מצאו בית חדש לבראדלי ביל

ראשי פורומים פורום NBA מצאו בית חדש לבראדלי ביל

הדיון הזה מכיל 14 תגובות, ויש לו 5 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  Rapgamer לפני 1 חודש.

• מאת
    תגובות

לפי כמה פרסומים שקראתי בימים האחרונים עושה רושם שהשם של בראדלי ביל נמצא על הטרייד בלוק. הוא שנתיים לתום חוזה, וקשה לראות אותו מחדש אותו בפרנצ'ייז מצורע כמו וושינגטון הנוכחית. האם יש לכם רעיונות לטרייד שמערב אותו?

שיחקתי קצת עם הטרייד מאשין ויצא לי משהו כזה:

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y47ok2am

• מה ברוקלין מקבלת: את ביל. עם קיירי ומאוחר יותר דוראנט, מדובר בסגל עם הכי הרבה סטאר קוואליטי בליגה.
    • מה ברוקלין נותנת: את העומק הנהדר שלה. האריס ולאברט אלה ויתורים אסטרטגיים מתוך מחשבה על הקיץ הבא שבו יהיו חופשיים (במקרה של האריס בלתי מוגבל) וכנראה יקבלו סכומים שברוקלין שמחוייבת לפיירול די גבוה תתקשה להשוות. לאברט גם פחות מתאים מביל לטיימטייבל של הקבוצה הזו. דינווידי ואלן הם עוד שחקנים בעלי ערך חיובי אבל כאלה שאפשר למצוא להם תחליף זול. הנוסחה כאן היא כישרון תמורת עומק. זה יכול להביא לך אליפויות כמו בגולדן סטייט וזה יכול להרוס אותך במצב של פציעות (כמו גולדן סטייט בעונה האחרונה). העונה הקרובה תהיה קשה.

• מה מיאמי נותנת: חוזה לא אטרקטיבי במיוחד של ג'יימס ג'ונסון, ואת דרק ג'ונס כי בכל זאת ברוקלין צריכה להעלות מישהו מהספסל. הטרייד עובר גם בלעדיו, אבל אני חושב שמיאמי היא גם ככה הקבוצה הכי מורווחת בטרייד הזה.
    • מה מיאמי מקבלת: את האריס לשנה אחת לפני שהופך לחופשי לא מוגבל. משלים טוב את ג'ימי באטלר ואם יסכים להשאר יכול להיות צלע חשובה בשלד עתידי. היה קלעי ה3 הכי יעיל בליגה בעונה האחרונה, וכמובן אלוף תחרות השלשות.

• מה וושינגטון נותנת: את השחקן הכי טוב בטרייד, מתוך הבנה שחוץ מכסף אין לה שום דבר להציע לו בעוד שנתיים.
    • מה וושינגטון מקבלת: שני שחקנים צעירים עם אפסייד, לאחד מהם אפילו אפסייד באזור של ביל עצמו. בדיוק מה שקבוצה שרוצה לבנות מחדש רוצה. דינווידי וג'ונסון חוזים קצרים יחסית שלא יפריעו לוויזארדס להתחזק בטווח הארוך.

מי אומרת לא ולמה?

88nothing
    משתתף

בעקרון לא רע בכלל.
    מיאמי בהחלט מרוויחה בגדול, נותנת שחקן על חוזה רע ושחקן צעיר לא משהו ומקבלת את אחד הקלעים הכי טובים בליגה ובנוסף חוסכת מלא כסף כבר השנה.

ברוקלין: מוותרת על הספסל שלהם בשביל ביל, בהבעיה העיקרית שלי אחרי הטרייד הזה זה מי ישמור בברוקלין? קיירי וביל זה קו אחרוי בעייתי מאוד. נכון שברוקלין מקבלים כוכב שלישי, אבל במקומם הייתי חושב טוב טוב.

וושינגטון: חוטפת את העיסקה. דינווידי הוא בעל ערך לטרייד המשך, ג'יימס ג'ונון שחקן מיוחד מאוד.
    עם כל הכבוד לבריינט שהחתימו עכשיו אלן שחקן הרבה יותר מעניין ולוארט יכנס יופי לעמדה של ביל.
    עם ביל בריא הם יכולים לדגדג את מקום 8 במזרח, אחרי הטרייד הם יהיו במקום שנכון להם להיות בו.

Rapgamer
    מנחה

ברוקלין אומרת לא.

זה מעניין כי בטריידים קודמים שהוצעו עבור ביל, חשבתי שהתמורה לא מספיקה. הפעם התמורה מופרזת.
    ברוקלין לא רק מוותרת על הספסל שלה אלא גם על שחקני מפתח בחמישייה. אני לא חושב שמבחינת כדורסל ביל שווה להם יותר מאשר לאברט+האריס. היתרון שלו הוא סטאר קוואליטי אבל זה מרכיב שכבר יש להם בכמות יפה. אני מסכים עם יבגני שזה יוצר להם בעיה בהגנת הפרימטר.
    בכל אופן אם הטרייד היה ביל תמורת לאברט+האריס, הייתי חושב על זה. אבל גם דינווידי (שדוקא חתום על חוזה נוח לשנתיים הקרובות+אופציית שחקן), וג'ארט אלן שהוא אחלה שחקן עם עוד שנתיים על חוזה רוקי- זה יותר מדי.

