יאניס והבאקס מביסים את הקליפרס

ראשי פורומים פורום NBA יאניס והבאקס מביסים את הקליפרס

מציג תגובה משורשרת 1
 • מאת
  תגובות
  • #32434
   ניר אור-אל
   מנהל בפורום

   משחק מאוד חד צצדי שנגמר בתוצאה 119:91 אבל איכשהו יש את התחושה שזה היה בעיקר יום ממש גרוע שלה קליפרס.

   לא הרגשתי שיש תצוגה הגנתית מופלאה של מילווקי או משהו כזה אלה שהקליפרס פשוט שיחקו רע.

   קוואי היה נראה כמו אחד שהעביר את ניהול העומסים למגרש עצמו, שיחק על הילוך ראשון ולמרות שהיו לו כמה מהלכים מופלאים בהגנה, די ברור שהוא לא באמת הגיע למשחק הזה.

   בקיצור, זה לא היה משחק שאפשר באמת ללמוד ממנו משהו על מ זן הכוחות בין הקבוצות ואני די בטוח שבמפגש הבא ביינהם, זה יראה אחרת לגמרי.

  • #32440
   Rapgamer
   מנחה

   מילווקי מאריכה את רצף הניצחונות ל-14

   ועושה את זה בצורה מאוד משכנעת.
   סיפור המשחק הוא ההגנה של מילווקי. ממש עצרו את משחק ההתקפה של הקליפרס, שמראש לא זורם במיוחד. הם צופפו את הצבע ולא היססו להביא עזרה על חשבון הקלעים, לופז היה מצוין כרים פרוטקטור, והרוטציות שלהם היו יותר מהירות מאשר ה-ball handlers מקבלי ההחלטות של הקליפרס. התבלט בחולשתו פול ג'ורג' שאיבד המון (5 איבודים על 0 אסיסטים) ולא סיפק אף מסירה שקידמה את משחק ההתקפה. באופן כללי הקליפרס עם 19 אסיסטים (מעט) על 21 איבודים (המון).

   יאניס ממשיך להיות שחקן העונה הרגילה הטוב בליגה. יש לקליפרס הרבה שומרים טובים אבל מילווקי השתמשה בו בצורה יותר חכמה גם אוף דה בול, עם slip screens ומסירות לעומק הצבע כשההלפ דיפנס של הקליפרס פרושה על קשת השלוש ולא יכולה להגיב בזמן. זה אחד הדברים שהיו חסרים להם בהפסד שנה שעברה בגמר המזרח, שימוש ביאניס מבלי שההתקפה מתחילה עם הכדור אצלו ביד. זה כבר המשחק החמישי ברציפות שהוא רושם יותר מנקודה לדקה. היה כיף לראות ברבע השלישי ראש בראש שלו מול קוואי, שהם שמרו אחד על השני במשך כמה פוזשנים.

   מה שמעניין זה שהריצות המשמעותיות של מילווקי הגיעו דוקא בלי יאניס. פט קונתון עם +35 ב-21 דקות. כמובן שזה לא מסוג הדברים שאפשר לבנות עליהם להמשך אבל על ההגנה בהחלט כן. נקודת התורפה של הקליפרס היא מחסור במוסרים טובים בכלל ומוסרים מהירים בפרט. גם כשהם משיגים יתרון ראשוני על ההגנה הם לא תמיד יודעים לתרגם את זה לזריקה נוחה וכאן היתרון של טורונטו שלקחו אליפות בעונה שעברה סביב קוואי.

מציג תגובה משורשרת 1
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.