דטרויט – אינדיאנה: 25 נק' סקנד צ'נס לדטרויט

ראשי פורומים פורום NBA דטרויט – אינדיאנה: 25 נק' סקנד צ'נס לדטרויט

מציג 3 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      Eliko Ben Lulu
      מנחה

מפגש רביעי ואחרון העונה בין הקבוצות במסגרת העונה הסדירה, ואנו רק בתחילת דצמבר. במשחק הראשון, שהיה גם הראשון של העונה, הפסדנו אחרי רבע אחרון של 36 נק' של דטרויט. במשחק השני, הספסל לא היה קיים, ואינדיאנה נותרה ללא ניצחון מפתיחת העונה. במשחק השלישי, ניצחנו בזכות הספסל; אחרי שני ההפסדים הראשונים נגד דטרויט חשתי שנהיה חייבים לקחת את שני המשחקים הבאים, כדי לא להפסיד את שובר השיוויון נגדם. אלא שמאז, דטרויט הוכיחה שהיא לא קבוצה מאיימת דיה כדי להתקרב למאזן העונתי שלנו, ולכן הערב המשחק הוא פחות חשוב ממה שחשבנו שיהיה. כמובן שרוצים לנצח בכל מקרה, מיינד יו; כדאי לשים לב, שדטרויט מובילה את הליגה באחוזים משלוש. למה אני פחות חושש מהשלשות, ויותר מהנוכחות של דראמונד, שלרוב אין אנו יודעים לעצור אותו;

רבע א': אינדיאנה סובלת מאחוז נמוך
      פתיחת 2-10 של דטרויט ב-4 הדקות הראשונות. הכדור הולך הרבה לבלייק גריפין, שחקן שהחמיץ את כל שלושת המשחקים הקודמים בין הקבוצות. בהמשך, שלשה של לוק קנארד נותנת יתרון דו-ספרתי ראשון – 11 הפרש. זו בריחה מוקדמת של דטרויט, אשר מנצלת פתיחת 2 מ-11 של אינדיאנה מהשדה.

במעבר למחליפים אני כבר רואה שזה הולך להיות ערב שבו שתי הקבוצות תשחקנה ברוטציות קצרות: בדטרויט – דראמונד וקנארד משחקים עם הספסל, באינדיאנה – סאבוניס רץ עם המחליפים. 19-32 לדטרויט בסיום הרבע הראשון. רק 30% לאינדיאנה מהשדה.

רבע ב': רק פיגור 2 הפרש!
      בחצי הראשון של הרבע משחקים הספסלים של שתי הקבוצות, כשאינדיאנה מחוזקת בסאבוניס. המון דקות הערב לדומאס. מקמילן ממש סוגר את הרוטציות, ואתם יודעים מה, לא חושב שזה רעיון רע במשחק כזה.

ההפרש יורד רק ל-2, אבל אז בתחילת החצי השני של הרבע, דומאס מקבל את העבירה השניה, כך שזו הזדמנות לתת לו לנוח, ומיילס טרנר חוזר. בדטרויט חוזר בלייק גריפין, והפיסטונס מיד מגדילים את ההפרש ל-7, ובהמשך גם חוזרים לדו-ספרתי נמוך. יותר מדי איבודים שלנו, ובאופן כללי משחק התקפה לא טוב הערב, משחק שבו כמעט לא רצנו. למרות שמלקולם ברוגדון קצת מתעורר בדקות האחרונות של המחצית, אינדיאנה יורדת בפיגור דו-ספרתי. 44-55 לדטרויט. 7 איבודי כדור לפיסטונס ברבע הזה, מנעו בריחה. בלייק גריפין הוביל עם 11 נק'. סה"כ 16 היו לו במחצית הראשונה. מיי בוי אנדרה דראמונד כבר עם דאבל-דאבל של 12 נק' ו-12 ריב'. אז נסכם: מחצית ראשונה התקפית רעה שלנו. אין לנו תשובה לבלייק גריפין בהגנה, והתקפית מעטים הפוזישנים שבהם הרצנו את מהלכי הכדורסל שלנו. אני מקווה למחצית שניה טובה יותר.

רבע ג': מהפך!
      אינדיאנה פותחת חזק את המחצית השניה. עצירות בהגנה, והתקפית הכדורים מגיעים לטי ג'יי וורן, שהוא היד הנכונה מבחינתי. רק 3 הפרש לדטרויט, וזה מחייב את דוויין קייסי לקחת פסק-זמן מהיר. דקה לאחר מכן, לוק קנארד מבצע את העבירה הרביעית שלו, ויורד. כנראה לא יחזור עד לרבע הבא, וזה סופר-משמעותי. מדובר בשחקן שהורג אותנו כל העונה.

כ-5 דקות לסיום הרבע, וורן משווה את המשחק ב-66 לכל — שיוויון ראשון במשחק! דטרויט ברבע קשוח במיוחד עם המון איבודים שמסתיימים בנק' פאסט ברייק קלות שלנו.