לא הבנתי למה הכנסת את מיאמי לטרייד. זה נראה שהם סתם תופסים טרמפ על האוברפיי של ברוקלין מבלי לתת משהו בעל ערך בתמורה.

הטרייד יכול לעבור גם בלי מיאמי, ככה שבעצם ברוקלין מקבלת את ביל תמורת הרביעייה (יש מצב שאפשר להכניס את קורוקס במקום אלן או לאברט, אני לא ליד מחשב). את דינווידי והאריס חייבים להעביר בשביל לאזן משכורות.

בנוגע לעיקר הדברים: אני חושב שבעשור האחרון למדנו שסטאר פאוור > עומק ואיזון. מיאמי לקחה אליפויות עם שחקנים כמו כריס אנדרסן בחמישייה, וכמובן גולדן סטייט שהייתה לוקחת אליפות השנה אם דוראנט לא היה נפצע למרות שיש לה ספסל מהגרועים בליגה.

אני גם לא חושב שהגנתית זה יותר מידי בעייתי. קליבלנד לקחה אליפות עם קיירי וJR סמית׳ בקו האחורי שזה לא יותר טוב הגנתית מקיירי + ביל. והיה להם גם חור בדמות לאב בנוסף.

אם זו הדרך הכי טובה של ברוקלין להשיג צלע שלישית כמו ביל, הייתי הולך על זה.

Rapgamer
        מנחה

קורוקס במקום לאברט זה הבדל גדול כי לאברט הוא ה-centerpiece בטרייד הזה. אני במקום ברוקלין מאשר כל עוד לאברט נשאר אצלי. השאלה כמה וושינגטון מתלהבת להעביר את ביל תמורת שלושה רול פליירס שלאף אחד מהם אין תקרה מאוד גבוהה.

באופן כללי אני מסכים עם המשוואה שכישרון עדיף על עומק. אבל במקרה הספציפי הזה לברוקלין יש כבר הרבה כישרון, אתה מציע את ביל בתור כוכב שלישי אבל הציפייה היא מלאברט להתפתח לכדי הכוכב השלישי, מה גם שכאמור הוא fit יותר טבעי לצד קיירי.
        אני מסכים שביל בכל זאת שחקן יותר מוכח ובטוח מאשר לאברט, אבל תוספת של 3 רול פליירס טובים זה יותר מדי מצדה של ברוקלין. לדעתי הטרייד הזה פשוט מחליש אותה מבחינה מקצועית.

88nothing
    משתתף

הנה עוד הצעה:
    http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y2fak5y4

הצד של אורלנדו: מקבלים את ביל ויתאים להם בול ליד אוגוסין ורוס וחמישייה.
    נותנים את החיסרון של אייזיק יורגש, פורנייה לא שווה את הכסף ואת החוזה שלו ואוקיקי הוא רוקי מעניין, דכמובן קצת ידרוך על הרוקיס שכבר יש בוושינגטון אבל עדין מספיק גמישות מתאפשרת.

Rapgamer
      מנחה

לא מת על הצד של וושינגטון. אם מאיזושהי סיבה הם ממש אוהבים את אייזק ואוקיקי זה יכול לעבור, אבל בעיקרון אייזק לא הרשים  במיוחד בשנתיים שלו בליגה או גרם לי לחשוב שהוא מתאים להיות centerpiece בטרייד על ביל.
      פורנייה לדעתי אחלה של שחקן אבל דוקא מבחינת וושינגטון שהולכת לבנייה מחדש הוא חסר ערך.

גונב ממך את הרעיון באופן חלקי ומשדרג את הטרייד:
      http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y2w8mdsg

אורלנדו מעבירה בנוסף בחירת סיבוב ראשון לוושינגטון.

מבחינת הוויזארדס ארון גורדון אמור לעניין אותם יותר מאשר פורנייה, לפי דעתי. הם מקבלים גם את אוקיקי שהצעת ומכיוון שסופגים את וויטרס אני מפצה אותם יפה עם בחירת סיבוב ראשון שתהיה כנראה מיד-דראפט.

אורלנדו מקבלת קו אחורי חדש והרבה יותר איכותי ממה שיש לה, עם דראגיץ'-ביל. החיסרון של גורדון לא מאוד יכאב כשיש להם בקו הקדמי את ווצ'ביץ', במבה, אל פארוק אמינו וג'ונתן אייזיק.

מיאמי מקבלת שחקנים באיכות דומה למה שהיא מוסרת: אוגוסטין-פורנייה די דומים לדראגיץ'-וויטרס. הרציונל מבחינתה הוא לחסוך 7 מיליון דולר ולרדת מתחת למס המותרות ששוחט אותם בשנים האחרונות. זאת מבלי לוותר על בחירת דראפט או להיחלש מבחינה מקצועית.

