עדכונים וגמר המזרח!
 
 
הרוקטס משחררים עוזר מאמן נוסף והפעם אירווינג רולאנד שהיה אחראי פיתוח שחקנים ונחשב למאוד מוערך בליגה. לפי שאמס הוא גם עבד עם הארדן וטאקר.
רולאנד מצטרף לג'ף בזדליק עוזר מאמן ראשי ואחראי הגנתי, רוי רוג'רס עליו דיווחנו אתמול, ובנוסף עוזר נוסף מיטצ' ואניה ומתאם הוידאו ג'ון צ'ו. במקביל הרוקטס בשיחות עם דאנטוני על הארכת חוזה של 3 שנים.
 
ג'רמי לין סיפר שאחרי משחק 2 במילווקי אנשי הבטחון דרשו ממנו תעודת זהות על מנת לגשת לאוטובוס הקבוצה של הראפטורס.
 
מארק סטיין מדווח שסקרמנטו ופניקס מנסים לגייס עוזרי מאמן מאוקלהומה סיטי.
 
דריימונד גרין אמר שזה נורא מוזר לא לפגוש את לברון בגמר.
 
ג'קי מקמלן מכתבות של בוסטון סיפרה שאחרי שעשתה מעט גישושים היא מקבלת תחושה חזקה שקיירי לא מעוניין ללכת ללייקרס, למרות יחסי הקרבה המחודשים עם לברון. עם זאת סייגה ואמרה שעדיין ממה שמבינה כל האופציות פתוחות.
 
הניקס אמנם נוטים בבחירה השלישית לאר ג'יי בארט, אך שוקלים לבחור את ג'ארט קולבר.
 
גבריאל יוניון, אשתו של דוויין ווייד סיפרה בריאיון שווייד מגלה את הדברים הקטנים שלאחר הפרישה כמו מה קורה אצל הוטרינר או כמה עולה חלב?

 
ברוקלין מעוניינת בקיירי לצד דיאנג'לו.
בנוסף הנטס שוכרים את ג'ף פטרסון מההוקס כעוזר ג'י אם. 
גילברט ארינאס מאמן את בנו של לברון, לבקשתו של ג'יימס.

 
דוראנט על למה הוא מגיב במדיה חברתית: "כי יש לי ההכשרה לדבר על כדורסל."

 
 
 
 
משחק:
 
03:30 טורונטו מארחת את הבאקס. משחק 6. מי היה מאמין שהראפטורס כל כך קרובים להגעה לגמר? הפעם האחרונה שקבוצה של טורונטו הייתה קרובה להגיע לגמר כלשהו היה כשהמייפל ליפס, קבוצת ההוקי של טורונטו הפסידה ללוס אנג'לס קינגס בהובלתו של ווין גרצקי (המייקל ג'ורדן של ההוקי קרח) ב-29 במאי. 1993. שידור בספורט 5.
 
 
לפוסט זה מצורפת: אהבה שניה. הבעלים של מילווקי מדבר על השנה המוצלחת של המועדון שלו, אסטון וילה. (נו, הספורט המוזר הזה בלי פסקי זמן). וגם כמובן על הבאקס.