רפאל סטון, GM הרוקטס, על הטרייד של ויקטור אולדיפו: "הגענו להחלטה שההתאמה של ויקטור לא הייתה טובה, אז החלטנו שנעביר אותו בטרייד עם קצת אפסייד ונתקדם לשלב הבא. מבחינתנו, אנחנו מאוד אוהבים את מי שקיבלנו בטרייד. קלי אוליניק ואייברי בראדלי שניהם שחקנים שאהבנו בשנים האחרונות, וזה גם מפנה מקום עבורנו לשחק עם השחקנים הצעירים שלנו, בדגש על קווין פורטר ג'וניור. אני אעשה את הטרייד הזה שוב, במאה אחוז. אין בי שום דבר שמתחרט עליו". עוד הוסיף כי "בהחלט ייתכן" שבראדלי ואוליניק יישארו אחרי העונה, במידה שיהיו מתאימים. עוד אמר כי לעובדה שהקבוצה הלכה בכל הכוח בשנים האחרונות על לנסות לזכות באליפות יש השלכות מבחינת הנכסים של הקבוצה, אך הוא מרוצה מהגרעין הצעיר של הקבוצה, ולא חושב שהקבוצה צריכה לעשות טנקינג בוטה, כמו שכמה קבוצה עשו ועושות בזמן האחרון (טוען שמאזן הקבוצה כרגע לא קשור לטנקינג, אלא לסגל רווי הפציעות).

זאק לאבין רומז כי יצטרך להחמיץ כמה משחקים לאחר שהחמיר את הנקע בקרסול במשחק אמש: "זו החלטה שאצטרך לעשות, כי כמו שאתם רואים – אני לא משחק כמו עצמי".

מיטשל רובינסון מהניקס עבר ניתוח לתיקון השבר ברגלו. השבר הוא "שבר ג'ונס", שגם בן סימונס וקווין דוראנט סיימו את העונה בעקבותיו (כל אחד בזמנו), הוא מורכב יחסית ומצריך החלמה ממושכת.

שאר פציעות: טרנס רוס ככה"נ ישחק היום באורלנדו, בראדלי ביל בסימן שאלה עבור הוויזארדס.

לאחר שעבר בטרייד מבוסטון לאורלנדו ושוחרר, ג'ף טיג יחתום במילווקי באקס

הת'אנדר ממירים את מוזס בראון מחוזה דו-כיווני לחוזה סטנדרטי. בראון, שב-5 המשחקים מאז ששב לקבוצה עומד על ממוצעים של 12 נק' ו-12 ריב', חתם על חוזה של 6.8 מיל' ל-4 שנים, כשרק השנה הראשונה בחוזה מובטחת.

בריאן ווינדהורסט (כלומר, קחו בערבון מוגבל) מדווח כי דניס שרודר דחה הארכת חוזה של 84 מיל' ל-4 שנים. זה מצטרף לדיווח מלפני כמה ימים על כך שהשחקן והקבוצה "רחוקים" במו"מ.

למי שפספס – מרכוס סמארט מתבלבל עם שעון ה-24 ומיידה זריקה מחצי מגרש ללא סיבה (השעון היה עבור הפליקנס).

משחקים!

02:00 – ההורנטס בוושינגטון. שידור ב-5 לייב

04:00 – הסיקסרס בדנבר

05:00 – ההוקס בפניקס

05:00 – המג'יק מול הקליפרס. שידור ב-5 לייב

לפוסט זה מצורף – אמארה! כתבת פרופיל מצוינת על אמארה סטודומאייר, שמגלה גם כי הוא שמע על הטרייד של ג'יימס הארדן מהרבי שלו.

https://www.gq.com/story/amare-stoudemire-passover