מינסוטה מנצחת את דטרויט

ראשי פורומים פורום NBA מינסוטה מנצחת את דטרויט

מציג 2 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      Rapgamer
      מנחה

מפצה על הפסד המשחק הנוראי לדנבר. זה היה בחוץ, בבק טו בק, מול יריבה שיש לנו נטייה להפסיד לה בצורה מעצבנת.

שלשות זה דבר הפכפך… אחרי 6-45 במשחק מול דנבר (שיא פרנצ'ייז של החטאות משלוש) פתחנו את הרבע הראשון עם 8-10 מהטווח. בהמשך האחוזים התיישרו כמובן.
      סך הכל אין הרבה מה לספר. וויגינס וטאונס מפתחים משחק two-men מוצלח שבו אם הביג מן נצמד ל-pop של טאונס וויגינס חודר לסל (ו-KAT הרבה פעמים מסתער על ריב' התקפה), אם סוגרים את החדירה וטאונס מקבל כדור זה עלייה לשלשה או מסירה לחיתוך של וויגינס. הם פיתחו כימיה די טובה. הפעם וויגינס עם 33 נקודות ו-5 אסיסטים, טאונס עם 25 נקודות ו-6 אסיסטים, הרבה מהמסירות אחד לשני.

משחק טוב של גם טרבאון גרהאם שנתן הגנה טובה כרגיל והיה פרודוקטיבי גם בהתקפה.

אצל דטרויט בלייק ערך משחק בכורה והיה חלוד כמובן. היה לו סטרץ' מעולה בדקות הספסל. דראמונד יחסית שקט אבל בכל פעם שהסנטר שלנו מחוץ לצבע אין סיכוי לעשות לו בוקס אאוט, היו לו איזה 4 ריב' התקפה ברצף כשסביבו 3 שחקני פרימטר חסרי אונים.
      השלשות של דטרויט דוקא נכנסו (16-32) אבל הם לא שיחקו כדורסל טוב במיוחד, די בינוני משני הצדדים.

Rapgamer
      מנחה

בוסטון- דאלאס

משחק מהנה לצפייה. פורזינגיס וטייטום בקרב מי יהיה גרוע יותר. הזינגר עם 1-11 מהשדה וכמעט אפס תרומה מסביב, טייטום עם 1-18 מהשדה שזה מאחוזי הקליעה היותר נדירים שיצא לי לראות.
      זה היה off game רציני של טייטום, קורה. לגבי פורזינגיס יש לי יותר סימני שאלה כי ראינו אותו חוזר על אותה טעות שוב ושוב. הוא מקבל כדור בהיי פוסט מול שומר נמוך ממנו (בד"כ סמארט) וכל פעם עולה לפיידאווי של אחוזים נמוכים, על אחת כמה וכמה כשזה אפילו לא clean look אלא הוא מעוות את הגוף כדי לעלות לזריקה. זה עניין שחוזר על עצמו, לא בכדי הוא קולע ב-43% מטווח של 2 נקודות, זה נתון נמוך ביותר (רוב השחקנים עם 50% ומעלה מ-2 נקודות).
      בקיצור פורזינגיס צריך ללמוד להיות יעיל יותר מהפוסט, להתעקש על כניסות לסל ויותר זריקות מהצבע ומהעונשין. כיום אני חושב שהוא קצת אוברייטד בהתקפה (הגנתית כן יש לו אימפקט בדרך כלל).

לוקה כרגיל תענוג לצפייה, איזה שחקן אדיר.
      בבוסטון הובילו קמבה ווקר עם 29 נקודות, ג'יילן בראון שעשה עבודה טובה two-way ובכל זאת לא הצליח להתמודד עם דונצ'יץ', ומרכוס סמארט שהשלשות שלו ממשיכות ליפול והוא הופך לנכס יותר ויותר משמעותי.

Krit123
      משתתף

לא ראיתי מינסוטה-דטרויט, כמה הערות קצרות
      1. קרדיט לסונדרס שהחזיר את וויגינס לחיים. חשבתי שיחזור לפחות לימי פרה-באטלר אבל הוא עושה עוד התקדמות.
      2. עושה רושם שלוק קנארד מצא את הגרוב שלו. על כל חסרונותיו הוא נולד בעידן הנכון מה שנקרא, הסגנון שלו תפור לליגה.
      3. חשבתי שהרוקי של דטרויט פצוע, מסתבר שהוא פשוט לא מקבל דקות. מוזר כי כשבלייק היה פצוע הייתה אפשרות להריץ אותו קצת. עכשיו שגריפין חזר קבוצות צריכות להתנפל על כריסטיאן ווד, That dude can play. אליקו הזכיר אותו מול אינדי מוקדם יותר העונה ומאז אני שם עין, הוא 4 נורא מעניין.

