צוות FBM ממשיך לפנק אותנו בכתבות פאנטזי. למקור באנגלית.

והשבוע בשוק : כריס מידלטון וג'אבארי פארקר בלקנות, אריק גורדון וראיין אנדרסון בלמכור.

תזכורת משבוע שעבר : הצעתי לכם ללקנות את כריס פול כל זמן שהוא זול. מקווה שהצלחתם להשיג אותו כי המספרים שלו עלו בצורה נאה. הוא שוב נראה כמו אחד מהרכזים הטובים בליגה.

לקנות בזול

 

כריס מידלטון | SG/SF | מילווקי באקס

הפריצה הגדולה של מילדטון קרתה בעונה שעברה קצת אחרי הפציעה שגמרה לפארקר את העונה. פתאום הוא נהיה חלק גדול מהתקפה הבאקס, ואחת מהאופציות הראשונות שלה. החדשות הרעות הן שהוא מתקשה להביא את אותה תמורה שהביא בשנה שעברה. הוא קולע מהשדה ב36.9%, הנמוך בקריירה. החדשות הטובות הן שהוא עדיין מקבל מעל 35 דקות למשחק מאז תחילת העונה, והוא קלע מעל 45 בשלושת העונות שקדמו לנוכחית, אז אפשר לצפות לשיפור משמעותי.

הוא קלע השלשות האמין היחידי בחמישיה של הבאקס, אז הדקות שלו בטוחות. הוא יהיה טופ 50 בהמשך, אז אם אתם צריכים חיזוק בשלשות וחטיפות, תציעו הצעה.

 

ג'אבארי פארקר | PF | מילווקי באקס

מצד אחד הוא מתקשה לקלוע בספרות כפולות העונה. מצד שני הוא מביא היילייטים על בסיס לילי, מה שאומר שפיזית הוא מרגיש טוב.

הוא עדיין חלוד וצריך להשיג את הבטחון שלו בחזרה. אין ספק שהוא אחד מהפוטנציאלים הגדולים בליגה. אם הוא ישאר בריא, אפשר לצפות שיקבל 30+ דקות למשחק שבוע או שניים מעכשיו והתפוקה והמספרים יעלו.

למרות גילו הצעיר יש לו התקפה מגוונת וברגע שהוא ישיג את המוג'ו שלו בחזרה יהיה קשה מאוד לשמור אותו. תקנו עכשיו ויהיה לכם אחלה רול פלייר בהמשך.

ניקולה ווצ'ביץ' | C | אורלנדו מג'יק

אחד מהסנטרים הטובים בפאנטזי. היו לו בעיות בריאות שמנעו ממנו לממש את הפוטנציאל שלו, אבל כשהכל יגמר, הוא יחזור למצב מפלצת ויתן תוצרת של 20-10. החדשות הטובות הן שהוא חוסם פי שתיים ממה שהוא חסם בעונה שעברה, אפילו שהוא משחק פחות מ30 דקות למשחק.

הוא שווה טופ 30 ואחד מהסנטרים היחידים שגם קולעים באחוזים גבוהים מקו העונשין. אולי הוא יצטרך עוד כמה משחקים כדי למקסם את התוצאת אבל כשזה יקרה, תרצו שהוא יהיה בקבוצה שלכם.

למכור ביוקר

 

דרון וויליאמס | PG | דאלאס מאבריקס

מה קורה בדאלאס?! בזמן שכולם מצפי שהמאבריקס ישקעו לאיטם בתחתית המערב, הם החליטו אחרת. סיבה מרכזית לכך היא דרון וויליאמס. שחקן הנטס לשעבר שיחק מאוד סולידי בשבועות הראשונים של העונה. הוא שדרג את המשחק שלו בשבוע האחרון. 20+ נקודות עם כמות יפה של חטיפות ואחוזים טובים מהשדה. קשה להאמין שהוא יצליח לשמור על זה בטווח הרחוק.

תנו למישהו אחר להאמין שהוא יכול לשמור על התפוקה שלו, ותנסו להשיג מישהו צעיר יותר, ופחות פגיע לפציעות מדי-וויל. זה יעזור לכם לעלות בדירוג.

אריק גורדון | SG | ניו אורלינס פליקנס

אריק גורדון הוא סקורר אדיר, והוא מראה את זה מהערב הראשון של העונה. הוא קולע 5 נקודות יותר מהעונה הקודמת, וכמעט 3 שלשות למשחק. המסיבה הזאת עומדת להגמר. למה? אחוז השימוש שלו הולך לחטוף מכה רצינית בקרוב כשטייריק אוונס יחזור מוקדם מהצפוי. אפילו כשהוא משחק לצד טייריק הוא יכול לספק מספרים סולידיים כל העונה, אבל תתכוננו לירידה, בייחוד בנקודות. תנסו להשיג את הטוב מהפתיחה הטובה עם מכירה מהירה.

 

ראיין אנדרסון | PF | ניו אורלינס פליקנס

זו עובדה ידועה שלפליקנס יש אולסטאר בעמדת הPF, האם יש להם שניים? בדיחות בצד, ראיין אנדרסון משחק יוצא מן הכלל בשבועיים האחרונים. בתקופה הזו הוא קולע מעל 22 נקודות עם כמעט 3 שלשות למשחק, ומוריד 7 ריבאונדים. אה, והוא עושה את זה ב52% מהשדה. ראינו אותו עושה מספרים גדולים בשנים עברו, אבל זה מעל ומעבר, וקשה מאוד לדמיין אותו ממשיך עם זה, כל זמן שאנתוני דייויס, טייריק אוונס ואריק גורדון בריאים. זה למכור ביוקר קלאסי ואפשר להשיג עבורו שחקן של טופ 30. אל תפספסו את ההזדמנות.