עדכונים ו-49 יום לתחילת העונה שהם 7 שבועות לתחילת העונה

  • אז מאנו ג'ינובילי החליט לפרוש, וכל קהילת הכדורסל רצתה להיפרד (והכוונה היא לכל אחד ואחד). הופסהייפ ארגנו את כל הברכות ברשתות החברתיות בסרטון אחד, שיחסית לאחד שמכיל רק ברכות, הוא מאוד מאוד ארוך.

  • צ'ארלס בארקלי אמנם נטול טוויטר אך גם רצה להיפרד, ואמר למארק סטיין: "זה כמו לאבד בן משפחה. זה היה תענוג וכבוד לראות אותך משחק, ונתראה ב-HOF".
  • הספרס כמובן חוזרים לעצמם ומראים שאין אדם שאין לו תחליף ומחתימים את קווינסי פונדקסטר לחוזה מובטח חלקית לשנה הקרובה (כנראה מובטח עד מחנה האימונים). פונדקסטר שיחק ב-23 משחקים בשנה האחרונה לאחר שהחמיץ שנתיים, אך מבטיח כי כעת יש לו ברכיים: "אני מרגיש טוב מתמיד".
  • טום ת'יבאודו מרגיע את אוהדי מינסוטה – בשיחה עם אוהדי הקבוצה אומר כי הוא לא חושש מכך שג'ימי באטלר יעזוב: " הניצחונות יטפלו בזה". בנוסף, אמר תיבס לאוהד שהעלה חששות בנוגע לאחדות הקבוצה ועל חוסר שביעות רצון של באטלר מחברי הקבוצה הצעירים, כי "הוא לא מאמין בזה", ואמר: "אני בתחום הזה כבר הרבה זמן. צריך להפריד בין מה שאמיתי למה שלא. אתה אף פעם לא שמעת את זה מג'ימי עצמו, זה תמיד מגיע ממקורות שקרובים לג'ימי. אם לג'ימי יש משהו לומר, הוא בדר"כ אומר את זה באופן ישיר. הדבר הכי חשוב בקבוצה זה כימיה על המגרש וניצחונות. העובדה שהם היו כ"כ יעילים התקפית על המגרש, מראה שיש כימיה מצוינת על המגרש". בנוסף, אמר תיבאודו כי הוא "מאוד אופטימי" שקרל-אנתוני טאונס יחתום על הארכת חוזה עוד לפני שהעונה תתחיל.
  • שמועות מכיוון הסיקסרס אומרות כי הם בוחנים מועמדים פוטנציאלים לתפקיד ה-GM, אך שוקלים גם השארת המצב הקיים, בו ברט בראון משמש כמאמן וכ-GM.
  • דני איינג' אומר כי קיירי אירווינג וגורדון היוורד יכולים לשחק 5 על 5 "החל משבוע הבא", ויצטרפו למחנה האימונים ללא מגבלות.
  • אנדרה רוברסון אומר כי הוא מקווה לחזור למגרש "באיזור הכריסמס". לדבריו, הוא לא שם תאריך יעד, אך הוא מקווה כי באיזור דצמבר הוא יהיה כשיר.
  • עוד פרוספקט לדראפט הקרוב מוותר על משחק לשנה הקרובה – לאחר שמיטשל רובינסון עשה משהו דומה, דריוס בייזלי הודיע כי הוא לא מתכוון לשחק ב-G ליג או בקולג', ויתאמן בעצמו לקראת הדראפט בשנה הבאה.נראה עד כמה זה יעבוד לו.

לינק מצורף – תמיד אמרו שסטטיסטיקות לא אוהבות את מאנו ג'ינובילי, אז הנה מאמר קצר שמוכיח אנליטית למה הוא אכן שחקן הספסל הטוב ביותר אי פעם

 

Nylon Calculus: Manu Ginobili was the greatest bench player ever