אוקלהומה סיטי שיכלה להיות

ראשי פורומים פורום NBA אוקלהומה סיטי שיכלה להיות

מציג 2 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      שגיא רפאל
      מנהל בפורום

כשהמירוץ לMVP בין הארדן וווסטברוק (ולברון ועוד) מתחמם, עולים יותר ויותר דיבורים על אוקלהומה סיטי שיכלה להיות

הנה הכתבה מהיום של יובל בוואלה על הרגע שהגדיר את הפירוק של הקבוצה ההיא.

אני חושב שכמה פרטים חשובים צריך להוסיף:

בקיץ 2010 החתימה אוקלהומה סיטי את קווין דוראנט על הארכת חוזה בגובה מקסימום. החוזה החדש היה אמור להתחיל בעונת 2011. אז הייתה השביתה, והCBA החדש. אוקלהומה סיטי חשבה על חוזה אחד, ובפועל, עם ההחלטה על סעיף דרק רוז קיבלה חוזה אחר. דוראנט כמובן היה זכאי לסעיף ולכן השכר שלו התחיל מ30% מהגג, במקום 25% מהגג כמו שחשבו בת'אנדר שיתחיל. עלה להם עוד 3 מליון דולר בעונה.

הויתור על הארדן הגיע אחרי שכבר החתימו את איבקה ופרקינס היה חתום. יכלו במידת הצורך לעשות אמנסטי על פרקינס בקיץ שבו החל החוזה של הארדן ולהוריד אותו מהגג.

חשוב להדגיש, הארדן נשלח בטרייד בשנה הרביעית של החוזה שלו. זאת אומרת שאוקלהומה סיטי יכלה לא להחתים אותו ולתת לו להפוך לשחקן חופשי מוגבל. רוב הכח היה אצלה, למעט מקרה אחד : הארדן חותם בקבוצה אחרת. במקרה הזה OKC יכולה או להשוות, או לשחרר, אבל לא לשלוח אותו בטרייד (צריכה לחכות חודשיים לתוך העונה). גם אם הארדן מתחיל את העונה בלי חוזה חדש, יש לOKC זמן לראות ולחכות ולהחליט. לדעתי הם עשו שם טעות כשויתרו על אותה עונה.

ועדיין, למרות הפרטים הקטנים, איך בדיוק זה היה מסתדר? אנחנו רואים 75% מההתקפות ביוסטון ובOKC מתחילות אצל הארדן ו-ווסטברוק (לגבי מסתיימות, האחוז יורד, אבל לא בהרבה). הם מחזיקים בכדור כל הזמן. מעבר לבעיות השכר, איך מסדרים בעיות אגו בקבוצה הזו? ועוד כשיש שחקן שלישי שהרוב חושבים שהוא בכלל יותר יעיל התקפית וכנראה גם יותר טוב.

אז מה דעתכם? בתרחיש שהארדן נשאר את העונה הרביעית בOKC בלי חוזה. לאן הקבוצה מגיעה? האם הארדן משחק בשביל הכסף או הקבוצה? איך מחלקים את ההתקפות בינו, בין ווסטברוק ובין דוראנט? האם זה באמת היה מביא אליפות, או רק בפלייסטיישן?

ak
      חבר

הרבה יותר מדי אגו ורצון להחזיק בכדור אצל השניים האלה, זה היה צריך להתפרק בשלב מסוים.

ortamir111
      חבר

אולי אני טועה , אבל השילוב של שלושה שחקנים שרוב השומרים בליגה לא יכולים לעצור ב1-1 ( שלא לדבר על להשאיר פנוי ) בקבוצה אחת נראה לי מפחיד

מציג 2 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.