אבל אני מאוד רוצה לקנות את הספר שהוא כתב של ששולת הלוחמים ואין לי בעיה לשלם מזומן

Rapgamer
      מנחה

ראיתי את הרבע האחרון של דנבר- טריי יאנג… וואו. כשהוא בזון באמת שכמעט בלתי אפשרי לעצור אותו. יש הייפ מטורף על לוקה השנה ובצדק, אבל טריי יאנג שחקן התקפה מדהים בפני עצמו. שליטה אבסולוטית במה שרכז צריך לדעת בהתקפה- כדרור, מסירה וקליעה. הוא אחד הרכזים ההתקפיים הכי טובים בליגה כבר היום.

מציג 2 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.