עדכונים ו-78 יום שהם 11 שבועות ויום לתחילת העונה.

  • כאמור, כרמלו אנתוני הגיע להסכם ביי-אאוט עם ההוקס. השחקן ויתר על 2.4 מיליון דולר (אותם יקבל בחוזה בקבוצה הבאה שלו), יעבור לווייברים, וכעבור 48 שעות יוכל להפוך את החתימה שלו ברוקטס לרשמית.
  • ג'רי קולאנג'לו אומר כי הוא לא ימשיך בסיקסרס אחרי העונה הזו. לקולאנג'לו יש חוזה עד תום העונה הקרובה, אותו הסיקסרס יכבדו (אם כי נשמע שקולאנג'לו לא יהיה חלק מעשי מהקבוצה), ולאחריו יעזוב.
  • לברון ג'יימס דיבר בפומבי לראשונה מאז מעברו ללייקרס. ברובו התייחס לבית הספר החדש שהוא פותח בעיר הולדתו, אך גם דיבר על הלייקרס, כשאמר: "אני נרגש מלהיות חלק מפרנצ'ייז היסטורי שכזה ולשתף פעולה עם מג'יק ג'ונסון", וכי מטרתו להחזיר את הלייקרס להיות CHAMPIONSHIP FRANCHISE.

  • אנתוני סלייטר מדווח כי הווריורס מצפים כי פטריק מקאו ישוב לעונה נוספת לאחר שיחתום על הצעת ההיענות שלו. מהצד השני, הווריורס כנראה יוותרו על אופציית הקבוצה שיש להם על דמיאן ג'ונס.
  • ג'יימס הארדן עשה את הופעת הבכורה שלו בדרו-ליג. הארדן שיתף פעולה עם PJ טאקר, מונטרז' הארל וחברו הטוב, בובי בראון. הם כמובן ניצחו, כשהארדן קולע 26 נקודות ב-6 מ-13 מהשדה. מייק ג'יימס הוביל את הקבוצה היריבה, לה זה היה הפסד ראשון לאחר 27 ניצחונות רצופים, עם 32.

https://twitter.com/HoustonRockets/status/1023977911727083521

לטאקר היה ערב קצת יותר קשה

https://twitter.com/Ballislife/status/1023707541635661824

  • גילברט ארינאס מסביר בפוסט אינסטגרם חדש למה דווקא הוא ה-GOAT

https://www.instagram.com/p/Bl3Okn_gN7d/?utm_source=ig_web_copy_link

  • אנדרה דראמונד אומר כי ירד בערך 10 ק"ג ממשקלו בקיץ האחרון. "שנה שעברה הייתה השנה הראשונה שבה הבנתי איך להביא את הגוף שלי לאן שהוא אמור להגיע, והשנה פשוט המשכתי עם זה". בנוסף אמר דראמונד כי היה בקשר עם בלייק גריפין לאורך כל הקיץ וכי הוא נרגש מהעונה החדשה.

לינק מצורף – סוכני NBA מסבירים למה מדליפים לתקשורת, ואיך מתנהלים נכון בעונת המלפפונים

Why NBA agents leak info: 'You must control the narrative'