עדכונים ומשחקים!

ג'ה מוראנט על ראסל ווסטברוק: "אני מרגיש שעדיין לא מכבים אותו מספיק. אנשים לוקחים אותו כמובן מאליו, והוא עשה ממוצע טריפל-דאבל לאורך השלוש-ארבע שנים האחרונות"

קלי אוברה מהסאנס קרע את המינסקוס בברך ימין, לפי כריס היינס. אוברה יקבל חוות דעת נוספת, אך סיכוי לא רע שסיים את העונה.

ג'ואל אמביד לא ישחק היום מול הניקס, ויצטרך בדיקות נוספות בנקע בכתפו השמאלית. הוא מצטרף לבן סימונס, שגם לא ישחק בזמן הקרוב.

מייק קונלי אומר כי לא היה מעורב ברעיון להחזיר אותו לחמישייה, אחרי שבתחילה הג'אז הודיעו לו כי יעלה מהספסל, ולאחר מכן החליטו להוריד את ג'ו אינגלס: "נאמר לי שאני עולה מהספסל. הלכתי לישון, וכשהתעוררתי הודיעו לי שאני פותח".

סטיב על חזרתו של סטף קארי: "הדיווח אמש – על כך שהוא חוזר ב-1 במרץ – היה גם חדשות בשבילנו. זה לא רשמי. סטף ישחק כשהוא יהיה מוכן לשחק".

לברון ג'יימס לא ישחק היום מול גולדן-סטייט

דווין דדמון מההוקס עבר פרוצדורה במרפקו הימני, וצפוי להחמיץ את שלושת המשחקים הקרובים. זה עדיין לא מבשר טובות לכך שחזרתו של קלינט קאפלה מפציעה תהיה מהירה יותר – לויד פירס, מאמן ההוקס, אומר כי על אף שהוא מעריך כי קאפלה יכול יהיה לחזור למגרש באמצע מרץ, הקבוצה לא תזרז אותו: "הוא הרגיש שהוא חזר מוקדם מדי קודם, ואז נפצע שוב. עכשיו הוא זהיר יותר".

אוהדי פייסרס שמקווים לאיחוד מרגש עם לאנס סטיבנסון עקב פציעתו של ג'רמי לאמב – מקורות בקבוצה אומרים כי זה לא בתוכניות.

לוק קורנט מהבולס יחמיץ את 6-8 השבועות הקרובות, עקב נקע בקרסול ושבר ברגלו השמאלית

וונדל קרטר ג'וניור מהבולס אומר כי "80-90 אחוז" שישחק מול הניקס בשבת. קרטר החמיץ את 20 המשחקים האחרונים של הקבוצה

הפיסטונס והמג'יק התעניינו בספנסר דינווידי

משחקים!

02:00 – הניקס בפילדלפיה.

03:00 – הבלייזרס באינדיאנה.

03:00 – הקינגס באוקייסי. שידור בספורט5.

05:30 – הלייקרס מול גולדן-סטייט.

לפוסט זה מצורף –

טום הארבסטרו בכתבת עומק על שימוש במריחואנה בקרב שחקני NBA, כולל הערכה של כמה שחקנים משתמשים לאורך העונה, וההתייחסות של שחקנים לסם כאל משכך כאבים