אינדיאנה – ניו אורלינס: הפסד חמישי ברציפות!

ראשי פורומים פורום NBA אינדיאנה – ניו אורלינס: הפסד חמישי ברציפות!

מציג 0 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #33417
   Eliko Ben Lulu
   מנחה

   מפגש שני העונה בין הקבוצות. במשחק הראשון, הובסנו קשות במשחק שזכור בגלל ההיסטוריה המשפחתית שנרשמה בו, כאשר שלושה אחים – ג'רו הולידיי בניו אורלינס, וג'אסטין וארון באינדיאנה – שיחקו. זו היתה הפעם הראשונה בתולדות ה-NBA ששלושה אחים חלקו יחד את המגרש בו-זמנית; הפליקנס מגיעים הערב בהרכב חסר, כשהם עולים ללא ברנדון אינגרם [קרסול], שחקנם הטוב ביותר העונה, שנפצע נגד שיקאגו. זאיון וויליאמסון [קרסול] מתלבש, אבל לא ישחק. באינדיאנה, טי ג'יי וורן [זעזוע מוח] השלים את פרוטוקול הקונקאשן ויחזור לאחר היעדרות משלושת משחקינו האחרונים. מי שלא יתלבש הוא ויקטור אולדיפו, שאמנם בריא לשחק, אבל יתנו לו לנוח את הערב השני של בק טו בק;

   רבע א': לא נראים טוב

   הפליקנס מגיעים בקלות מדי למצבי קליעה, ההגנה שלנו לא אגרסיבית מספיק. בדקות האחרונות האחוזים שלהם יורדים. אינדיאנה מבחינה התקפית לא מרשימה, כשמעט מאוד שחקנים מעורבים, ונוטה להתפשר יותר מדי על יכולת אישית. 26-31 לניו אורלינס בסיום הרבע הראשון. 6+ לפליקנס עלינו בריבאונד. 12 נק' לג'רמי למב [2 שלשות].

   רבע ב': יתרון דו-ספרתי לפליקנס

   בפתיחת הרבע, צוות השידור של הפליקנס מארח את בונזי וולס, שחקן העבר, ששיחק בקבוצה ב-2008. האמת, לא זכרתי שהוא עוד שיחק כדורסל ב-2008, זכרתי אותו זקן יותר.

   4 דקות בתוך הרבע, התנגשות ראשים בין ג'רו הולידיי לדומאנטס סאבוניס מובילה לחתך עמוק בגבה של ג'רו, חתך שגורם לו לדמם. זה נסטי, פשוט נראה מגעיל, אבל הוא יתאושש. בינתיים ארון הולידיי, אחיו הצעיר, חוטף עבירה טכנית, כשמתלונן לשופטים שלא היה כלום, שאחיו סתם בכיין.

   מפה לשם, הפליקנס כבר בריצת 0-10, והם עולים ליתרון דו-ספרתי ראשון הערב – 12 הפרש. ובצדק. אינדיאנה מאכזבת. לקראת סיום דקות יותר טובות שלנו מפחיתות מעט מההפרש, אבל זו עדיין לא יכולת שאני מצפה במשחק בית שלנו. 55-60 לניו אורלינס במחצית. 13 נק' לג'יי ג'יי רדיק ברבע השני [2 שלשות].

   רבע ג': כדורסל רע, איזה זריקות הם לוקחים שאלוהים יעזור לי

   פתיחה מזעזעת של הפליקנס למחצית השניה, כשהם מחטיאים את כל 10 הזריקות הראשונות שלהם, ולפחות 4 באותה התקפה שבה פשוט לא הצלחנו לקחת את הריבאונד. זה המזל שלנו, שהערב אנו פוגשים יריבה נחותה שלא יודעת להעניש.

   הכדורסל הרע ממשיך גם בחציו השני של הרבע. שתי הקבוצות לא מוצאות את הסל, לפרקים הזריקות תופסות רק לוח, אבל מדי פעם נכנסות השלשות בצד של הפליקנס, שמחזירות להם את היתרון. הרבע מסתיים עם מהלך אנד וואן של ג'רו הולידיי, למרות שלדעתי לא היתה צריכה להינתן המשכיות. 85-88 לניו אורלינס אחרי שלושה רבעים של כדורסל לא טוב. אינדיאנה עם 10 מ-13 מהקו ברבע הזה, כשלפליקנס 15 זריקות עונשין כל המשחק עד עכשיו. שחקני ניו אורלינס יושבים על 42% מהשדה אחרי רבע שבו קלעו 11 מ-32 [34%], אבל גם 12 שלשות יש להם הערב, וזה עושה את ההבדל. יש להם גם יתרון בריבאונד עם 14+ .

