עדכונים ומשחקים (כולל אחד מוקדם)!

  • בלאגן בלאגן בלאגן! בקליבלנד. ג'ו ורדון מדווח כי ישנו פילוג ברור בין השחקנים הוותיקים לשחקנים הצעירים יותר בקבוצה, וכי יש אכזבה מסוימת (או אולי חזרה למציאות) מקולין סקסטון בקרב השחקנים, שבשל הרבה פחות ממה שציפו ו"עדיין לא יודע איך משחקים". ורדון מוסיף גם כי לאחר החתמתו של קייל קורבר על חוזה חדש היה לו לקאבס הייתה הבנה כי אם לברון ג'יימס יעזוב את הקבוצה, הם יעבירו אותו בטרייד או ישחררו אותו בביי-אאוט, כדי שיוכל לעבור לקונטנדרית. קורבר ביקש זאת מיד לאחר עזיבתו של ג'יימס, אך קליבלנד סירבו כיוון שאמרו לו שהם רוצים לנצח עכשיו (מסר דומה נמסר גם לקווין לאב). כעת, ההנחה היא שקורבר יעבור בקרוב.
  • סם אמיק מדווח כי מקורבים למג'יק ג'ונסון טוענים כי עבודתו של לוק וולטון לא עומדת על הכף וכי יש לו אמון מלא במאמן. מג'יק כן הביע אכזבתו (ולפי דיווחים "צעק וקילל" לעברו של המאמן במהלך פגישתם) מהעובדה כי ללייקרס אין משהו שנראה כמו שיטה, התקפית והגנתית. בנוסף, וולטון הדגיש במהלך הפגישה את הצורך של הקבוצה בביגמן נוסף, מה שהביא לחתימתו הצפויה של טייסון צ'נדלר בקבוצה.
  • אדם סילבר על בקשות הטריידים של שחקנים בליגה: "אני חושב שקבוצות ושחקנים צריכים לכבד את החוזים שלהם. זה לא אומר שלשחקנים אין את הזכות להמשיך בדרכם כשהם שחקנים חופשיים, אבל יש דרך לעשות את זה, ואלו דברים שקיווינו שיעשו בדלתיים סגורות. זה לא מכבד בעיקר את האוהדים".
  • סטיב קר על עתידו של דמרקוס קאזינס בווריורס: "זה חוזה לעונה אחת. לא הולך להיות לנו כסף להחתים אותו בשנה הבאה. הוא יודע את זה. אז אנחנו רוצים שיעזור לנו לקחת אליפות, ואנחנו נעזור לו לקבל חוזה מצוין בשנה הבאה".
  • חסן ווייטסייד, כמו שעון, על העובדה כי שיחק רק 16 דקות: "אני מכבד את החלטת המאמן, אבל אני חושב שיכולתי לעזור בהגנה על הטבעת"
  • ג'ימי באטלר לא ישחק היום מול הבלייזרס, עקב מנוחה.
  • שאר פצועים: קוואי לנארד בסימן שאלה למשחק היום מול הלייקרס. גוראן דראגיץ' סובל מכאבים מתמשכים בבוהן. לוקה דונצ'יץ' לא התאמן היום ולא ברור אם ישחק במשחק הקרוב של המאבס. ג'ונתן אייזיק בסימן שאלה למשחק היום, גם דריק רוז.
  • מאנו ג'ינובילי הגיע לצפות במשחק של הספרס מול הפליקנס אמש, וממש לא מהשורה הראשונה

מלבד זאת מאנו מנצל את הפרישה גם להתרשם מהווריורס וסטף קארי (ומקבל אקסטרה נקודות על השימוש ב-eFG)

משחקים!

22:30 – הקינגס במילווקי. מישהו חשב שזה יהיה משחק שווה לציון לפני שלושה שבועות? הפתעת העונה באה להראות שאולי יש פה משהו אמיתי. הבאקס, שמפתיעים אף הם ברמת ההצלחה, באים לפוצץ את הבלון.

01:00 – הסיקסרס בברוקלין

01:00 – הניקס בוושינגטון. הדבר שמעניין פה בעיקר זה מה יקרה בחדר ההלבשה של הוויזארדס אם הניקס יגנבו פה ניצחון.

02:00 – המג'יק בסן-אנטוניו.

03:00 – הגריזליס בפיניקס.

04:00 – הטימברוולבס בפורטלנד. שידור בספורט5 לייב. מה הוולבס שווים ללא באטלר?

05:30 – הרפטורס מול הלייקרס. נקווה למפגש פסגה של קוואי מול לברון, אבל גם אם לנארד לא ישחק צפוי להיות מאוד מעניין.

לינק מצורף – קליי על קליי. קליי תומפסון מנתח את משחקו בכתבה מאוד מעניינת, בעיקר לכל מי שלא רואה את החכמה שתנועה אוף-בול דורשת

https://www.theringer.com/nba/2018/10/29/18035872/klay-thompson-golden-state-warriors-interview