כרמלו אנתוני – חוסר ההערכה או הרס עצמי?

ראשי פורומים פורום NBA כרמלו אנתוני – חוסר ההערכה או הרס עצמי?

הדיון הזה מכיל 4 תגובות, ויש לו 5 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  ניר אור-אל לפני 6 ימים, 15 שעות.

• מאת
    תגובות

Little Sharky
    משתתף

מלו כבר בן 35..
    אין כבר הרבה שרידים בליגה מדראפט 2003, למעט קינג אנטי-אייג'ינג ג'יימס לדעתי רק פאצ'וליה וקייל קרובר (וברבוסה איפשהו בברזיל) אה ולוק וולטון נחשב כנראה.

מלו הודיע בסוף העונה אשתקד שהוא מעוניין לעשות עונת פרישה בדומה למה שדי ווייד עשה לפני שפרש.
    ומאז הכל הולך הפוך בשבילו.
    אף קבוצה לא מוכנה להסתכל על מלו, שלא נדבר על לתת לו את הכבוד לעונת פרישה.
    זה הגיע עד לכדי שמלו פנה בעצמו לקולאנג'לו כדי להצטרף לנבחרת במונדובאסקט (unheard of) וסורב בטענה שיהווה הסחת דעת.

וכך מוצא את עצמו מלו באמצע אוגוסט ללא קבוצה, עם מאבקים גדולים שעושים בשמו וטרנים ברשתות החברתיות כגון סטיבן ג'קסון.

מה דעתכם?

– האם מלו פשוט אוכל את הריזוטו שהוא בישל בכך שלא באמת הצליח להסתגל מנטלית לתפקיד של רול פלייר, או בכף שאף פעם לא הצליח להסתגל לאוף דה בול או בכך שלא הצליח להגמל מסגנון משחק "ישן" של בידודים מהמיד ריינג' דבר שבעידן הסטטיסטי נחשב לא יעיל בעליל.

– מגיע לו בכלל "עונת פרישה"? זה לא משהו שאמור לקרות עם קבוצה שבסופו של יום תתלה את הגופייה שלך בהיכל? יש למלו אחת כזו בכלל(דנבר?)?

– או שאולי הליגה לא יודעת לכבד מי שכנראה עתיד להיכנס לרשימת ההול אוף פיים (אם הרשימה הזו בכלל שווה משהו היום)..

בכנות הייתי בטוח שיחתום מינימום עם הלייקרס כמי שידוע כחבר מאוד טוב של לברון אבל אם אפילו הם לא לקחו את הסיכון שיחרב להם את החדר הלבשה, ספק אם בסוף ימצא קבוצה.

Rapgamer
    מנחה

אתה שואל בעצם 2 שאלות:

1. למה מלו לא מוצא קבוצה?

2. האם מגיע לו קרנבל פרישה?

לגבי 1 יש לי תשובה די פשוטה- הוא לא מוצא קבוצה כי הוא לא מספיק טוב. הרוב הגדול של השחקנים בליגה לא מחליטים שהם פורשים, אלא הליגה מפרישה אותם. זה קורה לשחקן שהיכולת שלו דועכת לרמה שקבוצות כבר לא מעוניינות בו. וזה יותר מכל דבר אחר הסיפור של מלו.
    אולי לעניין ההסתגלות המנטלית יש חלק קטן, אבל בעיני מלו הוא לא שחקן ששווה דקות ב-NBA. הוא חור בהגנה, ולא יעיל בהתקפה. אולי הוא יכול להיכנס כשחקן 10-12 ברוטציה אבל זה באמת כבר די זניח, ואפשר להבין קבוצות שמוותרות על התענוג כדי לחסוך את הכאב ראש התקשורתי.

שימו לב שמלו הוא לא השחקן היחיד שהליגה מפרישה, יש הרבה שחקנים כאלה. זאק ראנדולף עוד לא מצא קבוצה, ויש מצב שיפלט מהליגה. לשון ליבינגסטון אין קבוצה. ג'ייאר סמית'. שמפארט. ספולושה. ננה. דווין האריס. מוזגוב. נואה. ועוד ועוד.
    חלקם ימצאו קבוצה, אחרים יפרשו או יעברו לשחק בחו"ל מבלי שממש נרגיש בחסרונם.

לגבי 2- אני לא כזה סנטימנטלי בקטע הזה. לא מעריץ של "סיבובי הפרישה" שנהיו טרנדיים בזמן האחרון. אולי באמת זה קצת יותר בטוב טעם כשמדובר בסמל של מועדון (קובי, וויד, גארנט, דירק), וכרמלו לא כזה.

שילוב של אגו הרבה יותר מידי גדול, ניהול קריירה גרוע (בילה הרבה יותר מידי זמן בארגון חולה כמו הניקס רק כי לא התחשק לו לגור באיזה חור במרכז ארה"ב), עצלנות בהגנה וחוסר נכונות להתאים את עצמו לכדורסל המודרני. כל החבילה הזאת פשוט לא משתלמת לאף קבוצה בליגה, ולכן אני לגמרי לא חש רחמים כלפיו.

אפשר היה לחיות עם אחד מהחסרונות האלה (מינוס בהגנה אבל שחקן שהיה מוכן לעלות ל10 דקות מהספסל ולא עושה בעיות בחדר ההלבשה, או לחלופין שחקן שמסוגל לאמץ סגנון משחק חדש שמתאים יותר לסוף העשור השני של המאה ה21). הבעיה שמלו הוא שום דבר מזה.

לגמרי הביא את זה על עצמו ואני גם לא חושב שיש איזושהי קבוצה שצריכה להרגיש מחויבת לספק לו פרידה מכובדת מהליגה, הוא עזב בטריקת דלת כל מקום שבו הוא שיחק.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 שבוע, 3 ימים ע"י  ליאור אדלר.

Krit123
    משתתף

היה מקום לנסות לשלב אותו בנבחרת, לפחות להזמין אותו למחנה האימונים לראות איך המרגש. בכל מקרה כולם עשו טובה שבאו והוא אולי השחקן המעוטר ביותר וגם רצה בזה, זו הייתה מן סגירת מעגל מתבקשת. שאר החבר'ה לא היו שם בעבר אז הוא תיאורטית יכל לתרום גם מהניסיון שלו מקצה הספסל ולמשוך יותר עניין לנבחרת. זה יכל היה לצאת טוב לשני הצדדים, מוזר כי בדרך כלל התרבות היא לזרום עם מחוות בסגנון הזה..

ניר אור-אל
    מנהל בפורום

כנראה שמדובר בשילוב של כל הדברים שציינו פה בתשובות

מדובר בשחקן סופר מוכשר וקלעי אדיר אבל גם אנטי מנהיג ועם יכולת הובלה מאוד לוקה בחסר.

העובדה שכבר שלוש שנים הוא לא מוכן לקבל את מעמדו החדש כשחקן משני מעידה על עודף אגו לא מוצדק וזאת אולי תמצית האופי הבעייתי של כרמלו.

למרות הכל אני מקווה בשבילו שימצא קבוצה ואפילו קונטנדרית שאולי תיתן לו סיכוי לאליפות אבל אני חושב שזה תלוי בעיקר בו ובנכונות שלו לקבל על עצמו את תפקיד הרול פלייר.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.