עדכונים ומשחקים!
 
 
נזכיר את הטרייד מהלילה: גולדן סטייט שלחה את ווילי קאולי סטיין לדאלאס בתמורה לבחירת סיבוב שני. כדי לפנות מקום דאלאס לפני כן שלחה את אייזיאה רובי לת'אנדר בתמורה לג'אסטין פאטון (חוזה בלתי מובטח).
 
לאורי מרקאנן בחוץ 4-6 שבועות.
 
בראדלי ביל התארח בפודקאסט של כריס היינס ודיבר בין היתר על ההחלטה להאריך חוזה בוושינגטון. סיפר שהתייעץ עם מספר שחקנים, בין היתר לילארד. ואמר שבקשת טרייד זה לבחור בדרך הקלה.

 
קוואי לנארד על הטריפל דאבל הראשון בקריירה: "זה כבוד גדול, אבל אני שמח יותר מהנצחון."
 
נרלנס נואל עבר ניתוח לתיקון שבר בלחי השמאלית. יעבור הערכה מחדש בשבוע הבא.

 
אריק ספולסטרה: "זה בדיחה שבאטלר לא נבחר לחמישיה, כדאי שהמאמנים יבחרו גם את באם למחליפים."
 
הניקס דיווחו שבארט מתקדם בהחלמה ויעדכנו שוב בשבוע הבא.
 
ג'ואל אמביד אמר שהוא יותר התרגש לראות שפסקל סיאקם נבחר לחמישיות מאשר הוא עצמו.

 
אתמול לפני המשחק בפריז נערכה מסיבת עיתונאים והכתבים האירופאיים ניצלו את ההזדמנות לשאול את ג'ורדן כל מיני שאלות, על זאיון, לברון (עידן שונה ואי אפשר להשוות) ואיך היה משחק בכדורסל של היום. ג'ורדן סיפק תשובות מאוד דיפלומטיות.
כאן הוא עונה על ההשוואות ללברון ועל זאיון.

וכלל התשובות של ג'ורדן בניכוי האחרים (כולל מי לדעתו האירופאי הטוב בכל הזמנים) וכיצד היה משחק לו היה משחק בכדורסל של היום (11 דקות מעניינות)

 
דריימונד גרין על הקריטריון לאולסטאר: "הקריטריון של הליגה זה לא מה שחשוב לי. כל מה שמשנה זה מי שחקן ההתקפה הטוב יותר, זה מה שהליגה כיום וזה כנראה מה הרייטינג צונח. שחקן רץ לתוך שחקן אחר ומקבל שתי זריקות עונשין."

 
לברון ג'יימס נשאל אם הלייקרס צריכים לעשות צעד כמו טרייד, וענה "יש לנו מספיק כרגע."

 
סטיבן אדאמס בסימן שאלה
 
דנילו גלינארי בחוץ שבת
 
ג'יימס הארדן בסימן שאלה.
 
רג'י ג'קסון בחוץ שבת. ברוס בראון חוזר. אנדרה דראמונד גם צפוי לחזור.
 
 
 
 
 
 
 
 
טור ה-5 על 5 השבועי
 
למי שפספס: הפודקאסט מהשבוע
 
משחקים:
 
00:00 יוטה מארחת את המאבריקס. לוקה דונצי'ץ' מגיע ליוטה שכרגע נמצאת במקום השני במערב. דאלאס העונה דירוג התקפי היסטורי 116.4, יוטה ב-18 הנצחונות האחרונים שלהם 119.8. שידור בספורט 5

 
02:00 דטרויט מארחת את הנטס שידור בספורט 5 סטארס
 
03:00 קליבלנד מארחת את הבולס
 
03:00 הת'אנדר במינסוטה
 
03:30 הלייקרס בפילדלפיה. הלייקרס בינתיים במזרח 2-1 (הפסד לבוסטון, נצחונות על הניו יורקיות) מגיעה למגרש מאתגר. לברון צריך 18 נקודות כדי לעבור את קובי. שידור בספורט 5
 
 
לפוסט זה מצורף: מי יוצר הכי הרבה נקודות? ולליצור נקודות יש כמה דרכים: לקלוע כמובן, אסיסטים וכפי שלמדנו השבוע: סקרין אסיסט. דה רינגר בדקו את כל השחקנים הבכירים שיקללו הכל, וחזרו עם תשובות.