דעתכם?

זה יותר טוב ממה שnothing הציע אבל באופן אישי אני לא אוהב את גורדון כל כך, ככה שהייתי מסרב במקום וושינגטון (הבחירה שאמורה ליפול באזור הטופ 15 לא אמורה להיות עד כדי כך איכותית). אם הם מאמינים בו שיתפתח לשחקן ברמה של אולסטאר אז זה טרייד טוב. הצד של מיאמי נייטרלי ואורלנדו עפה על זה כמובן.

kobyz
    משתתף

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y5ln2ney

דטרויט משיגים את ביל והולכים גם על באטום שיחזק אותם עוד יותר בכנפיים ועל הדרך יהיה מנטור לרוקי הצרפתי בעל הפוטנציאל דומביה… מוותרים על דראמונד ועוברים לכדורסל המודרני, המרווח והנמוך עם בלייק בסנטר, חמישייה של: ג'קסון/ביל/באטום/מוריס/בלייק

וושינגטון מוותרים על ביל, מקבלים שחקן פחות טוב אבל עדיין צעיר וסוג של אולסטאר, ובנוסף פיצוי של פרוספקט צעיר ומבטיח בעמדה שביל מפנה, וגם מחליפים את הפדלאה מאינמי בשחקן שיכול לתרום יותר סנל

שארלוט חוסכים כסף ומקבלים פרוספקט צעיר לעבוד איתו

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 חודש ע"י  kobyz.
    • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 חודש ע"י  kobyz.

הגיוני מבחינת וושינגטון רק אם הם מקבלים גם בחירת סיבוב ראשון מדטרויט. התמורה לא הולמת לדעתי.

Roeii1
    משתתף

פחות טוב עם טריידים, אבל בוא ננסה

טרייד משולש ניו אורלינס-וושינגטון-מינסוטה

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yxnm39vy

ניו אורלינס מקבלים: בראדלי ביל, ג'יורגי דנג. מקבלים את השחקן הטוב ביותר בטרייד, לדעתי עם הסגל שיש להם כרגע בצירוף בראדלי ביל, יש להם סגל שיכול גם להגיע לטופ 4 במערב.

דנג לא הצליח כל כך במינסוטה אבל לדעתי הוא עדיין עדיף כסנטר החזק במקום לתת לאוקאפור לשחק

יהיה תלוי גם באיך הם רוצים לפתח את ווילאמסון, האם ישר לרוץ לקבוצה תחרותית או לתת לו להיות הכוכב של הקבוצה.

וושינגטון מקבלים: לונזו בול, את'ואן מור, ג'קסון הייז.

בול יכול למלא טוב את המקום של וול עד שהוא יחזור בחמישייה, מור סולידי וג'קסון הייז הוא סנטר שנבחר מקום 8 בדראפט השנה. 2 פרוספקטים, הייז יכול לחלוק את הדקות עם בראיינט בסנטר.

מינסוטה מקבלים: דרק פייבורס.

אני חושב שפייבורס מיותר בניו אורלינס, מניח שאינגרם ישחק 3 ווילימאסון ישחק 4.

פייבורס משלים הרבה יותר טוב את טאונס מאשר דנג, מינסוטה רק תרוויח מזה, גם אם זה רק לשנה אחת

כמובן שיש טרייד בנאלי של וויגינס+עוד משהו תמורת ביל, זאת גם אפשרות

88nothing
      משתתף

אין שום סיבה שניו אורלינס יסכימו לתת את פייבורס עם חוזה לעונה אחת ולקבל את ג'יאנג עם חוזה ל2 עונות.

בלי מינסוטה הטרייד נראה הרבה יותר טוב מבחינת 2 הצדדים. רק שבמקום הפליקנס הייתי לוקח את הזמן ונותן לסגל הזה לרוץ לפחות עונה מבלי להעמיס עוד כוכב.

Rapgamer
        מנחה

מסכים.

88nothing
    משתתף

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y3c34f2z

OKC: מקבלים את ביל ואת ברטנס
    וושינגטון: מקבלים את שרודר, רוברטסון, פטרסון ו2 בחירות סיבוב 1.

אוקסי חוזרת ועולה על הגל. קו אחורי של פול וביל הוא עדין מאוד מעניין. יש להם עוד המון בחירות עתידיות. ברטנס ליד פול יכול להיות קטלני.

וושינגטון: מורידים שכר, פטרסון ורובינסון הם חוזים נגמרים ויכול להיות שעוד יוכלו לשכור להם.

אין לוושינגטון סיבה לקבל את זה.
      מילא אם זה היה כרוך בחוזים של מאהינמי או וול. הם לא חוסכים כמעט כלום בטרייד הזה ולמעשה מוכרים את השחקן הכי טוב שלהם תמורת אוויר. בנוסף הבחירות של אוקלהומה הופכות להרבה פחות אטרקטיביות.

המטרה היא שחקנים צעירים עם אפסייד ו/או ספיגה של החוזים המעיקים באמת. ברטנס זה לא חוזה מעיק.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.