משחקי רביעי

ראשי פורומים פורום NBA משחקי רביעי

מציג 3 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #31871
   Rapgamer
   מנחה

   דטרויט- ניקס.
   אינדיאנה- וושינגטון.
   אטלנטה- שיקאגו.
   טורונטו- סקראמנטו.
   יוסטון- גולדן.
   ממפיס- מינסוטה: טאונס חוזר מהשעייה ואני מקווה שבדיוק בזמן, אם נחלץ ניצחון מהמגרש הזה שתמיד קשה לנו בו.
   דאלאס- אורלנדו.
   יוטה- פילדלפיה: המשחק המרכזי בין 2 מקבוצות ההגנה הטובות בליגה. אמביד חוזר כך שנקבל התמודדות מלאה בכוכבים ועניין.
   קליפרס- מילווקי: היה יכול להיות המשחק המרכזי אלא שקוואי יצא מעפן עם DNP-rest. בכל זאת משחק מעניין אבל ההיעדרות שלו משנה את יחסי הכוחות.

  • #31876
   Rapgamer
   מנחה

   מינסוטה מפסידה בממפיס

   פעם ראשונה העונה שמפסידים משחק שאפשר היה לנצח.
   שיחקנו בלי רכזים בכלל, טיג חולה ונאפייר פצוע. מישהו בשם ג'ורדן מקלוקלין עלה כרכז מחליף והיה נוראי.

   זה היה משחק עם הגנות צבע חלשות ואני מרגיש שממפיס ניצלו את זה יותר. אמנם הם ניצחו הרבה בזכות 52% מחוץ לקשת (דילון ברוקס פשוט רצח לנו כל מומנטום), אבל הם גם חיפשו לתקוף את הסל. over-calling של השופטים גם עזר מהבחינה הזאת.
   אנחנו יכולנו להגיע ולסיים בצבע בקלות דומה אבל יש לנו דגש כל-כך גדול בקבוצה על שלשות שיותר מדי פוזשנים עולים לשלשת פול-אפ עם 17 שניות על שעון הזריקות ובלי אף אחד בריבאונד. חבל.

   יותר מהכל זה היה משחק fail הגנתי, לא הצלחנו לשמור מבלי לעשות עבירות (או בכלל), לחטוף 137 נקודות מהגריזליס זה לא עניין. ברוקס קלע מכל מצב ומוראנט אגרסיבי, אמנם קיבל כמה שריקות לטובתו שלא היו אבל שיחק טוב.

   אצלנו KAT עם 11 זריקות מחוץ לקשת ורק 8 בתוכה, הייתי רוצה לראות את היחס קצת משתנה. לא חושב שהוא קיבל מסירה אחת ב-roll לסל אבל זה גם כי אין מי שידע לתת את המסירה הזאת. וויגינס היה טוב וקלע 30, קולבר פתח בחמישייה לראשונה והיה חיובי. אוקוגי שפתח מעולה את העונה חלש במשחקים האחרונים.

  • #31880
   Rapgamer
   מנחה

   דאלאס גוברת על אורלנדו בנקודה

   במחצית הראשונה המאבס איבדו הרבה והמג'יק ניגרו הרבה, הסתיים צמוד.
   ברבע השלישי אורלנדו חטפה כדורים, הזריקות החלו להיכנס והיא יצרה יתרון דו ספרתי, שמיד נמחק בזכות משחק Inbetween נהדר של דונצ'יץ' שסיים בפלואטרים וסידר לובים.
   דאלאס הובילה רוב הרבע האחרון בפוזשן-שניים כאשר ווצ'ביץ' ואוגוסטין השאירו את אורלנדו בעניינים.

   הטייק הכי גדול מהמשחק הוא ההגנה של ג'ונתן אייזק, שפשוט שיתק את פורזינגיס. אני לא משתמש במילה הזאת סתם, הוא אמלל אותו והיה במרחק של חטיפה אחת מלהיכנס למועדון 5X5. למעשה הוא כן היה יכול להיכנס אבל החטיפה החמישית שלו נספרה כבלוק (מספר 6). כך או כך אורלנדו סיימה את המשחק עם 14 חטיפות ו-10 חסימות, נתון די מטורף שהחזיק אותה עד הסוף כי הם קבוצת סט אופנס חלשה. שלא לומר חלשה מאוד.

   הייתה לאורלנדו הזדמנות לנצח אבל בשני הפוזשנים המכריעים במשחק נשרקו לארון גורדון שתי עבירות תוקף. הראשונה הייתה גבולית מאוד, השנייה שריקה נכונה. די חירב להם את הסיכוים. סת' קרי שלא ראה מגרש במחצית השנייה הועלה במיוחד כדי לזרוק עונשין והיד הקרה התבטאה ב0-2. זריקה אחרונה של אורלנדו, שלשה קשה של ווץ', הלכה החוצה.
   דונצ'יץ' עם 27-7-7 במשחק לא מבריק שלו. מנגד אייזק עם 19-10-5-6-4.

  • #31885
   Krit123
   משתתף

   ראיתי מחצית שנייה דאלאס-מג'יק, מסוג המשחקים שהמאבס היו מפסידים עונה שעברה.

   אורלנדו אולי הקבוצה הכי ארוכה בליגה, עם פולץ בחמישייה הסייז שלהם ממש חריג בהגנה. הם גם מעלים את אמינו, במבה, קם בירץ' ו-MCW מהספסל.. אם כולם משלבים ידיים יוצא מערך של כדורגל שולחן.
   אם היה חסר חטיפה אחת אבל הגעת ל-6 בלוקים, מבחינתי הגעת.

   כבוד לג'יי ג'יי בראה שחזר מפציעה כל כך קשה וכבר קלע 11.. אבל אם יקבל דקות באופן קבוע אני לא רואה איך הרוטציה תסתדר. ברונסון – 6 דקות, 0 נקודות. דלון רייט – 13 דקות, 0 נקודות. קרי – 7 דקות, 5 נקודות. פשוט אין מספיק מקום לדחוס את כולם.

   • #31886
    Rapgamer
    מנחה

    יש לא מעט קבוצות שמחפשות שחקן 7-8 לרוטציה בקו האחורי. ה-obvious הן הלייקרס ופילדלפיה אבל כמעט כל קבוצה תחרותית עם ספסל קצר תשמח להוסיף איזה ג'יילן ברנסון או דלון רייט.

    • #31887
     Krit123
     משתתף

     הם השניים מהקו האחורי שדאלאס הכי צריכה לשמור.. אלא אם כן מישהו מוכן להתאבד עליהם.

     • #31888
      Rapgamer
      מנחה

      גם קרי יכול לתרום, פשוט החוזה שלו פחות נוח ולא יודע אם תקבלו משהו בתמורה.
      בראה לדעתי יפרוש במאבס.

מציג 3 תגובות משורשרות
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.