אינדיאנה – ניו יורק: מרקוס מוריס היה גדול

ראשי פורומים פורום NBA אינדיאנה – ניו יורק: מרקוס מוריס היה גדול

מציג תגובה משורשרת 1
  • מאת
    תגובות
      Eliko Ben Lulu
      מנחה

פרולוג: תגידו לי, אתם לא מפחדים מה'קורונה וירוס'? לא, ברצינות. ראיתי לפני כמה זמן, לא יודע, אולי חצי שנה, אולי שנה, סרט תיעודי על מה שנקרא, 'הסכנה שבהתפרצות מגפה ויראלית בלתי ניתנת לעצירה'. מסתבר, משהו שמפחדים לומר את זה בריש גלי אבל הוא נכון, וכל מי שמבין בעסק הזה ידע וחושב שיש סיכוי סביר, שיום אחד, לאו דוקא מה שקורה עכשיו אבל יום אחד, תתפרץ מגפה קטלנית, משהו עם אפקט דומה ל'שפעת הספרדית' או 'אבעבועות שחורות', שלא יהיה לנו החיסון המיידי לה, והתוצאה תהיה הידבקות המונית שיהיה בלתי אפשרי לעצור אותה, פשוט כי היום העולם השתנה, הוא קטן יותר, אנשים מחוברים יותר, כך שהדבקה בחור נידח מיד תתפשט למדינות נוספות. אני זוכר שיצאתי מהסרט הזה עם מחשבה שאם מדענים רציניים שהתראיינו, לא תגידו אנשים קונספירטורים הזויים שמחפשים להבהיל אנשים בשביל הטריל, אלא אנשים רציניים באמת, אנשי מחקר, חושבים שהתרחיש של הדבקה המונית הוא אפשרי, אז באמת יש סיבה לדאגה. אתם יודעים, מדברים תמיד על אסטרואיד שיפגע בנו, כמה סרטים עשו על זה החרא הבדיוני הזה, אבל האמת, הדברים הקטנים הם שיביאו לסוף האנושות. לא פצצות אטום ולא אמו, אלא היגיינה בסיסית, לשטוף ידיים אחרי שנוגעים בטוסיק. בקיצור, כל זה היה פרסומת יפה לצמחונות. אל תאכלו בעלי חיים, זה עסק מלוכלך, ומצמחים אי אפשר להידבק. הפרולוג הובא בחסות ארגון PETA.

מפגש שני העונה בין הקבוצות. במשחק הראשון, ניצחנו אותם במותחן שהוכרע על עשירית השניה;

רבע א': לא מוצאים את הסל

פתיחה טובה של הניקס. ריצת 0-9 שלהם נותנת יתרון דו-ספרתי ראשון – 10 הפרש, אחרי 5 דקות של כדורסל. אינדיאנה עוד לא מוצאת את הסל, 2 מ-9 מהשדה בלבד.

ויקטור אולדיפו עולה כמחליף וממהר להחטיא שתי זריקות מהשדה. הריצה ממשיכה, והיא כבר 3-16 לניקס, בעוד אינדיאנה תקועה על 7 נק' ב-8 הדקות הראשונות. 11-24 לניו יורק בסיום הרבע הראשון. הניקס כמעט שוברים שיא פרנצ'ייז שלהם בנק' הגנה, אבל רק כמעט, כאשר עומד בעינו השיא מ-1996 נגד הקליפרס, במשחק שבו הם ספגו רק 8 נק' באחד הרבעים. מבחינת אינדיאנה, 11 נק' התקפה זה שיא שלילי עונתי שלנו. רק 4 שחקנים קלעו, רק 22% קבוצתי מהשדה. 1 מ-7 מהשדה לאולדיפו, 0 מ-4 לברוגדון. 19 ריב' לניקס. 19 ברבע אחד זה מטורף.

רבע ב': יתרון 17 לניקס! סייייי ווואט

3 דקות מפתיחת הרבע, העניינים לא מתפקדים. הניקס עולים יתרון 17 [!] במהלכה של ריצת 0-7. אני מרגיש מושפל. אצלי בבית הם עושים את זה, אחר כך אנשים מתפלאים למה אני לא מארח.

