דירוג הפורום: כרמלו מצטרף למשחק

ראשי פורומים פורום NBA דירוג הפורום: כרמלו מצטרף למשחק

מציג 14 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      Rapgamer
      מנחה

סתם

תוצאות הסיבוב האחרון:

10. ניקולה יוקיץ' (17 נקודות). בעונה שעברה דורג 19.
      9. פול ג'ורג' (10 נקודות). בשנה שעברה דורג 10.

התוצאות המלאות- https://docs.google.com/spreadsheets/d/1n_aLq2P01NB1t3ebIsy81VbyutVvNOR3R-3r5LzRUEk/edit#gid=0

אלו 8 השחקנים שנותרו במשחק
      יאניס אנטטקומפו
      קווין דוראנט
      סטפן קרי
      ג'יימס הארדן
      דמיאן לילארד
      קוואי לאונרד
      לברון ג'יימס
      אנת'וני דיוויס

בסיבוב הקרוב נא להצביע לשחקן אחד.
      בהצלחה!

Rapgamer
      מנחה

אז… יש 6 שחקנים שהוכיחו בשנים האחרונות שהם יכולים להיות השחקן הכי טוב בקונטנדרית.
      אלה יאניס, דוראנט, קרי, הארדן, קוואי ולברון.

שני הנותרים הם לילארד ודיוויס.
      לראשון יש תקרת זכוכית מסוימת אבל הוא מממש אותה בכל שנה כמעט.
      השני נוצץ יותר אבל איכשהו זה לא מתבטא בהצלחה קבוצתית.

יש לי נטייה כלשהי אבל נראה מה כותבים פה אחרים ואז אצביע.

Rambere
      משתתף

דיוויס.

על סמך השנה האחרונה שבה לילארד פירק את OKC(literally( ודיוויס עשה קונצים

אני נותן ללילארד את האדג'

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 months, 1 week ע"י Rambere.
      ניר אור-אל
      מנהל בפורום

דיוויס

לילארד

Rapgamer
        מנחה

שחקן אחד!

ברוך
      משתתף

לילארד…

לא מבין את כל אלה שבוחרים בדיוויס. לכל קבוצה בליגה אם הייתי יכול להביא אחד משני השחקנים זה ברור שהייתי מביא את דיוויס…

אולי כי הוא צעיר יותר. אחרת אני לוקח את לילארד.

ניר אור-אל
        מנהל בפורום

בסדר מה אתה צועק?????

דיוויס

Krit123
      משתתף

לא הספקתי אבל הייתי מצביע כמו כולם סיבוב שעבר.
      הייתה התלבטות בין דיים לג'ורג' אבל לילארד הרוויח יתרון קל.

הוא שיפר את טווח הקליעה ומתאמץ יותר בהגנה אבל עדיין לא מוכן להתמסר ללשחק אוף דה בל, ופה ה-downfall שלו. מכריחים אותו להיפטר מהכדור ואז קשה לו לחזור לפריים. זה משהו שאפשר להגיד על הארדן אחד לאחד, רק שהוא יוצר ברמה הכי גבוהה ומשחק בשיטה שמעצימה אותו..

בקיצור, לילארד.

דייויס, בחירה קלה.

Roeii1
      משתתף

לילארד

לצד משחקי שיא יש לו די הרבה משחקים שהוא ׳טוב׳ בלבד. גם לדיים היו כמה פאלטול בפלייאופים בשנים האחרונות

דיוויס במכלול שחקן יותר טוב, עם תקרה יותר גבוהה מלילארד. אני חושב שהסגל שהיה לו באורלינס לא היה הכי מאוזן ומאומן, והיה חסר לו אולסטאר לצדו(ושיסלח לי הולידיי)

shahar
      משתתף

לילארד. דיוויס חצי לבל מעליו.

חושב לדעתי שבכל מקרה צריך להגיע פה גם את השני(לילארד או דיוויס) כי הסיבוב על מקום 7 הולך להיות פה אחד כמעט

FrecCo
      משתתף

דאאאיימ

נראה לי שאפשר לסיים את הסיבוב הזה מחר כשנגיע לאיזה 10-2 ללילארד

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 months, 1 week ע"י FrecCo.
      noam lev
      משתתף

דיוויס

Rapgamer
      מנחה

מצביע

לאורך רוב המשחק נתתי את האדג' לסקילסט על פני הישגים, שבאופן טבעי תלויים יותר בנסיבות.

אני לא בטוח שזה הדבר הנכון לעשות במקרה הזה. הנסיבות של דיוויס הן לא כאלה שמונעות ממנו להגיע לסיבוב הראשון. יודעים מה? עזבו סיבוב ראשון, לפחות מאזן חיובי.

מבחינתי הוא הרוויח ביושר הדחה בסיבוב הזה. אבל אני אתן לו להינות מהספק (הגדול). בואו נראה כיצד יתפקד בסיטואציה שונה. בעונה הבאה דיוויס חייב להביא קבלות או שהוא ימשיך להידרדר אצלי בדירוג גם מתחת ללילארד, אמביד (שאולי הייתי מדרג אותו כבר השנה מעל AD), ואפילו יוקיץ'.