כ-3 דקות לסיום הרבע, שלשה של ג'רמי למב נותנת יתרון שיא – 5 הפרש לאינדיאנה. הופ-הופ-הופ-הופ-הופ. דטרויט בצרות. זה מדהים. כמות הפוזישנים שאנו מצליחים לסיים ברבע הזה בסוף שעון. כל מה שלא עבד בחצי הראשון מצליח עכשיו, ובאחוזים גבוהים למדי. 71-75 לאינדיאנה בסיום הרבע השלישי. דומני שדיברתי על זה במשחק הקודם, שאינדיאנה מבחינה סטטיסטית היא קבוצת הרבעים השלישיים השניה הכי טובה בליגה [אחרי טורונטו], וגם הערב אנו מוכיחים את זה עם 15+ ברבע השלישי. רבע שבו כפינו על דטרויט 5 מ-18 מהשדה [28%] מול 13 מ-21 שלנו [62%] וגם 7 נק' פאסט ברייק ששינו לגמרי את המומנטום השלילי מהמחצית הראשונה. וורן [10 נק'], למב [10 נק'] וברוגדון [7 נק'] היו אחראים ל-27 מ-31 הנק' שלנו ברבע.

רבע ד': וינטג' דריק רוז
      דטרויט מחזירה לעצמה את היתרון, אבל לא להרבה זמן, כאשר אינדיאנה רצה ריצת 0-7 ועולה ליתרון 5. שוב, כמו ברבע הקודם, כתוצאה מאיבודי כדור אומללים של הפיסטונס שמובילים ללייאפים בצד השני.

דקות אחרונות למשחק, היתרון עובר מצד לצד. 3 דקות לסיום, טי ג'יי וורן בסוף שעון קולע את הפדוויי. בצד השני, אנדרה דראמונד משווה את המשחק מהקו עם 1 מ-2. בהתקפה, מיילס טרנר מחטיא שלשה שהוא יודע לקלוע. בצד השני, שחקנים עפים על כדור אבוד, משחק לחימה גדול של מיילס טרנר, שמגיע ראשון לכדור! אבל דורך על הקו בעודו שוכב על הרצפה! וזה יהיה של דטרויט! המשחק מחודש, וקנארד קולע את הג'אמפ שאט – 2 הפרש לדטרויט, כ-2 דקות לסיום. בהתקפה, ברוגדון נופל, אבל יש עבירה. ברוגדון, מקום שני בליגה באחוזים מהעונשין, קולע רק 1 מ-2. היתרון נקודה לדטרויט, כדקה וחצי לסיום. דטרויט משחקת את ההתקפה, אבל דפלקשן שלנו בהגנה מצליח לייצר איבוד כדור! ויש עבירה של דראמונד על סאבוניס! עבירה חמישית של דראמונד. סאבוניס מהק. . .מחטיא את הראשונה. 1:22 לסיום. סאבוניס קולע את השניה. שיוויון 99. דריק רוז מוציא את ההתקפה, וקולע את הפלוטר. בהתקפה, וורן עולה לזריקת אוף-באלאנס סופר-קשה עם יד בפנים, אבל קולע את זה מחצי-מרחק! איזה שחקן! איזה ווינר! שיווין 101, יורדים לפסק-זמן, 50.3 שניות על שעון המשחק. מיד נחזור.

חזרנו. דריק רוז עם הכדור, מוציא בפיק אנד פופ לבלייק גריפין, שצולף את זה! נו, באמת, אוף איתך. פסק-זמן של אינדיאנה, 41.4 שניות לסיום. שרטט אותנו, מקמילן.

חזרנו. ברוגדון חודר, אבל נתקע בדראמונד, ומאבד. בואו נראה את ההילוך החוזר. . . כן, מהידיים של ברוגדון, דראמונד סגר אותו נקי. זה יכריע את ההתמודדות. בסיום 101-108 לדטרויט. הפסד כואב. הרשנו להם 37 נק' ברבע הרביעי [!!!]. פשוט נתנו להם את המשחק. דטרויט משלימה, אפוא, ניצחון עונתי 1-3 על אינדיאנה. נדבר הערב על 25 נק' של הפיסטונס בהזדמנויות שניות בהתקפה – מספר חריג ביותר, מתוך זה 12 נק' רק ברבע האחרון – ולא מפתיע, בערב שבו אני מרשה להם 14 ריב' התקפה [9 יותר מאיתנו] ומפסיד להם 18 הפרש בריבאונד. המתרצים יגידו שזה אפקט אנדרה דראמונד, אבל זה לא הסיפור בעיניי. ידענו לנצח אותם גם כשדראמונד מגיע למספרים שלו. לא קיבלתי מהקבוצה מספיק 'גריינד' ברבע הרביעי, וכמובן שאין מה לדבר על חוסר היכולת של מקמילן לצאת מפסקי-זמן עם מהלכים מנצחים. ולגבי השלשות – רק 11 היו לפיסטונס, ב-44% מהשדה אמנם, אבל הם הלכו 3 מ-4 ברבע הרביעי והמכריע, כך שאני לא מתעודד משום דבר במשחק הזה.

