הפסדנו בבית… לקליבלנד.

ראשי פורומים פורום NBA הפסדנו בבית… לקליבלנד.

מציג 2 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #32988
   Krit123
   משתתף

   פאקינג. קליבלנד. ככה עפים בסיבוב הראשון לפלייאוף, אם כבר דיברנו על החשיבות של לסיים במקום השני. הלילה אנחנו מארחים את הקליפרס (כנראה ללא פול ג'ורג'), עדיין ללא מילסאפ, הפסד יכול להוריד אותנו עד למקום החמישי.

   כל היריבות הישירות ניצחו, ולנו היה את המשחק הכי קל… הלייקרס ניצחו את ב-OKC ללא לברון ו-AD, המאבס ניצחו את פילי בבית ללא KP.

   החטאנו כל מבט אפשרי, אפשרנו להם לעלות ליתרון ולקבל ביטחון. עשינו ריצה מרשימה לקראת סוף הרבע השלישי עד שהחזרנו את היתרון באמצע הרבע הרביעי, ובאמת ששם חשבתי שהם ישברו או לפחות יתחילו ממש להתעייף, אבל הפתיעו אותי. קיבלתי החלטה בתחילת העונה לא לראות אף משחק של קליבלנד בהתנדבות, בנאדם חייב לשים לעצמו גבול, ונמנעתי אפילו מהמפגש שלהם מול דאלאס. האמת? שיחקו די טוב, נראו כמו קבוצה מאומנת, לאב היה בסדר (על הגנה טובה של גראנט), ת'ומפסון תופס ריבאונד התקפה, ודריוס גרלנד שחקן ממש נחמד, לדעתי עדיף על סקסטון (הסיבה היחידה שרציתי לראות אותם היא כי לא האמנתי שהוא משחק כמוביל כדור ויש לו רק 2 אסיסטים למשחק, תופעה), שתיהם הופיעו בקלאץ' וקלעו זריקות לא פשוטות.

   זה מגיע שני משחקים בלבד אחרי ההפסד המביש לוושינגטון נקווה שנתאושש מהר.

  • #33053
   Eliko Ben Lulu
   מנחה

   מה ההשפעה של ההיעדרות של מילסאפ? הוא בכלל פקטור אצלכם ברוטציה כשבריא, או שאתה מעריך שהקבוצה מסוגלת לרוץ רחוק גם בלעדיו?

  • #33065
   Krit123
   משתתף

   אפשר להשוות לחשיבות של ת'אד יאנג. מצד אחד חיוני מאוד אבל יש חיים אחריו…

   בעונה הרגילה מילא, הוא נעדר גם עונות קודמות והסתדרנו, אבל בפלייאוף החשיבות שלו עולה. הוא גורם מייצב, בעיקר בהגנה (גם אם כבר לא מה שהיה פעם) אבל גם התקפית, הוא היחיד שמקבל כבוד מהשופטים ויודע לסחוט עבירות בשביל לעצור את הדימום.
   העונה ג'רמי גראנט (ופורטר ג'וניור שגם זולג לעמדה) הגיע וזה משנה את התמונה קדימה, גרנאט נופל ממנו בנוכחות ובמה שנקרא Intangibles, אבל ממלא את הפונקציה בהצלחה (בעיקר מאז שפול נפצע). זו העונה האחרונה של פול בחוזה (30 מיליון, סירב להצעה נמוכה מזו ליותר שנים), אם הוא לא יסתפק ב-10 להמשך אנחנו כנראה נצטרך להיפרד ממנו, נקווה שזה לא יהיה המצב כי הוא עזר לנו להגיע עד לכאן.

מציג 2 תגובות משורשרות
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.