עדכונים ומנוחה

מאמן הלייקרס החדש התחיל לעבוד ולהרכיב את צוות האימון. הוא התחיל עם העוזרים של ווגל מהעונה הקודמת דייויד פיזדייל, מייק פנברטי וג'ון לוקאס 3 קיבלו הודעה שהם לא ימשיכו עם הלייקרס. פיל הנדי וקווינטון קרופורד ימשיכו.

במסיבת העיתונאים אמש האם תיאר את דמות המאמן שהוא רוצה בצוות כמישהו שעושה הכל. לא אחד מתמחה בהתקפה, אחד בהגנה, אחד בפיתוח. הוא רואה בצוות המאמנים כקבוצה ומעוניין במאמנים שנכנסים לכל הצדדים של המשחק.

הנה כמה ציטוטים ממסיבת העיתונאים:

"אל תתבלבלו, ראסל ווסטברוק הוא אחד השחקנים הכי טובים שהליגה שלנו ראתה, ויש לו עדיין הרבה דלק בטנק. אני לא יודע למה אנשים נוטים לותר עליו."

"לראס ולי היו כמה שיחות אחד על אחד מצוינות. המילה הכי גדולה שיצאה מהם זה 'הקרבה'. אני מצפה ממנו שימשיך להיות נחוש, לשחק עם המון אנרגיה שהוא היה כל הקריירה שלו. הרבה מזה עכשיו יצטרך לקרות בלי הכדור ביד שלו. הרבה מזה יצטרך לקרות עכשיו בצד ההגנתי, אבל שוב, אנחנו צריכים להקריב. אי אפשר להשיג שום דבר בלי שכל הצדדים יחלקו את הנטל, הקרבה, במקום אחד על אחד."

רצוי לציין בשלב זה שווסטברוק היה באירוע והקשיב בקשב רב.

"המטרה שלי היא להמשיך את פיתוח השחקנים הצעירים שלנו ולתת להם (מדבר על לברון, דייויס ו-ווסטברוק) לשחק בנוחות ככה שהם לא צריכים לרוץ לתא טלפון כדי לשים גלימה ולהציל את היום. אם נעשו טעויות אני צריך להיות מסוגל לאמן את שלושת הכוכבים כמו שאני מאמן את שאר הסגל."

"יש לנו אימרה, 'עובדות לפני רגשות'. ברגע שאתה רואה את המשחק זה עובדה. פיספסת את השמירה שלך, זה צריך להאמר. אם אני לא יכול להגיד את זה לאחד משלושת הכוכבים, אז השחקנים האחרים ברוטציה לא יקחו את מה שאנחנו עושים ברצינות."

פלינקה אמר :"אני חושב שמה שהיה חסר לנו בעונה שעברה היה קשיחות. אני נרגש לראות את המאמן מביא את הגישה הזו לקבוצה בעונה הבאה. "

לקראת משחק 3 ברביעי בלילה, אימה יודוקה אומר שרוברט וויליאמס בסדר, אחרי שסמארט התנגש בו במשחק 2.

איגודלה בספק עם דלקת בברך ימין.

ברייאן לואיס מהניו יורק פוסט כותב שכל הסימנים הם שקיירי ימשיך עם הנטס, למרות הדיווחים האחרונים. לואיס מציין את מערכת היחסים הקרובה של קיירי עם דוראנט ובעלי הקבוצה ג'ו צ'אי ואשתו. הוא כותב שיכול להיות שקיירי יסכים לפחות מהמקס, עם תמריצים (כמו השתתפות במספר משחקים)  שיביאו אותו קרוב למקסימום.

סקרמנטו יקשיבו להצעות טרייד על הבחירה הרביעית. אם הם יעבירו את הבחירה, היו בטוחים שיצא ממנה אחד השחקנים הכי טובים בליגה בשנים הקרובות.

שאריף אוניל נשאר בדראפט, למרות שבESPN דיווחו שלא. תאכלס חסר משמעות למעט העובדה שמדובר בבן של. לא באמת הרשים בLSU ואם יבחר בסיבוב השני זה רק בגלל השם (לא טוען שהוא לא יצליח בליגה, רק אומר שאלמלא השם קבוצות לא היו מסתכלות עליו בכלל וגם הדיווח הזה לא היה פה).

דונובן מיטשל לא רגוע בעקבות העזיבה של קווין סניידר.

דיווח שמייק ג'יימס רוצה לחזור ל-NBA לנטס כדי לשחק עם חברו הטוב קיירי. ג'יימס אמר שישמח לשחק עם כל אחד מ-10 החברים הכי טובים שלו.

זאק לואו טוען שיש התמרמרות בליגה נגד יתרון הבזבוז של הווריורס. למי שלא יודע גולדן סטייט תשלם העונה 346 מיליון דולר בשכר ומס (כ-170 מיליון דולר זה מס, שזה יותר משליש מהמס שקבוצות צריכות לשלם העונה לליגה. לשם השוואה ברוקלין משלמת 97 מיליון דולר מס לליגה העונה (להבדיל הווריורס בריפיטר טקס, ברוקלין העונה לא, להבדיל 2 לפי הפרסומים ברוקלין הפסידו השנה כ-100 מיליון דולר, הווריורס יסיימו את העונה ברווח).

אם הווריורס יחליטו להשאיר את ג'ורדן פול (חופשי מוגבל בקיץ הבא) ואנדרו וויגינס (מסיים חוזה) + חוזים חדשים לקבון לוני וGP2, ההערכה היא שחשבון השכר שלהם יגיע ל-475 מיליון דולר.

NBC מדווחים שהטרייד של וויגינס ודיאנג'לו ראסל כמעט לא קרה. הם מתבססים על הדיווח של זאק לואו שהדרישה הראשונה של הווריורס כללה שתי בחירות סיבוב ראשון לא מוגנות ושתי בחירות סיבוב שני. אחרי זה ירדו לבחירה אחת, ובסוף הסכימו להגנה. במילים אחרות, הווריורס ביקשו את השמיים בכניסה למו"מ ועדיין יצאו ברווח ענק. הכותרת של NBC מפוצצת ולא ממש קשורה למציאות.

קוראים את הליגה – מתקרבים ל-40% ועוד 8 ימים.

https://headstart.co.il/project/68187

לפוסט זה מצורף – מזמן לא היה לנו פה מוקדראפט? עוד מעט יהיו הרבה

https://sports.yahoo.com/2022-nba-mock-draft-8-dyson-daniels-jalen-williams-biggest-first-round-risers-140041170.html