טריפל דאבל שלישי ברציפות ללברון

ראשי פורומים פורום NBA טריפל דאבל שלישי ברציפות ללברון

מציג 3 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      ניר אור-אל
      מנהל בפורום

האיש בטירוף מוחלט.

הלייקרס מנצחים את הבולס אחרי שהיו פיגור דו ספרתי רוב המשחק אבל ברבע הרביעי הלייקרס עושים 38:19 וסוגרים עניין.

מתחיל להיראות כמו מיאמי של וויד ולברון שהיו נותנים גז ברבע האחרון וסוגרים משחק.

FrecCo
      משתתף

MVP. אפילו מוצא כוחות לעשות קצת הגנה.
      גם הצוות המסייע המושמץ שלו נכנסים לעניינים, קוזמה הוריד חלודה היום והוביל את הלייקרס למהפך בדקות שלברון ודייויס נחו. אפילו קווין קוק שהקורא rapgamer אוהב במיוחד בא לעבוד.

שישארו בריאים ולברון יעשה מהם קבוצה לאליפות עד סוף העונה

Rapgamer
        מנחה

הקורא ראפגיימר מברך את קווין קוק על המשחק המוצלח שלו, ומייעץ ללייקרס לא לבנות על 26 דקות ממנו בפלייאוף.

Rapgamer
      מנחה

ראיתי את רוב המשחק. הלייקרס זרקו זין במחצית הראשונה ונכנסו לפיגור 17. אבל עם השלשות וכו' הפרשים כאלה נסגרים די בקלות.

מה שהרשים אותי בלברון במחצית השנייה, הוא שמר טוב כפי שלא ראיתי ממנו הרבה זמן. הלייקרס היו יותר טובים ברבע השלישי אבל שלשות גדולות חילצו את שיקאגו בכל פעם מחדש והשאירו את היתרון. ברבע האחרון הוא ננעלו והלייקרס עשו ריצת 16-0 שכוכביה העיקריים דוויט וקוזמה.

שארלוט מנצחים את אינדיאנה בהרכב חסר. אליקו יפרט. דבונטה גרהאם ממשיך להפציץ במדי שארלוט. איזו גניבה מהמקום ה-34 בדראפט.

גורדון היוורד הוביל את בוסטון לניצחון בקליבלנד. זה המשחק הכי טוב של היוורד מאז אותה פציעה, הוא רשם 39-7-8.

אטלנטה מנצחת בבית את סאן אנטוניו. ממליץ לכולכם לראות את 5 הדקות האחרונות במשחק. טריי יאנג בתצוגת כדרור-פליימייקינג-סקורינג מדהימה. הבנתי שהחצי הראשון שלו היה חלש אבל הוא פירק את הגנת הספרס לגורמים.
      אגב אלדריג' נראה עייף או שאיבד חצי צעד.

Krit123
      משתתף

שיקאגו השאירה המון נקודות על הקו שאפשרו את הקאמבק..
      החדשות הכי טובות ללייקרס הן שהם עשו את הריצה שהחזירה אותם למשחק כשלברון ו-AD על הספסל (ובראדלי בכלל לא שותף).
      כמו שציינתם קוזמה התעורר אחרי פתיחה איומה במחצית הראשונה. בכל זאת הקצב שלהם גבוה מידי לטעמי. משהו בשיקאגו לא מסתדר לי.. תנודות גדולות מידי ביכולת של כמעט כל שחקן חשוב.

באטלנטה ג'ון קולינס מושעה ל-25 משחקים בגלל שימוש בחומרים משפרי ביצועים. אגב דיאנדרה אייטון ספג השעיה זהה על שימוש בחומר מסווה לסמים דומים.

קצת לזיין במח על טריי יאנג:
      יש לו את התכונה אולי הכי לא מוערכת מספיק ביחס לחשיבות שלה בכדורסל – לדעת לאן לכדרר (ובאיזה קצב) בפיק&רול. הוא מייצר מצב קליעה כמעט בכל פעם שהוא מריץ אחד.
      אני לא עושה את ההשוואה לקרי ממקום של יכולת, יותר בגלל הדמיון בסגנון שלהם. אם נניח כשקרי מכדרר לכיוון הטבעת הוא נראה כאילו הוא כל רגע מאבד שיווי משקל והכדור לפעמים משתרך מאחור בקטנה – טריי לעומת זאת יציב כמו סלע עם עבודת רגליים של בלרינה.
      יש לו שליטה מצוינת בכדור (ואני לא מדבר רק על Crossover dribble, אלא תרתי משמע) וזה מאפשר לו to change levels, להשאיר את השומר על הגב ולשנות את הגובה של הכדרור, ככה אי אפשר לחטוף את הכדור משני הכיוונים (הגבוה בטח לא יתכופף) והגבוה מתפתה לבוא לעזרה בידיעה שיש לטריי נתיב לסל והוא יכל לשנות מהירות או לעלות לפלואטר בכל רגע.

שתי דברים שעושים אותו פחות כיף לצפייה:

1. אני במחנה דונצ'יץ'.
      2. היה יותר מרגש אם היה מגיע קצת לפני, כרגע הליגה Is set up for him to win וזה מרגיש קצת מלאכותי.

מילה על הספרס: טריי ליילס? באמת? מוזר שאכלו את העקיצה הזאת, לא מתאים להם.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 week, 5 days ע"י  Krit123.
מציג 3 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.