אז הקול שלי הולך לדיים. בשנים קודמות הייתי צריך להגן עליו כדי להשאיר אותו במשחק, אני שמח שהשנה ההערכה כלפיו יותר בקונצנזוס.

Little Sharky
      משתתף

לדעתי ג'ורג' היה עדיף על לילארד ולכן הבחירה היא קלה.

לילארד

צל ענן
      משתתף

<p style="text-align: right;">לדעתי החיסרון בהצבעה אחת בכל פעם היא שדי בקלות נוצר קונצנזוס סביב שחקן אחד… בכל אופן, אני אלך עם דייויס, כי הוא יותר טוב מלילארד אבל הוא לא ממיר את זה להישגים ובגדול נמאס לי מהגישה ש"המועדון לא בסדר והרצפה עקומה", גם אם זה נכון, הייתי מצפה ממנו להשאיר חותם, שנוכל לפחות להגיד, "וואו, דייויס, אולי הוא הפסיד אבל הוא נתן הכל על המגרש". בשביל מה שהוא עשה העונה אין סיבה לדרג אותו גבוה.</p>
      אגב, משהו שחשבתי עליו, אנחנו הרבה פעמים חושבים בדירוג הזה (בשלבים כאלה) על השאלה "אם אני בונה קונטנדרית סביב מי אעדיף לבנות?". אני די בטוח שהתשובה היא דייויס במקרה הזה. אבל מה אם השאלה היא "יש לי שוק קטן וחוזרים בעייתיים, מי ייתן לאוהדים שלי סיבה לבוא למשחקים?" במקרה כזה התשובה היא ליליארד ללא ספק (בעיניי). יאללה חפרתי, שבת שלום

kal
      משתתף

קל מאד – לילארד.

ג'ורג' עדיף עליו ועל דייוויס, וכבר כתבתי על זה בפעם הקודמת (שוכחים לג'ורג' שהוא אכן הוביל קבוצות רחוק, וזה לא שהוא נחלש מאז)

די עם השקר הזה שהוא הוביל קבוצות רחוק. אינדיאנה הייתה קבוצה של חצי גמר מזרח עוד כשהוא היה רול פלייר. כל מה שהשתנה מאז בהשוואה לשנים שהיא  הגיעה שלב אחד רחוק יותר זה שדרק רוז התחיל להתפרק (ואיתו גם שיקגו) וטיפת הדלק האחרונה שנשארה במיכל של בוסטון אזלה.

וזה עוד היה לפני פאקינג 5 שנים ויותר. לאנתוני דייויס בפאקינג ניו אורלינס יש הישגים קבוצתיים מרשימים יותר.

ניר אור-אל
          מנהל בפורום

איזה הישגים יש לדיוויס?

להוביל את הפליקנס לחצי גמר המערב (או בכלל לפלייאוף) זה הישג גדול. זה כבר שנה אחת יותר אובראצ'יברית מג'ורג' מאז שחזר מהפציעה.

Rapgamer
          מנחה

התייחסות מעניינת… כשג'ורג' הגיע לגמר המזרח אתה מתייחס לכל הנסיבות מסביב ומסביר שהוא לא הוביל את הקבוצה רחוק.

כשיוקיץ' מגיע לסיבוב השני זו הוכחה מבחינתך שהוא יכול להוביל קבוצה רחוק, והנסיבות לא ממש מעסיקות אותך.

היה נחמד לאיזושהי עקביות בעניין.

ואם נתייחס עניינית לטענה של Kal- שמע, עברו מאז 5 שנים. אני מסכים איתך שג'ורג' לא הידרדר ברמה, אבל יש גבול לכמה שנים אתה סוחב איתך קרדיט על הישג כזה ישן. הדירוג הוא על יכולת נוכחית ובהתאם אני חושב שצריך לייחס יותר חשיבות להדחות המאכזבות בשנתיים האחרונות, מאשר לאותו פלייאוף 2014.

אם אין בשבילך הבדל בין המזרח ב2014 למערב אשתקד, אז בסדר.

Rapgamer
              מנחה

אתה קצת מתבלבל ידידי.

אני זה שרצה להתייחס לנסיבות של דנבר, ולנתח את היכולת שלהם ביחס לשאר קבוצות המערב אשתקד.

אתה השבת לי- "מי תכלס קבוצה טובה יותר ומי פחות זה דיון תאורטי בלבד שאין לי רצון להיכנס אליו".

כנראה שיש לך רצון כזה רק עם שחקנים שלא באים לך בטוב.

התייחסנו לנסיבות. אתה חושב שהם הגיעו למקום שני וחצי הגמר במזל, ואני חושב שלא.

Rapgamer
              מנחה

1. אמרתי שהתמזל מזלה של דנבר לקבל את הבראקט שקיבלה. זה ברור גם לך, לכן "אין לך רצון" להיכנס לדיון של מי הקבוצות הטובות יותר במערב ובאיזה צד של הבראקט הן נמצאות.