אבל אז, אינדיאנה מגיבה בריצת 0-8, ריצה ראשונה שלנו הערב ודקות ראשונות שאנו שווים משהו בכלל, וההפרש חוזר לחד-ספרתי. הרבה מזה מאחורי דומאנטס סאבוניס, ה'אול סטאר' הנהדר שלנו. הנה, דחפתי את עניין ה'אול סטאר'. תאכל ת'לב, נייט דאנקן!

התקפית הרבה יותר קל לנו ברבע הזה, או לפחות בחצי השני של הרבע. רואים את הסל טוב, הולכים עד הטבעת כשרוצים. זה מתחיל להתחבר, אבל הניקס יורדים ביתרון דו-ספרתי. 39-50 לניקס במחצית. 11 נק' לדומאס סאבוניס ברבע השני.

רבע ג': השלשות עושות מזה משחק

התפוצצות שלנו בדקות הראשונות. לא 'התפוצצות', לא הייתי קורה לזה ככה, אבל שליטה. ההפרש יורד ל-4, הניקס לא מסוגלים להשיג עצירות יותר.

בדקות הבאות, הניקס שומרים על יתרונם בזכות משחק פיזי הערב של ג'וליוס רנדל, שמשחק המון פנימה ואוהב את המגע הגברי. כ-5 דקות לסיום הרבע, הוא חופר בצבע ומפיל את טי ג'יי וורן, שנחבט בראשו בעודו שוכב על הקרקע. לא היתה עבירה של רנדל במהלך, זה נקי. וורן מדדה לחדר ההלבשה לצורך קבלת טיפול. הפרוגנוזה: הוא סובל מזעזוע מוח וצפוי לעבור את פרוטוקול הליגה, מה שיביא להיעדרותו מהמשחק הבא.

כ-4 דקות לסיום הרבע, שתי שלשות בק-טו-בק של מיילס טרנר, וההפרש רק 2 לניקס. מרקוס מוריס סיניור מגיב עם 2 שלשות משלו. 71-72 לניקס בסיום הרבע השלישי. מוריס [9 נק'] ורנדל [7 נק'] אחראים ל-16 מ-22 הנק' של הניקס ברבע השלישי [שניהם שיחקו את כל הרבע]. 8 מ-22 הנק' של הניקס הגיעו בהזדמנות שניה בהתקפה. רבע שבו קלענו 6 מ-7 משלוש, ודרך זה נכנסו למשחק אחרי מחצית ראשונה רעה.

רבע ד': #מרקוס מוריס

פוזישן ראשון שלנו ברבע מסתיים בשלשה של מיילס טרנר בפיק אנד רול עם טי ג'יי מקונל, וזה יתרון 2 לאינדיאנה — יתרון ראשון שלנו הערב! מוטב מאוחר מאשר לעולם לא.

המומנטום כביכול שלנו בדקות הללו, הקהל במשחק, אבל זה לא מתבטא בתוצאה, הניקס נשארים איתנו, ובאמצע הרבע זה 80 לכל. זה יכול ללכת לכל צד. בדקות הבאות, אינדיאנה לא פוגעת בהתקפה, שוב דקות חלשות שלנו, שוב אין מספיק יצרתיות בחלק הקדמי. אצל הניקס ממשיך להרוג אותנו מרקוס מוריס, ו-3 דקות לסיום הוא נותן יתרון 6 לקבוצתו. בשלב הזה, אינדיאנה 4 דקות ללא נקודות. מוריס ממשיך בשלו, ואחרי עוד סל מחצי-מרחק הניקס ביתרון 8, כ-2 דקות לסיום. זה מתחיל להתרחק מאיתנו. אני לא נותן למרה השחורה לשקוע, עוד יש סיכוי, אבל חייבים עצירות. דקה לסיום, ההתקפה משוחקת יפה בין ה'ביג ת'רי' שלנו – ברוגדון, סאבוניס ואולדיפו – כאשר האחרון משחק יפה את הפיק אנד רול עם סאבוניס, וזה מוצא בפינה את ברוגדון החופשי לשלשה, אלא שהזריקה לא נכנסת, אין אנד אאוט, וזה כנראה יכריע את המשחק. במקום 3 הפרש, הכדור של הניקס ביתרון 6. בצד השני, מוריס מחטיא מבחוץ, הריבאונד הארוך מגיע לדומאס, שמסיים בדאנק, ועבירה! השופטים קוראים עבירה של מוריס על דומאס! 36.4 שניות לסיום, רק 4 הפרש לניקס, ודומאס גם ילך לקו. דומאס מהקו. . . קולע. פסק-זמן של הניקס, יתרון 3 להם. מיד נשוב.

