עדכונים ומשחקים מוקדמים!

כפי שדווח אמש, דיוויד פיזדייל פוטר מאימון הניקס. איתו פוטר גם עוזר המאמן קית' סמארט. מייק מילר (לא המייק מילר שאתם חושבים) ימונה לממלא-מקום, וקית' בוגנס (כן הקית' בוגנס שאתם מכירים) יעבור מאימון קבוצת הג'י-ליג לאימון הקבוצה.

עוד באיזור הניקס – שאמס מדווח כי שעות לפני פיטורי פיזדייל, מיד לאחר אימון הקבוצה אותו פיזדייל העביר, שחקני הניקס ערכו פגישת "שחקנים בלבד" בהובלת מרכוס מוריס, בו הם דיברו על כך שהם צריכים לשחק יותר חזק ויותר ביחד, כיוון שמשרתו של המאמן בסכנה. זה כמובן לא עזר.

דיווח נוסף בניו יורק אומר כי סטיב מילס עצמו נמצא סוף סוף על הכיסא החם אף הוא, וכי הציפייה כי בתום העונה הוא יועבר מהתפקיד, או יפוטר לחלוטין.

בפינת הביזאר – מטא וורלד פיס (רון ארטסט) צייץ שרשור ציוצים בו הביע את התעניינותו במשרה הפנויה. הוא מחק את זה מאז, אבל התקווה של כולנו שיגיע לשם איכשהו עדיין נשארה.
https://www.espn.com/nba/story/_/id/28239621/metta-world-peace-campaigns-twitter-knicks-head-coaching-job

ווג' מדווח כי הקאבס מוכנים לשמוע הצעות עבור קווין לאב. דבר זה קורה לקראת ה-15 בדצמבר, התאריך שבו רוב השחקנים שחתמו על חוזה חדש בקיץ האחרון יכולים לעבור בטרייד, ובעצם התחלתה הלא רשמי של "עונת הטריידים".

כפי שדווח קודם לכן, רודני הוד קרע את גיד האכילס ברגלו וכמובן לא ישחק עוד העונה. הוד אמר לפני המשחק כי יש לו כאב באיזור האכילס, אך הוא חושב שהוא יכול להתגבר על זה במהלך המשחק. האם זה תרם לפציעה? לא מן הנמנע שאולי.

למי שפספס – לחובת הטימברוולבס נשרקה עבירת "השהיית משחק" בשניה האחרונה של המשחק, לאחר שהמחליף ג'ורדן בל נכנס למשחק כשהחולצה לא תחובה במכנסיו, דבר שהוביל לעבירה טכנית ולקליעת עונשין חשובה ביותר של הת'אנדר. מי שהסב את תשומת לבם של השופטים לעניין המשמעותי הזה, הוא כמובן כריס פול, כמו שניתן לשמוע בלינק הזה

פול לא הסתיר את השמחה בראיון לאחר מכן. כשנשאל האם ידע שהטיוולבס עשו כבר עבירה כזו במשחק (עבירה שניה גוררת טכנית), ענה: "כמובן".

סטפן קארי עבר ניתוח שני במטרה להסיר את הסיכות מפרק כף היד שלו. זוהי הייתה הפרוצדורה המתוכננת, וקארי עדיין מתוכנן להיבדק שוב בפברואר ולקבוע את תאריך חזרתו.

טריסטן תומפסון דחה מכל וכל את הדיווח ששחקני הקאבס לא מרוצים מהמאמן ביליין, ואמר בהקשר של הדיווח שהשחקנים פונים לעוזר המאמן ביקרסטאף ולא לביליין, כי זה טבעי, ותמיד לאורך הקריירה שלו שחקנים פונים יותר לעוזר המאמן מאשר למאמן, כי המאמן עסוק יותר. גם ביליין עצמו אמר כי הוא עדיין חושב שיש לו תשומת הלב של חדר ההלבשה, וכי הקבוצה אמרה לו "להמשיך לעשות מה שאתה עושה".

שאר פציעות: מייק קונלי לא ישחק היום, קווין לאב ככה"נ כן, מלקולם ברוגדון בסימן שאלה. ג'וש ריצ'רדסון לא ישחק גם היום.

משחקים!

21:00 – הפליקנס בדאלאס. לוקה! מול האין הגנה של ניו אורלינס. יהיה כיף. שידור בספורט5 לייב.

02:30 – הפייסרס בניו יורק. משחק ראשון ללא פיזדייל.

02:30 – הקאבס בפילדלפיה.

03:00 – הסאנס ביוסטון.

05:00 – הגריזליס ביוטה.

לפוסט זה מצורף – כתבה פנטסטית על הניסוי המשוגע שהיה קבוצת ה-G ליג של הסקרמנטו קינגס. פשוט סיפור מדהים על ניסויים ומעבדות ומה קורה כשהם נתקלים בעולם האמיתי.

https://www.si.com/nba/2019/12/03/vivek-ranadive-sacramento-kings-reno-bighorns