מניצחון על טורונטו להפסד מול ג"ס

ראשי פורומים פורום NBA מניצחון על טורונטו להפסד מול ג"ס

מציג תגובה משורשרת 1
  • מאת
    תגובות
      Krit123
      משתתף

נתחיל בחיובי (ראפטורס) – היה משחק אדיר, מהטובים שראיתי השנה, בטח בצד ההתקפי. ממליץ לנסות לתפוס את התקציר, המון פוזשנים גדולים בהתקפה של הנעת כדור יפה.

טורונטו ללא גאסול ואיבקה שיחקו בהרכב נמוך רוב הזמן, במהירות מסחררת. הם רצו גם אחרי Made baskets והשיגו לייאפים בצד השני. אננובי עם שיא קריירה של 32 נקודות ונורמן פאוול חגגו מתחת לסל לאורך המשחק, אבל תפסנו את לאורי וסיאקם בערב קליעה חלש.

דנבר פתחו את המשחק 9-9 מחוץ לקשת!! (סיימנו 18-36) ההרכב הנמוך של הראפטורס הובילו למבטים שידענו לנצל, 38 אסיסטים משווים שיא עונתי. לג'וקר היו בערך 4 מסירות אאוטלט ביד אחת לאורך המגרש, רק אחת אמנם הסתיימה באסיסט. ב-5 האחרונים הוא אולטרה יעיל, עומד על 45-61 מהשדה. טורי קרייג קלע 17 ב-16 דקות, אם הוא תופס יום כזה נגמר הסיפור (גם גארי האריס עם משחק התקפי מעולה לשם שינוי).

אני חושב שעם גאסול ואיבקה הכדורסל שלהם קצת שונה, אבל בכל זאת יש לי תחושה שאנחנו לא עוברים אותם בסדרה. לאורך זמן יש הרגשה שיכריעו אותנו וינצלו את הכבדות של יוקיץ' בהגנה (היו מקרים שלאורי בא לעשות את החסימה ל'גבוה' והוא פשוט נשתל באדמה, לא מסוגל להגיב לזה).

ג"ס:
      פה הפסדנו את המקום השני למעשה… זה כנראה היה המשחק הכי קל שנותר לנו בלו"ז קשה יחסית (בעיקר החל מהעשירי לחודש, מילווקי באה לבקר). הקליפרס במומנטום טוב ועכשיו אני כבר חותם על המקום השלישי כי יוסטון דוהרת קדימה.
      למרות שהווריורס פתחו טוב בשלב מסוים היו לנו יותר ריבאונד בהתקפה משלהם היו כדורים חוזרים בכלל (קשר ישיר בין השניים), התחלנו לקלוע בקלות בצבע ולקבל תחושה שבכל שלב אפשר לחבר כמה עצירות ולצאת לריצה on command. ביתרון 9 ברבע השלישי כבר נרדמנו לגמרי, צוברים החטאות בצד אחד ומתעלמים לחלוטין מהעובדה שהם לאט לאט מצמצמים את ההפרש ומשחקים עם יותר ביטחון. משם הגנה רעה וחוסר סבלנות בהתקפה סגרו עניין (מאז פגרת האולסטאר אנחנו במקום השני מהסוף בהגנה).

Rapgamer
      מנחה

ההפסד מול גולדן בשלב הזה של העונה מסוג ההפסדים המגעילים שעלולים לעלות ביוקר. גם יוסטון הפסידו לא מזמן אחד כזה לניקס.

לגבי המצ'אפ מול טורונטו, אתה חושב עליו כשעשוע אינטלקטואלי או שחושב שיש צ'אנס אמיתי לדנבר לצאת מהמערב?

Krit123
        משתתף

אני מאמין שהפסדנו את המקום השני לאלתר. לא רואה אותנו חוזרים לשם…

כבר יצא לנו לדבר אחרי המפגשים מול שתי הקבוצות מל"א על כך שאני מאמין שהסיכוי קלוש ושאני חותם על לקבל מהן בעיטה בסיבוב השני. אני גם לא חושב שלטורונטו יש סיכוי גבוה לצאת מהמזרח, אמנם גבוה משל דנבר אבל לא רואה את זה קורה. אני כן בעדם אגב, נורא אוהב מה שהם עושים.

מציג תגובה משורשרת 1
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.