הניקס מפטרים את פיזדייל

ראשי פורומים פורום NBA הניקס מפטרים את פיזדייל

מציג 3 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      ניר אור-אל
      מנהל בפורום

צודקים או לא?

Rapgamer
      מנחה

לשמחתי אני לא צופה במשחקים של הניקס ולא יודע להעריך את רמת האימון של פיזדייל. אבל הסגל שלהם מחורבן ונבנה בצורה לא הגיונית בעליל, אני לא יודע למה הם ציפו.

88nothing
      משתתף

לניקס היו מספר שחקנים צעירים בעיקר:  בארט, נוקס, רובינסון שאותם צריכים לקדם.
      ברגע שבקיץ הם החתימו את רנדל, פורטיס וטאג' גיבסון הפ פגעו בהתפתחות והדקות של 2 מתוך ה3.
      דווקא את ההחתמה שלמוריס אני די אוהב, כי סה"כ הוא שחקן בעל ערב ובמהלך העונה הםיוכלו להעביר אותו תמורת נכסים צעירים ו\או בחירות דראפט.

פיזדל נקלע לסיטואציה שלא בטוח שגרג פופוביץ היה יכול לצאת ממנה, ולכן לא ברור מה הניקס ציפו ממנו, אבל אלה הניקס…

Krit123
      משתתף

לצערי כן יצא לי לעקוב אחרי הניקס בקדנציה שלו, אבל אין לי יותר מידי מה להגיד עליו בתור מאמן. הרוטציה הייתה רחבה מידי ולא עקבית מספיק, לא היה ברור מה החזון שלו, איזה סגנון הוא מנסה להנחיל וכו'. המניה שלו בטח לא עלתה בתקופה הזו…

מצטרף ל-88, הייתי מוסיף שבניית הסגל מעקבת את ההתפתחות של כולם. המצב לא היה חייב להיות כזה גרוע, אבל הם לא נרגעו עד שהגיעו לתחתית. הם צריכים להתעשת ולקוות שינחיתו משהו טוב בדראפט, כי המזרח נעשה עמוק ככל שהזמן עובר.

מציג 3 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.