עדכונים ומשחקים מוקדמים!

קווין לאב אחרי משחק התבוסה לפילדלפיה: "זה מאוד מתסכל. אני חושב שזה טבעי, אני רוצה להתחרות, אני חושב שרוב האנשים רוצים את זה. פשוט מאוד מאוד מסתכל". כשנשאל על שפת הגוף ענה: "אני מנסה להיות פעיל במשחק. אני מנסה להיות חבר טוב לקבוצה, אני לא חושב שמישהו יגיד שאני לא. זה קשה, אני לא יודע אם אני יכול לענות על זה עם התשובה הנכונה". כשנשאל על כך שזרק רק זריקה אחת ב-12 הדקות האחרונות שלו על המגרש: "אני לא יודע. זה לא בעיה בתכנון של תוכנית המשחק, זו בעיה בביצוע. אנחנו לא משחקים ביחד. אין לנו זהות, וזה דבר שיכול לעלות ביוקר, בטח בהסתכלות לעתיד".

ניקס: איאן בגלי מדווח כי בכירים בניו יורק "אובססיביים" בנוגע לרעיון של להביא את מאסאי יוג'ירי כנשיא הקבוצה. הדבר יצריך הרבה כסף ועצמאות מלאה ליוג'ירי, דבר שיהיה מעניין לראות האם זה אפשרי בעידן דולאן. כך או כך, מקורות שקרובים ליוג'ירי טוענים כי הוא לא נלהב מהרעיון של להצטרף לניקס.

שחקני הניקס ביכו את עזיבתו של פיזדייל. דניס סמית': "לא רצינו שזה ייפול עליו. דיברנו על זה שאנחנו חייבים לקחת אחריות. זה לא 100 אחוז אשמתו. זה קשה".

גורדון היוורד עבר אימון קל אך מלא היום, ואומר כי העצם בזרועו השמאלית החלימה, וכי "היא כנראה חזקה יותר מידו הימנית". אומר כי יש אפשרות שישחק מחר, תלוי איך ירגיש לפני המשחק.

על קיירי אירווינג, לעומת זאת, קני אטקינסון כי יחל להשתלב באימוני הקבוצה "בשבוע הבא או אחריו". אירווינג החל לזרוק, אך עדיין לא עשה אימונים עם מגע.

ברט בראון על קליעת השלוש של בן סימונס: "זה מה שאני רוצה. אני רוצה שייקח שלשה למשחק, לכל הפחות. זה ישחרר אותו, ויפתח לו עולמות, ובמידה מסוימת, גם לנו".

מייק עושה, ובכן, עושה מייק סקוט בתגובות לאינסטגרם, כשנשאל על מה הוא חושב בספסל

טיפה אנלטיקס, גרף צפיפות של יעילות התקפית, הגנתית ונט רייטינג עבור כל קבוצה

שאר פציעות: דילון רייט לא ישחק גם היום, גם פטריק פטרסון. רוברט וויליאמס בספק. ג'ואל אמביד ואל הורפורד ישחקו.

משחקים!

22:00 – הנאגטס בברוקלין. הזדמנות לנטס להוכיח עצמם מול יריבה משמעותית.

00:00 – ההוקס בשארלוט. האם ההוקס יצליחו לתת גם להורנטס לקלוע עליהם 150 נקודות? יהיה מעניין.

01:00 – הבולס במיאמי.

01:00 – הרפטורס בפילדלפיה. אמביד מול מארק גאסול. האם הפעם יצליח לנקום את משחק אפס הנקודות?

01:00 – הקליפרס בוושינגטון

02:00 – הקינגס בדאלאס.

04:00 – הת'אנדר בפורטלנד

04:30 – הטימברוולבס מול הלייקרס.

לפוסט זה מצורף – טום הארבסטרו המצוין, על חדי הקרן במשחק, ועל המחיר האתלטי שזה גובה מהם

https://www.nbcsports.com/philadelphia/nba-insider-tom-haberstroh/can-karl-anthony-towns-and-joel-embiid-handle-life-guard