   רבע ד': #ג'רו הולידיי

   המון איבודי כדור ב-2 הדקות הראשונות. כמה טעויות אנחנו עושים הערב.

   היתרון עובר מצד לצד. טי ג'יי מקונל מנהל היטב את המשחק בדקות האלו, ואף קולע שני סלים יפים בתוך הצבע כשאין מי שיקח אחריות. ריצת 0-7 שלנו בסביבות אמצע הרבע, נותנת לנו יתרון שיא הערב – 4 הפרש. אבל ג'רו הולידיי מיד עונה ומוביל ריצת 0-7, שמחזירה יתרון 3 לניו אורלינס. 4 דקות לסיום, מיילס טרנר קולע את השלשה 'רק רשת', שיוויון 106 לכל. בהתקפה הבאה, ג'רמי למב, היחיד אצלנו שעשה את העבודה מבחינה התקפית, נותן יתרון עם סל מחצי-מרחק. כ-2:30 דקות לסיום, ג'רו מקבל לבבבבד בפינה, איך נותנים לו את זה, והוא קולע. ושוב, זה יתרון 3 לפליקנס. סאבוניס חופר בצבע וקולע, אבל הולידיי מגיב עם לייאפ בצד השני. ברוגדון מחטיא, ובצד השני לונזו בול מתבודד על מיילס טרנר, מטעה יפה ובמקום לקחת את הזריקה מבחוץ הולך עד הטבעת, וקולע את הלייאפ. מהלך יפה של לונזו, אבל זה מיילס טרנר בשבילכם, אין לו רגליים לשמור גם את סבתא שלי. היתרון 5 לניו אורלינס, 1:15 לסיום. נרד לפסק-זמן. זה נראה לא טוב.

   חזרנו. ג'רמי למב מקבל, עולה לזריקה אחרי המעבר בחסימה, ומחטיא. בצד השני, ג'רו הולידיי, מי אם לא הוא, קולע את השלשה – 8 הפרש לפליקנס, 45 שניות לסיום. בול גיים. בסיום 117-124 לניו אורלינס. הפליקנס משלימים סיזן סוויפ על אינדיאנה. הם סיימו את המשחק בריצת 9-18 ב-3 הדקות האחרונות, וזה סיפור המשחק. אין הרבה מה להגיד, שיחקנו קטסטרופה. משחק נוסף שבו אנו מובסים בריבאונד, ועוד איך מובסים: 16+ לפליקנס, כולל 16 [!!!!!!!] ריב' התקפה שלהם מול 2 שלנו. זה הפסד חמישי ברציפות לאינדיאנה, לראשונה העונה ולראשונה מאז ה-3 בינואר, 2018.

   השחקן המצטיין: ג'רו הולידיי. 31 נק' [22-10 מהשדה, 7-4 משלוש, 8-7 מהקו], 6 ריב' [2 בהתקפה], 10 אס' [4 איבודי כדור] ו-3 חט' ב-32 דקות [פלוס 13]. 17 מה-31 שלו הגיעו ברבע האחרון. קלע 14 מ-18 הנק' של הפליקנס ב-2:30 הדקות האחרונות של המשחק;

   לונזו בול עם 15 נק' ו-7 אס' [3 איבודי כדור]; דריק פייבורס עם דאבל-דאבל של 15 נק' [6 מ-8 מהשדה] ו-11 ריב' [3 בהתקפה]; ג'יי ג'יי רדיק השלים עם 23 נק' [3 שלשות] ב-28 דקות מהספסל;

   באינדיאנה, ג'רמי למב הוביל עם 26 נק' [9 מ-13 מהשדה]. צבירת הנקודות שלו היתה טובה. היו לו דקות טובות; דומאנטס סאבוניס עם ערב שקט של 16 נק', 8 ריב' ו-6 אס' [3 איבודי כדור]; מלקולם ברוגדון עם 17 נק' [2 שלשות], 8 ריב' [1 בהתקפה] ו-6 אס' [2 איבודים]; טי ג'יי וורן קלע 22 נק' ב-9 מ-12 מהשדה;

   טי ג'יי ליף: התלבש, אבל לא שיחק.

   המשחק הבא — מארחים את ברוקלין [ב']. תקופה לא טובה עוברת עלינו. למזלנו פגרת ה'אול סטאר' קרובה, כך שכל מה שאני מבקש זה לשרוד רק עוד שני משחקים, ננוח ונעשה חושבים מה לא עובד.

מציג 0 תגובות משורשרות
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.