עשרה סימנים שהגיע הזמן להיכנס למרכז גמילה:

 

1. שלוש בלילה. התינוק מתעורר ובוכה. אתה ניגש אליו עם הטלפון ומתעדכן בתוצאות בדרך לחדר שלו ומגלה שאנתוני דיוויס נפצע. אתה מקבל החלטה במהירות ונותן לילד לבכות ולהעיר את כל הבית בזמן שאתה מרים את אלכסיס אג׳ינסה מהוויברס. האישה צועקת. הילד היסטרי. היה שווה.

 

2. אתה מתעורר בבוקר ומגלה שהווטסאפ שלך סתום בהודעות מ״חברים״ ש״מברכים״ אותך על עוד פיגוע אחוזי שדה שעשה בך מייק קונלי אתמול בלילה.

 

3. נתת את קוואי תמורת כריס פול ואוטו פורטר. אתה רואה משחק של סן אנטוניו – קוואי חודר לסל ונופל לרצפה. אתה מוצא את עצמך מסנן ״שבועיים בחוץ, הלוואי שבועיים בחוץ״. תתבייש.

 

4. תורך ללכת לעשות קניות בסופר השבוע. האישה שלחה לך במייל רשימת קניות. אתה אוטומטית מסדר אותם לפי עמדות וזורק את הקישואים לוויברס.

 

5. מזל טוב אשתך הודיעה לך שהיא בהריון. במקביל גילית שרודי גובר שלקחת בבחירה 16 בדראפט נפצע בברך וייעדר חודשיים. האישה בטוחה שזה דמעות של שמחה. אל תספר לה את האמת בשום פנים ואופן.

 

6. 12 בבוקר. אתה בעבודה. ישיבת הנהלה חודשית. אצל כולם האקסל פתוח על הביצועים של הטלמרקטינג החודש. אצלך פתוח האקסל על הטבלה של הרוטיסרי שלך מנורמל לפי כמות משחקים.

 

7. אתה בנהיגה. הנוטיפיקיישן בטלפון קופץ – יש לך הצעה לטרייד ביהאו שבו אתה נותן את דמיאן לילארד ומקבל את קוואי. במקביל משאית נכנסת לצומת באדום ואתה חייב לבלום. אתה בהתלבטות אמיתית על מה ללחוץ קודם – על הברקסים או על ״אקספט״.

 

8. אין לך שום ספק מי הפושע הכי גדול של ימינו – לא, לא אבו בכר אל בגדדי -אלא האיש שכתב את האפליקציה של יאהו פאנטזי לאייפון. ממשק נורא. עדיף דרך הדפדפן.

 

9. הקומישינר של הליגה שלך איחר באישור טרייד ובגללו פספסת לילה של טריפל דאבל של רונדו. זה שהוא חבר ילדות שלך ואתם מכירים עשרים שנה ממש לא יציל אותו מניתוק קשר חד צדדי. עד שהוא לא מתנצל הוא שרוף בשבילך.

 

10. אתה מוצא את עצמך חושב שהעונה הרגילה הרבה יותר מעניינת מהפלייאוף באנביאיי.