איזה משחק בין יוטה למילווקי

ראשי פורומים פורום NBA איזה משחק בין יוטה למילווקי

מציג תגובה משורשרת 1
  • מאת
    תגובות
      Rapgamer
      מנחה

הג'אז נעלו את הצבע המחצית הראשונה, קונלי התפוצץ התקפית והם בנו יתרון 20 נקודות. יאניס באחת המחציות הכי חלשות שלו בקריירה, רק 2 נקודות.

התגובה של הבאקס לא איחרה להגיע והם עשו שתי ריצות ברבע השלישי. הראשונה נעצרה עם מהלכים גדולים של בוגדנוביץ', השנייה הורידה אותם לקראת הרבע האחרון בפיגור 6 בלבד. יאניס עם 21 נקודות ברבע, שיא קריירה שלו.

ברבע האחרון מילווקי נצמדה למרחק פוזשן בודד ואפילו עלתה ליתרון ראשון במשחק. יאניס ספג עבירה חמישית (תוקף) ושישית, מילווקי במינוס 8 דקה וחצי לסיום, נראה כמו בול גיים. אלא שאז מיצ'ל מאבד כדור וסטרלינג בראון שם לייאפ, יוטה עושה עבירה בריבאונד על מידלטון (בבונוס) ומילווקי איכשהו משווה 8 שניות לסיום.
      משחק של פוזשן אחד? לא בדיוק. מיצ'ל עם כדור אחרון ביד, מנסה להיכנס לסל וג'ורג' היל חוטף לו מהידיים! מהלך גדול, כדור אחרון של מילווקי 2 שניות לסיום.
      הבאקס מכניסים כדור למידלטון שמנסה ליצור זריקה, יוצא לו צעדים והכדור עובר חזרה ליוטה. 1.3 שניות לסיום, עדיין ב-regulation.
      יוטה לוקחת פסק זמן, בוגדנוביץ' מצליח לברוח למידלטון אוף דה בול ומשיג מבט יחסית טוב:
      https://www.youtube.com/watch?v=66bCtdptcdA

איזה סל ענק. בחיי שבאתי לפרגן לבויאן בלי קשר, בכל פעם שאני רואה אותו משחק הוא מרגיש לי אנדרייטד. סקורר של 20+ נקודות במועדון 50-40-90. איזה מלך. גם בהגנה הוא טוב.

Rapgamer
      מנחה

הלייקרס ניצחו את מיאמי במשחק low score בעקבות אחוזי שלוש נמוכים של הלייקרס וסופר-נמוכים של מיאמי.

הנקודה המעניינת מהמשחק שההיט שמרו רוב הזמן באיזורית עם 2 מלפנים ו-3 מאחור. אני ראיתי את הלייקרס מפרקים את ההגנה הזאת די בקלות עם משחק in between של דיוויס, מקבל כדור באיזור העונשין ויכול לעלות לג'אמפר או לתת כדרור אחד והוא כבר בטבעת. אולי זה לא משקף את הדינמיקה של המשחק כי בסך הכל הלייקרס קלעו באחוזים די נמוכים.

עוד בלט שמיאמי מתקשה לסיים בצבע של הלייקרס. אנת'וני דיוויס סוס שחור ל-DPOY.

מציג תגובה משורשרת 1
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.