העונה הבאה של יוסטון

ראשי פורומים פורום NBA העונה הבאה של יוסטון

הדיון הזה מכיל 3 תגובות, ויש לו 4 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  Krit123 לפני 3 שבועות, 6 ימים.

• מאת
    תגובות

Rapgamer
    מנחה

סגל:
    PG- ווסטברוק (הארדן)
    SG- הארדן, אוסטין ריברס, ג'ראלד גרין
    SF- אריק גורדון, דנואל האוס, ספולושה
    PF- טאקר, ראיין אנדרסון
    C- קאפלה, ננה

שאלות:
    1. כמה יעבוד הציוות של ווסטברוק והארדן?
    2. יוסטון הייתה הקבוצה השנייה בטיבה במערב בשנים האחרונות. עם הדעיכה של גולדן, האם הרוקטס מקבלים מעט מדי קרדיט?
    3. איפה הם יכולים להתחזק כדי ללכת עד הסוף?

צל ענן
    משתתף

קודם כל זה באמת מוזר שאנחנו לא ממש מתייחסים אליהם למרות שלכאורה הם התחזקו, או לפחות שמרו על כוחם.

בעונה שבה במקום שלישיות יש זוגות, אין ספק שכשני אינדיבידואלים יש להם צמד מאד מאד חזק. הבעיה שקשה להאמין שהדבר הזה באמת יעבוד.

בתור התחלה שני "מיסטר טריפל דאבל" נשמע שהם עומדים לדרוך אחד לשני על הרגליים.

ראס יצטרך להיות חלק מצוות ולא לקחת את הכל על עצמו. לא ראינו שהוא מוכן לזה. מעבר לכך הוא כנראה יצטרך לקבל את זה שזו כבר הקבוצה של הארדן. בהצלחה עם זה.

מעבר לזה לא בטוח שלקבוצה הזו תהיה הגנה שראויה לתואר. אם ראסל יחליט שהוא שומר אולי. אחרת זה יהיה אתגר לא פשוט גם עם גורדון וקאפלה.

האמת שנראה לי שיותר מהכל אני חושש מקבוצה כשרונית וחזקה שתשחק כדורסל מגעיל. יש לי תחושה שזה מה שיהיה בסוף…

88nothing
    משתתף

אני מאוד לא אוהב את הזילזול המתמשך ביוסטון.
    הם התחזקו השנה, ויש להם סקורר נוסף שמתאים ליד הארדן.
    הדואו של הארדן את ווסטברוק לדעתי לא נופל מאף צמד אחר.
    אם ספולושה יחזור להיות להיות 80% מהשומר שהיה, יש להם יופי של סגל.

Krit123
    משתתף

יש דברים ביוסטון שנלקחים כמובן מאליו, התלות המוגזמת בטאקר ואריק גורדון למשל. הסגל קצר לאאלה והם משחקים ברוטציה קצרה, הם צריכים לקוות שיעמדו בעומס המטורף הזה.
    טאקר פחות או יותר לבד בעמדה 4 וגם המחליף העיקרי בעמדה 5 עושה רושם, בלי התקדמות משמעותית (בעיקר עקביות) מדנואל האוס הוא יפול מהרגליים.

אני מאמין שמורי יצליח להביא חיזוק, הם צריכים עזרה בדחיפות. אף אחד שם לא נעשה צעיר יותר, לא נראה שננה יסחוב, באתי לכתוב שג'רלד גרין כבר לא רלוונטי לפלייאוף אבל יכל לסתום חורים בעונה הרגילה, ועכשיו אני רואה שהוא כנראה סיים אותה עם שבר ברגל..

ווסטברוק חייב לחזור לקלוע כמו בנאדם, לפחות מהעונשין. בלי השינוי המיוחל בהרגלים אני לא רואה אותם מאיימים על תואר, לאחריות ולמחויבות של כריס פול הייתה נוכחות חיונית, יהיה להם קשה למלאות את החלל הזה, וכששני היוצרים העיקריים הם טיפוסים לא קלים שמסוגלים להתפזר כל העסק יכל לקרוס.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.