השחקן המצטיין: אנדרה דראמונד. 25 נק' [17-9 מהשדה, 1-0 משלוש, 9-7 מהקו] ו-22 ריב' [7 בהתקפה] ב-41 דקות [פלוס 17]. קלע 11 מה-25 שלו ברבע האחרון [שיחק את כל הרבע הרביעי];

בלייק גריפין השלים עם 25 נק' [3 שלשות] משלו; לוק קנארד הוא הצלע השלישית בחמישייה כל העונה, תרם 15 נק' [2 שלשות], מתוכן 11 ברבע הראשון. בעיית עבירות מוקדמת הגבילה אותו, אחרת סביר להניח שהיה עושה יותר נזק; דריק רוז ניצח את המשחק מהספסל, והוא מסיים עם 14 נק' ו-5 אס' [2 איבודי כדור] ב-26 דקות. קלע 10 נק' ברבע הרביעי. נגיד שב-2 הדקות האחרונות של המשחק השתלט על העניינים כשקלע 4 נק' [2 מ-2 מהשדה] ומסר 2 אסיסטים. הוא די ניצח להם את זה. אני לא מחובבי דריק רוז, מעולם לא הייתי ומעולם לא הבנתי את האהדה הכה גדולה שיש כלפיו, אבל אני שמח בשבילו שהוא עוד רלבנטי, והערב הוא בהחלט הנהיג;

באינדיאנה, טי ג'יי וורן היה היד החמה שלנו, וכשמהלכי התקפה עברו דרכו זה הסתיים טוב. היו לו 26 נק' [11 מ-18 מהשדה]; מלקולם ברוגדון קלע 21 נק' ומסר 5 אס' [אבל מול 3 איבודי כדור, אחד מהם הכריע את ההתמודדות]; דומאנטס סאבוניס רושם דאבל-דאבל עם 18 נק' ו-13 ריב' [2 בהתקפה]; מיילס טרנר בעוד ערב אנמי, תרם רק 4 נק' ב-1 מ-8 מהשדה [ללא אף שלשה]. היו לו גם 4 חס';

טי ג'יי ליף: התלבש, אבל לא שיחק משחק חמישי ברציפות. למעשה לא קיבל יותר מ-8 דקות מאז ה-17 בנובמבר.

המשחק הבא — סוגרים את מסע משחקי החוץ בניו-יורק, הערב השני של בק-טו-בק, נגד הניקס, שסופרת שמונה הפסדים ברציפות, והיא תגיע ללא מאמנה דייויד פיזדייל, שפוטר הלילה. לט דה דייויד בלאט רומרז ביגין.

Eliko Ben Lulu
      מנחה

מנהלי הפורום שלום,

מעדכן שהתקלה טופלה, והתגובות מפורסמות לי מבלי להמתין לאישורכם. כמו שאפשר לראות, אני גם לא צריך לערוך יותר, כי מעתיק את המלל מתוך קובץ Word במקום ה-Notepad.

להתראות בשמחות כדורסל NBA ואחרות!

גו אינדיאנה! גו טי ג'יי ליף!

שבוע טוב לכולם!

Rapgamer
      מנחה

1. שמח לראות שכעת ההודעות שלך מפורסמות בלי בעיה.

2. מה אתה אומר על מיילס טרנר- הגיע הזמן לטרייד?

Eliko Ben Lulu
      מנחה

לטרנר יש בעיה לשמור על יציבות. הוא שחקן טוב להרבה קבוצות, אבל אני חושב שמהרגע שדומאס הפך לדומאס של השנה, אני לא יכול להצדיק את הדקות שלו יותר. יש פה איזה פרדוקס, כי כאילו, אתה מסתכל על המספרים שלו והוא נתפש כאיזה חוסם גדול [והוא באמת חוסם ענק, אין ויכוח] שמוביל את ההגנה, אבל האמת היא שהוא מאוד רך, מאוד חדיר, מאוד איטי, פוט וורק של סנטר כבד למרות שהוא לא, ואני גם לא מי יודע מה אוהב את העובדה שהוא חי על זריקות מבחוץ. בימים שזה לא נכנס, ויש יותר כאלה העונה מבעונות קודמות, זה נראה רע. להגיד שהוא מפסיד לנו משחקים כמו שהאוהדים שלנו מציירים את זה, אז אני לא חושב. הוא עדיין שחקן שאתה רוצה בקבוצה שלך, לא כל כך מהר זורקים אותו, בואו לא נגזים. אבל אני חושב שאם יש הזדמנות לטרייד, שקודם כל יוריד את ההתחייבות של הקבוצה בגין החוזה הגדול שלו ארבע שנים קדימה, ולמרקט קטן כמו אינדיאנה זה יכול להיות משמעותי, ועל הדרך גם נתחזק בשחקן אחר, אולי איזה רסטריקטד פרי אייג'נט כזה שמפחדים לשלם לו כסף גדול אבל מתאים לסגנון שלנו, אז אני בעד. אני צריך לעבור על הרשימה ולחשוב את מי אני רוצה, אבל קודם נמתין חודש, נראה איך ויקטור חוזר, ואז נבין מה אנחנו רוצים לעשות כשנהיה גדולים.

מציג 3 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.