בזמן שישנתם הוא טור יומי שמתמקד באירועים החשובים מהלילה האחרון ב NBA.

 

10 מי יודע? 10 משחקים היו לנו הלילה. דייוויס וג'רו הולידיי ממשיכים להפציץ, אבל זה לא עוזר מול ממפיס שהפעם איבדה את קרטר לפציעות, אבל ממשיכה לנצח. הבולס מדרדרים למקום ה9 ומיאמי כבר במאזן 6-1 מאז שצירפו את ג'ו ג'ו אחרי הנצחון בשיקגו. אורלנדו אמנם חסרה את פייטון ואת ווצ'ביץ', אבל בסקרמנטו חסר הרבה יותר מאשר קאזינס והקינגס נראים די רע. סנטר נוסף שסיים את העונה אוקאפור אבל הסיקסרס מנצחים את הנטס. הת'אנדר מפסידים בבית משלשה על הבאזר של רוביו, יוסטון מסיימת לבוסטון רצף 14 נצחונות ביתיים. גולדן סטייט ממשיכה לנצח בבית.

 

גולדן סטייט ווריורס ( 58 – 6 ) 128   –    פורטלנד טריילבלייזרס ( 34 – 32 )  112

 

אחד המאפיינים השנה של הווריורס זה שהם פחות מדברים בתקשורת, יותר מדברים על המגרש. כך היה עם מילווקי שחגגו לאחר הנצחון וחיכתה להם נקמה בסן פרנסיסקו, וכך היה עם פורטלנד, שהנחילה לגולדן סטייט את הפסדה הגדול ביותר, ובתגובה קיבלה 81 נק' במחצית, שיא עונתי.

 

זה לא שהיה מטווח אימתני לשלוש. להיפך. דווקא בקרב על הקשת פורטלנד ניצחה. הבלייזרס קלעו 19-36 מעבר לקשת,  בעוד הווריורס הסתפקו ב18-40. זה היה הקרב על הצבע ובהגנה. קליי תומפסון הוצב לשמור על לילארד ועשה עבודה מעולה. לילארד התקשה לפעול בצבע וסיים עם 5-19 מהשדה, הרבה בזכות העבודה של תומפסון עליו.

https://twitter.com/warriors/status/708505814680473600

 

 

בצד השני לילארד התקשה לשמור על קארי שנכנס לצבע

 

אם נחזור רגע להגנה, הווריורס פשוט סגרו את לילארד ומקקולום, כך ששניהם ביחד קלעו 35 נק' ב11-34 מהשדה, 7-15 מהשלוש. שאר שחקני פורטלנד שיחקו דווקא טוב, אבל זה בדיוק מה שגולדן סטייט רצו: לסגור את הקו האחורי של פורטלנד, שהם לא יהיו במשחק. שכולם יקלעו, רק לא לילארד ומקקולום.

 

פורטלנד שיחקה באורקל ארנה נגד קבוצה עויינת שבאה לנקום, שזכרה שבמשחק הקודם, למרות ההפרש הגדול, לילארד המשיך לשחק עמוק לתוך הרבע הרביעי על מנת להגיע ל50 נק' מולם. זה בהחלט נרשם והוזכר הלילה לשחקנים. (כל מי שהוא לא דריימונד גרין שזוכר לבד פרטים כאלו…).

גרין מלבד ההגנה המפורסמת והמוטיבציה שהביא איתו, הוסיף גם 17 נק' 13 ריב' ו7 אס' מראה שוב שהוא נדבך חשוב בהצלחה של המכונה.

הזכרנו בעבר שהבעיה העיקרית של גולדן סטייט היא האיבודים, וגם סטיב קר העיר על כך באחת ממסיבות העיתונאים. הלילה היו להם רק 8 איבודים. מה שכן, היו להם 4 החטאות של לייאפים. לא משהו שאמורים להחטיא, בטח לא הם.

 

קארי כמובן עם הקליעה הקבועה מהחצי גרר ציוץ משעשע

https://twitter.com/warriors/status/708512639329001473

 

ובצד השני סיכמו פשוט ב…

 

 

סה"כ תצוגת קליעה ובעיקר תצוגה הגנתית מרשימה. אה, והיה גם איזה שיא. (כמובן)

 

 

 

 

תקציר המשחק באתר ה NBA

 

 

פילדלפיה מנצחת!

 

העובדה שהסיקסרס נראים טוב יותר לאחר שאוקאפור נפצע מעלים תהיות וחשדות.

אוקאפור ייעדר כ6 שבועות לפחות, ואמור לחזור לקראת הפלייאוף… שחקנים נוספים של הסיקסרס שנפצעו הלילה התקלות מוזרה היו ג'רמי גראנט ורוברט קובינגטון

 

קובינגטון פונה באלונקה מהמגרש. החלמה מהירה.

 

 

יוסטון חותכת לבוסטון את הרצף הביתי.

 

בוסטון הגיעה הלילה עם רצף נצחונות בית שעמד על 14 שהיה הרצף השלישי באורכו בליגה (אחרי כמובן הספרס והווריורס).

דווקא הרוקטס הגיעו והצליחו לנצח בדו קרב בין הארדן לתומאס. ההגנה של הסלטיקס נראתה היום פחות חדה, ובוסטון הייתה עסוקה בלרדוף אחרי יוסטון. ובכל פעם שהצליחו לצמצם, יוסטון שבה ופחה פער בריצה משלה. קראודר נפצע בקרסול וככל הנראה לא יעדר זמן ממושך. בסיום 102-98 לרוקטס.

 

 

 

תקציר המשחק באתר ה NBA

 

 

עשרת המהלכים של הלילה