חזרנו. מוריס מקבל מאחורי החסימה, קולע מחצי מרחק! אוי ואבוי לי, כל כך שקוף. לא יצאנו עליו, כלום, הגנה חלשה. זה על מיילס טרנר. הכי שקוף בעולם ואתה נותן לו את המבט, יא אללה שלך. 5 הפרש לניקס, 19.6 שניות לסיום, פסק-זמן של אינדיאנה. בול גיים. בסיום 85-92 לניקס. ניו יורק קוטעת רצף של 7 הפסדים נגד אינדיאנה, כולל 4 הפסדים ברציפות על אדמת אינדיאנה. ערב מאכזב מאוד, אבל אם אתם זוכרים, התרעתי. אמרתי בסיכום המשחק הקודם, שזה מוקש. אני מכיר את הקבוצה שלי ויודע שאנו בתקופה לא טובה. פתחנו לא טוב, כפי שקורה לנו במשחקים האחרונים, וגם סיימנו לא טוב, עם בצורת נקודות ב'מאני טיים' ו-5 מ-18 מהשדה ברבע האחרון.

השחקן המצטיין: מרקוס מוריס סיניור. 28 נק' [21-10 מהשדה, 7-3 משלוש, 6-5] ו-6 ריב' [2 בהתקפה] ב-35 דקות [פלוס 14]. 12 מה-28 שלו נקלעו ברבע האחרון, וסה"כ 21 מה-28 נקלעו בחצי השני. הביא להם את הניצחון במו ידיו;

ג'וליוס רנדל עם דאבל-דאבל של 16 נק' ו-18 ריב' [4 בהתקפה]. 18 ריב' זה שיא עונתי לרנדל; מעבר לזה אין על מי לדבר, בטח לא על דניס סמית' ג'וניור המאכזב, שהלך 2 מ-9 מהשדה ב-27 דקות ועושה עונה רעה כל כך. ואולי בגלל זה האכזבה כבירה מהצד שלנו. שיחקנו נגד קבוצה שלא היתה אמורה לנצח היום;

באינדיאנה, דומאס סאבוניס עם 25 נק' [10 מ-15 מהשדה] ו-8 ריב' [1 בהתקפה] במשחקו הראשון בקריירה כ'אול סטאר'. היה טוב מהפתיחה, אחראי לשליש מהנקודות שלנו בערב הזה, ואכן, הוא היחיד שתיפקד; מלקולם ברוגדון תרם 8 נק' [0 מ-5 משלוש], 7 ריב' [1 בהתקפה] ו-12 אס' [3 איבודי כדור]; טי ג'יי וורן סיפק רק 5 נק' ב-2 מ-5 מהשדה. נפצע, לא חזר, ואף שהיתה לנו הזדמנות לנצח גם בלעדיו [והינו צריכים לעשות את זה], אולי איתו זה היה נגמר אחרת; ויקטור אולדיפו הלך 2 מ-14 מהשדה ב-22 דקות, טוב מספיק בשביל 7 נק' מהספסל. כפה את עצמו ברבע הראשון, לא אהבתי את זה;

טי ג'יי ליף: התלבש, אבל לא שיחק.

המשחק הבא — מארחים את דאלאס [ב'], שתגיע דומני ללא לוקה דונצ'יץ הפצוע.

Eliko Ben Lulu
      מנחה

נגיד גם שהניקס ניצחו אותנו 23 הפרש בריבאונד [!!!!!!!], כולל ניצחון 4-19 בנק' מהזדמנויות שניות בהתקפה. קונטנדרית לא יכולה להרשות כזו נרפות במשחק בית. פשוט לא הגענו, הצדק נעשה.

מציג תגובה משורשרת 1
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.