משחק האולסטאר אשכרה היה תחרותי

ראשי פורומים פורום NBA משחק האולסטאר אשכרה היה תחרותי

מציג 0 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #33479
   Rapgamer
   מנחה

   בהתחלה הטלתי ספק בקונספט החדש של המשחק: 3 רבעים הם מיני-משחקים נפרדים, והרבע האחרון נגמר בסקור של המובילה+24.

   הרבע הראשון היה אולסטארי טיפוסי עם 94 נקודות משותפות, וניצחון הקבוצה של לברון.
   ברבע השני יאניס התחיל לתת יותר האסל והקבוצה שלו התייחסה קצת יותר ברצינות להגנה והביסה.
   הרבע השלישי היה עם סקור דומה לשני, אבל בדקות האחרונות שתי הקבוצות ניסו לנצח אותו והיו ממש כמה פוזשנים של קלאץ'. הסתיים בשוויון 41-41 בזכות

   הרבע האחרון עלה עוד הילוך ובערך מהאיזור של 140-145 היה תחרותי לגמרי (תוצאת יעד 157). הקבוצה של יאניס נכנסה אליו עם יתרון אבל העמידה הרכב פחות מתאים, שכלל יותר מדי שחקני פוסט (סיאקם, יאניס ואמביד) ושחקני פרימטר עם יכולת סקורינג מהדרג השני ומטה (קמבה ולאורי). הם אמנם השיגו עצירות אבל התקשו לשים מספיק נקודות על הלוח, והלכו בעיקר לשלשות קשות של קמבה או מהלכי פוסט של אמביד. היו ליאניס כמה מהלכים הגנתיים גדולים.
   הקבוצה של לברון גם עבדה קשה כדי לעלות על הלוח אבל סגרה עם הרכב יותר מאוזן של פול, הארדן, קוואי, לברון ודיוויס.
   בסוף אשכרה היה מותח, הקבוצה של לברון ניסתה להכריע עם שלשות קשות של קוואי ולברון שהלכו החוצה. בסוף המשחק הסתיים קצת אנטי-קליימטי עם זריקות עונשין של דיוויס. בכל מקרה התוצאה 157-155 היא הכי צמודה שאפשר היה לבקש.

   סטטיסטיקת המשחק היא 49 דאנקים ב-3 הרבעים הראשונים, לעומת 1 בלבד ברבע האחרון. ממחיש את רמת התחרותיות שעלתה, כמו גם ויכוחים עם השופטים.
   קוואי לקח בסוף MVP של המשחק עם 30 נקודות. הוא היה לוהט במחצית הראשונה אבל דוקא לא הורגש לקראת הסיום. גם כריס פול ולברון היו מועמדים לגיטימיים.

מציג 0 תגובות משורשרות
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.