משחק קשוח בין הקליפרס לראפטורס

ראשי פורומים פורום NBA משחק קשוח בין הקליפרס לראפטורס

מציג 0 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #31989
   Rapgamer
   מנחה

   ההגנות דיברו חזק.
   בטורונטו אננובי נפצע בפתיחה והם איבדו עוד שחקן רוטציה, אבל עושה רושם שלא משנה מי עולה לשחק, זו קבוצת כדורסל מאומנת וחכמה שיודעת מה היא עושה. הם ניצחו כבר את הלייקרס בלי לאורי ועשו חיים קשים לקליפרס בבק טו בק.

   טורונטו הגיעה עם טקטיקה של לסגור חזק את הצבע, הם בנו לקוואי "קיר" בדומה לאיך שאנחנו רואים קבוצות שומרות על יאניס, הם הימרו נכון על הקליעה של הקליפרס משלוש ואכן רק 22% מהזריקות משלוש נכנסו. לזכותה של טורונטו יאמר שהם עשו קלוז-אאוטים טובים וחלק מהזריקות היו לא קלות. בכל מקרה הקליעה של ג'מייקל גרין ומו הארקלס משמעותית בדינמיקה של המשחק, הם החבר'ה שנשארים יותר פנויים בד"כ, הפעם הם 0-8 יחד.

   אלא שהקליפרס יודעים לנצח גם משחקים מהסוג הזה, הם סגרו את המשחק עם הרכב הגנתי של קוואי-ג'מייקל-הארקלס-הארל שעשו סוויץ' על הכל ונעלו את הסל. כולם ארוכים, אתלטיים, עוזרים בריבאונד. הקליפרס הביסו בלוחות 66-38 והשיגו 16 חטיפות+חסימות, בהחלט עדות להרכבים הגנתיים שקשה מאוד להתמודד מולם.  מונטרז הארל התבלט בסוויצ'ים על ואן פליט שניסה בכל פעם להיכנס לסל וחטף בלוקים על הראש.

   גאסול שחקן כל-כך חכם שגם בגיל 50 ועם כרס הוא ידע לחסום נתיבי חדירה. אבל בריבאונד כבר היה לו קשה מדי.

   וכמה מילים על קוואי: הוא אף פעם לא היה שחקן עם פלואו אבל איכשהו הוא מכני אפילו יותר מהרגיל העונה. כל נגיעה שלו בכדור ההתקפה קצת נתקעת, גם הפעולות עצמן שהוא מבצע הרבה פעמים ראש בקיר. הוא קלע באחוזים נמוכים ורשם שיא קריירה של 9 איבודים, חלקם בכדרורים מיותרים מול דאבל טימים אגרסיביים. אגדיל ואומר שאפילו הג'אמפר שלו נראה קצת "תקוע" ויש לו המון החטאות קצרות משלוש. אני לא בטוח מה העניין אבל הוא לא מוצא רית'ם בזמן האחרון.

   פול ג'ורג' אמור לחזור בקרוב, זה שחקן שיודע לעשות הכל אבל הוא יעזור להם בעיקר מבחינת קליעה (מדורגים 24 בליגה באחוזים משלוש). לא חושב שיריבות יוכלו לצופף מולם ככה עם עוד קלעי מצוין על הפארקט.

מציג 0 תגובות משורשרות
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.