2. אשמח אם תסביר לי מדוע מה שדנבר עשתה השנה נקרא "ללכת רחוק בפלייאוף", ומה שאינדיאנה עשתה ב-2014 לא עונה לקטגוריה הזאת.

1. אני שמח שאתה יודע מה ברור לי ומה לא. אני לא חוזר בי ממה שכתבתי, וממש לא מהמר שהעונה היא תגיע פחות רחוק.
              2. לא אמרתי שאינדיאנה לא הגיעה רחוק. פשוט לא היה מדובר באובראצ'יבינג כמו דנבר בעונה האחרונה. כל דבר פחות מגמר המזרח בעונה ההיא היה נחשב כישלון אדיר. מנגד היו אנשים שהימרו שדנבר לא תגיע לפלייאוף בכלל.
              Rapgamer
              מנחה

1. עובדה שאתה עדיין לא מתייחס לשאלה מיהן הקבוצות החזקות בקונפרנס ובאיזה צד של הבראקט הן נמצאו.

2. אמרת שזה שקר שג'ורג' הוביל את אינדיאנה רחוק.
              אז תחליט- האם אינדיאנה בעצם לא הגיעה רחוק?
              האם הוביל את אינדיאנה שחקן שהוא לא ג'ורג'?
              או שבעצם זה לא שקר…

1. ונניח שאתייחס, איך זה ישנה משהו? מקומות 1-6 במערב אשתקד מול מקומות 1-6 במזרח ב2014. איזה קונפרנס קשה יותר? בוא נגיד שהקבוצה הפחות טובה מבין השישייה המובילה במערב הייתה בקלות מסיימת מקום 3 בקונפרנס ההוא עם אופציה להתקדם מעבר.
              2. אינדיאנה הגיעה לשלב המצופה ממנה בהתחשב בעוצמת הקונפרנס. זה קרה לפני שג'ורג' היה שחקן מוביל ואחרי שהפך לשחקן מוביל. אם בא לך לזקוף לזכותו הישג כזה ועוד בעידן שבו הכדורסל היה שונה לחלוטין ומעט מאוד ממנו עדיין רלוונטי אז שיהיה לך בכיף.
              Rapgamer
              מנחה

1. ראשית, דנבר לא ניצחה אף קבוצה שמדורגת 1-6 בקונפרנס. היא רק הפסידה לאחת כזאת.
              שנית, עדיין לא התייחסת לשאלה האם הקבוצות החזקות במערב היו בצד של דנבר בבראקט, או בצד ההפוך. זו בערך הפעם החמישית שאני שואל.

2. אמרת שזה שקר שג'ורג' הוביל את אינדיאנה רחוק בפלייאוף.
              עד עכשיו לא הסברת מה שקרי במשפט הזה.

1. גם אם תשאל עוד 50 פעם זה לא יהפוך את השאלה שלך ליותר רלוונטית מהסיבה הפשוטה שעובדות > דעות. אם דנבר היא הקבוצה השניה בטיבה או החמישית בטיבה במערב זה משהו שאפשר להתווכח עליו. אי אפשר להתווכח על כך שהיא ניצחה 54 משחקים למרות חודש אחרון של 6-6, סיימה שנייה (לפני הקבוצות שאתה טוען שהן יותר טובות) ועשתה את זה בקונפרנס היותר קשה. לכן אני לא רואה סיבה למה לקחת מיוקיץ׳ הישג שהוא חתום עליו.

2. אם לא הצלחת להבין עד עכשיו אז קשה לי לראות איך אני יכול להסביר לך טוב יותר. אני רק אוסיף שכבר בעבר טענתי שאינדיאנה 2012/13 שבה ג׳ורג׳ היה שחקן של 17 נקודות (ושומר אדיר) הייתה טובה יותר מהקבוצה של שנה לאחר מכן (שבה ג׳ורג׳ כבר עלה ל24 נקודות למשחק והיה המנהיג הבלתי מעורער) ודעתי נשארה בעינה.

Rapgamer
              מנחה

כרגיל עובדות> דעות תקפות רק לסעיף 1 אצלך ונזנחות בסעיף 2

זה משהו שכבר הבנתי מזמן, המוסר הכפול כלפי שחקנים שאתה אוהב לעומת שחקנים שאתה לא אוהב. אבל גם כששמים מולך מראה זה לא עוזר אם אתה עוצם עיניים…

kal
              משתתף

זה לא שהם הגיעו לגמר המזרח, זו גם העובדה שהם עלו ליתרון בסדרה נגד הקבוצה שהייתה הכי טובה בליגה ובאמת עשו קולות שהם מסוגלים להדיח אותה. פול ג'ורג' הפך אותם מסתם קבוצה חביבה לקונטנדרית.

בשנתיים האחרונות יש לג'ורג' שתי נסיבות מקלות (מתחשק לי לכתוב 1. ראסל. 2. ווסטברוק, אבל אתאפק):

1. ראסל ווסטברוק
              2. פציעה שהוא סחב איתו בפלייאוף.

אני מאמין שהוא רק התקדם מהשחקן שהוא היה אז (למרות הפציעה ההיא), והוא פשוט לא היה בסיטואציה נוחה באוקלהומה

מציג 14 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.