החלטתי לכתוב מיני-טור רב"ס (רן בורוכוב סוקולוב , לזקני צפת וכדורסלע) והיות שמהודק בכתיבה לא הייתי מעולם, הוא יהיה אסוציטיבי עד גבה גלי. טרבמין מומלץ, פרוזק מחויב.

תובנות זריזות:

1. גם אם היה, והיה, הארדן לברון ובודירוגה, לעולם לא יכולים לבכות על שיפוט. לעולם. גם אם ישלחו אותם לכסא חשמלי על גנבת תפוח משרי אריסון- עדיין. קארמה איז א ביץץץץץ.

2. אגב ביץ, מכירים את זה שאתה השחקן התקפה הכי טוב מאז מייקל 82 משחקים ואז קופץ לך זיכרון מגיל 8 חודשים שעשית פיפי בחיתול וממש דחוף לך לעשות קלוז'ר לעניין כי ככה הקרדשיאנית לימדו אותך? מכירים? רמז מתחיל בג'יימס נגמר ב_ארדן.

3. 99 אחוז שהוא קולע 180 נקודות בשלושת המשחקים הבאים. כי אני נאחס זה למה.

4. אגב זקנים: לי יש אחד כזה, קטן. להארדן יש גדול (גיחי גיחי) . ותובנה קוסמטקאית- אחרי 40 דקות של כדורסל- זה מסריח. ומגעיל. גם אתה תתרן . יש יגידו כבר אחרי החימום. אז לא להאשים אף שחקן שלא נדבק אליו. ואם אתה יהודי או סתם זכית באף גדול- על אחת נחיר ונחיר.

5. ביל סימונס אמר די ברצינות, שפופ היה צריך לזרוק כסא למגרש בסוף משחק הפיאסקו ההוא. שתי טכניות היו נותנות סיכוי . יותר גדול לנצח מאשר לסמוך על המוח של דרוזן או זריזות הרגליים של השאר.

6. מצד שני אני טוען שסימונס אמנם ענק, אבל די בטוח שהוא על קוקאין חצי מהזמן.

6.5 אגב ציטוטים, הכי טוב בהיסטוריה הוא עדיין של אמין אלחסן הכתב פרשן הכי שחור ביקום של espn, שאחרי המשחק סופרבול אשתקד ומשהו של ניו אינגלנד טום בריידי והקאמבק הכי גדול בהיסטוריה, פותח שידור ב" סאמק. הלבנים צדקו כל הזמן. הם יותר טובים".

7. אם נעזוב רגע את ההוא שמכונה דוראנט, קוואי לאנרד הוא שוב השחקן הכי טוב בעולם. כן מיסטר פאצ'וליה, הוא חזר.

8. קראתם את "הוא חזר" ? ספר גאוני. תבואו אצלי בחנות ספרים בגבעתיים, נעשה לכם הקדשה, יד שניה משומר בקניון.

9. נאחס, קוואי, אני, בקיצר ברוך הבא מר ג.ג רדיק לגמר המזרח.

10. שבע נקודות למי שיודע בלי גוגל או חבר טלפוני לדן אריאלי (פרופסור באוניברסטת דיוק יו קנואו) מה זה הj בשם JJ

11. כמעט אחרון כי כלב 1 אמר לכלב 2 שבדיוק עוד דקה היא מחרעת לה את הצורה אם אבא לא עושה להן סיבוב מתן שתן, ויכוח ביני לבין החבר האציל המכובדשחר הרמלין, מה יותר ישבור את הארדן- הוא טען שלהגיע לגמר ולהפסיד שם לעולה מהמזרח. אני טוען שלעבור את גולדן סטייט משחק שביעי, אבל לקבל סוויפ מפורטלנד. שלא לדבר על יוקיץ. כריס פול על המקום לוקח אותו להר מירון לכיסוח זקן.

12. פתרון החידה שעניינה רק אותי – j.j הראשון זה יונתן , באינגליזית. השני, זה… קליי. כמו התומפסון, כמו הבאנדי ( רק עם אקסטרה י על הבלונד). אמריקאים נו. דבילים.

זהו . או כמו שהאדמור דוקטור האוס אומר- כולם משקרים.