בדיוק שבוע עבר

ראשי פורומים פורום NBA בדיוק שבוע עבר

מציג 2 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      ניר אור-אל
      מנהל בפורום

פחות או יותר בשעה הזאת התחילו השמועות לרוץ, אמרנו שזה לא יכול להיות, סתם שמועה טיפשית אבל תוך זמו קצר מאוד התברר שזה אמיתי.

קובי בראיינט, איננו.

משום מה זה לא עוזב אותי, לא הייתי מאוהדיו, ההיפך הוא הנכון. ובכל זאת זה נתקע בראש. אני לא בטוח שזה דווקא בגלל קובי אלה יותר בגלל הדרך הנוראית שבה זה קרה כתשעה אנשים(כולל שתי ילדות בנות 13 בלבד) פשוט התפוצצו.

תחשבו על זה, עבר שבוע ואין לוויות, פשוט כי אין מה לקבור.

עבר שבוע והזעזוע עדיין קיים.

Rambere
      משתתף

אני חושב שזה משפיע על הרבה אנשים כי הם ראו אותו גדל להם מול העיניים על גבי מסך הטלוויזיה. מגיל 18 עד גיל 38 זה המון זמן.

מה שהוא גם גרם להמון אמוציות שונות אצל אנשים במשך השנים.

שמחה,עצב,כעס,תדהמה ומה לא. פשוט נגע באנשים בכל דרך אפשרית.

וכמובן המוות עצמו בסגנון של טרגדיה יוונית רק העצים את העניין..

https://youtu.be/2OJQ-klV3tI

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 4 months ע"י Rapgamer.
      • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 4 months ע"י Rambere.
      Eliko Ben Lulu
      מנחה

אכן. אותי זה תפס לא מוכן אולי יותר מחלק מהאוהדים האחרים, כי הוא המשיך להיות חלק מהתודעה שלי אחרי הפרישה. כל קטעי הוידאו הללו שמראים, מתוך תכניות אירוח, והיו לו הרבה הופעות בתכניות הללו, ראיתי אותם בזמן-אמת, או נגיד, יום אחרי ששודרו. ואז פתאום שקורה דבר כזה, קשה להבין. אני חושב שיותר ויותר העניינים חוזרים לשגרה, אין ברירה אחרת, אבל עוד מעט פגרת ה'אול סטאר', אני יודע שהחגיגות יוקדשו לקובי, בטח כשזה נערך בעיר כדורסל כמו שיקאגו, שידעה איזושהי היסטוריה אישית איתו, גם אם זה לא התממש לכדי מעבר מלוס אנג'לס. אני מניח שמייקל יגיע. לפני שכל זה קרה, הייתי בטוח שזו תהיה הזדמנות לחגוג את מייקל אחרי הרבה שנים שלא עשו לו את זה בשיקאגו, ותראו איך התכניות השתנו בין רגע. הוא יגיע, כנראה, אבל לא מהסיבות שרציתי. זו תהיה גם הזדמנות לשמוע מהשחקנים על ההתמודדות שלהם בימים האחרונים. עד עכשיו לא באמת שמענו מה יש להם לומר, חוץ מראיונות קצרים אחרי משחקים. תמיד בסופ"ש יש להם הזדמנות לדבר בגובה העיניים, בדופק במנוחה. יהיה מעניין לראות את הצד שלהם בסיפור.

Krit123
        משתתף

אני מחכה לשמוע מפאו גאסול האמת, או שיצא לו לדבר ופיספסתי.

מציג 2 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.