בוסטון – דאלאס

אני לא מבין מה התכנית של קרלייל. אני עוקב אחריהם מקרוב מעונה שעברה והרוטציות שלו לא ברורות לי… לדעתי החמישייה הכי חזקה של דאלאס מורכבת מלוקה-ברונסון-רייט-קליבר(/פיני-סמית', מי מבניהם שתורם בהתקפה)-פורזינגס. הם בקושי משחקים ביחד…
      אבל מילא זה, העובדה שקרלייל מסרב לפתוח עם עוד מוביל כדור לצד לוקה זו ירייה ברגל. ההתקפה סטטית וצפויה מידי, ואז לוקה מכריח זריקות. במקום שמישהו אחר יכנס לצבע וימצא אותו נניח, ההתקפה נתקעת ואז הוא עולה לשלשה קשה בסוף שעון.

היה ממש כיף לראות את ברונסון ורייט על המגרש עושים בלאגן כמו שני שדים טזמנים, אבל רייט במשחק טוב ירד לקראת הסיום והוחלף על ידי הארדווי ג'וניור, רק בשביל שהאחרון יחצה את רף 20 הדקות ו-10 הזריקות המיותרות למשחק.
      לפתוח עם חמישייה כבדה יוצר כדור שלג, אתה נכנס לפיגור ואז אומר "בוא נעלה סקורר עם אנגריות מהספסל שיעיר אותנו". לדעתי צריך להיפטר מטים הבן, להכניס את ברונסון/רייט לחמישייה ואז יש איזון בכל ההרכבים.

1-18 מהשדה?.. אמנם לטייטום יש תקרה גבוהה יותר, אבל משהו בי פשוט מעדיף את ג'יילן בראון.
      פורזינגס עוד לא זז בביטחון, הוא מתגלגל החוצה לזריקה כמעט אקסלוסיבית ולא רץ את הרצפה או תוקף בריבאונד התקפה כמו פעם. לפני פתיחת העונה אמרתי שיהיה חייב ללמוד להשתמש בסייז שלו, אבל הוא ממשיך להתפשר כמו שעשה בעבר.

ספרס – גריזליס

שתי הקבוצות ביום קליעה סביר, ממפיס הלכה פנימה והגבוהים שלה החזירו. טריפל ג'יי משתפר בלתפוס עמדה במהירות בפוסט, והוא כן יודע להשתמש באורך בשביל לסיים. קלע 4-6 מחוץ לקשת (אחת נפסלה), במינון הנכון הוא סביר. JV היה יעיל בטירוף וקלע בשטף של המשחק.
      פעם ראשונה שראיתי את הרוקי ברנדון קלארק (24/PF/בחירה 21) והתרשמתי. הבחור יכל להיות סטרץ' 4 סולידי, בעיקר אם ימשיך לעזור להגן על הטבעת.
      ג'ה מוראנט לא תרם יותר מידי (קרדיט לדז'ונטה מורי) וגם לא היה על הפרקט בסיום. הספרס לא הצליחו להגיע לצבע בתדירות שרצו אבל שיחקו טוב, הכדור זז וההתקפה הייתה דינמית, עד לדקות האחרונות – שם הצפיפות שברה אותם.
      נמאס לחזור על זה אבל השנה במיוחד אין משחקים קלים במערב בכלל, עכשיו כשרוב הפצועים בג"ס חזרו גם הם לא כל כך גרועים… כל משחק הוא מבאס וזה הפסד בעייתי לספרס בבית.

Rapgamer
        מנחה

מאוד מסכים עם האמירה שאין משחקים קלים במערב. בקושי יש משחקים קלים בליגה בכלל. כל מיני דבונטה גרהאם יכולים להתפוצץ עליך ולנצח משחקים לשארלוט. או ממפיס שציינת שמנצחת קבוצות לא רעות בכלל. הפליקנס בתחתית אבל מוכשרים. פיניקס בכלל טובה. קבוצות במזרח כמו אורלנדו ודטרויט עוד יתיישרו לכיוון ה50%. באמת שאי אפשר לקחת אף ניצחון כמובן מאליו.

מציג 2 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.