לא חשבתי שאני ימצא את עצמי בעד כרמלו

ראשי פורומים פורום NBA לא חשבתי שאני ימצא את עצמי בעד כרמלו

מציג 2 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      Krit123
      משתתף

רשם משחק טוב יותר, פורטלנד הצליחו להישאר בעיניינים מול הבאקס אבל הפסידו.

יאניס היה פחות מפצלתי מהשדה מבדרך כלל, אז סיים סך הכל עם 24-19-15

פורטלנד יורדת למאזן של 11-5, אבל קיבלה כמה סימנים מעודדים מהצוות המסייע. נסיר ליטל נראה כמו מי שיכנס לנעליים של אמינו, טרנט ג'וניור קלע לראשונה בדאבל פיגרס, וסקל לביסייר הראה יופי של shooting touch והוסיף 5 חסימות. מקולום סחב אותם עם רבע שלישי גדול וסטט ליין של 37-6-10 אבל לא הצליחו להשיג מספיק עצירות.

Rapgamer
      מנחה

כרמלו שיחק טוב. בהחלט תצוגה מוצלחת.
      כל המשחק התנהל על הפרש חד ספרתי גבוה עד דו ספרתי נמוך. מילווקי הייתה הרבה יותר טובה אבל פורטלנד הפציצו שלשות באחוזים טובים שהשאירו אותם בערך בעניינים. ברבע האחרון ההפרש ירד ל-2 ופורטלנד הגיעה לעמדה לגנוב את זה אבל הבאקס ענו מיד בשלשות של לופז ומת'יוז.

כמו שאמרת יאניס החטיא יותר מהרגיל אבל 24-19-15 אלה מספרים פשוט אדירים. הוא מוביל את מילווקי לניצחון עשירי מתוך 11 האחרונים, נראה שהם בדרך לעוד עונה של 60 ניצחונות וזה בלי ברוגדון וכשמידלטון פצוע בתקופה האחרונה.
      יאניס הוא שחקן העונה הרגילה הכי טוב בליגה לדעתי, השאלה כמה עזרה הוא יקבל בפוסטסיזן כי ברוגדון היה השחקן השלישי בטיבו בקבוצה ומידלטון גם לא בדיוק ברמה של כוכב שני באלופה.

Rapgamer
      מנחה

הפליקנס מנצחים את פיניקס

משחק שעשוי להיות בעל משמעות בקרב על הפלייאוף.

ראיתי רק את הרבע האחרון. שתי הקבוצות סגרו את המשחק בהרכבי סופר-סמול. אינגרם היה השחקן הכי גבוה על המגרש, והוא היה פשוט פנטסטי ברבע האחרון עם 15 נקודות. הוא מתקדם בצורה נפלאה העונה, רושם career high בכל פרמטר אפשרי ואחד המועמדים ל-MIP. המספרים שלו 25-7-4 מכניסים אותו לדיון האולסטאר במידה והפליקנס יהיו קרובים למאזן חצוי.

פיניקס מאבדת גובה עם הפסד שלישי ברציפות. רוביו וביינס חסרים ובלעדיהם ההגנה נראית הרבה פחות טוב. הסאנס ינצחו העונה יותר מאשר בכל התחזיות אבל אני לא בטוח האם ישארו בתמונת הפלייאוף עד הסוף.

מציג 2 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.